Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Aiud
Scoala:Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUTURIAN ARIANAI A100CRISAN MARIA
Docea FilipI A100CRISAN MARIA
Ispas DianaI A100CRISAN MARIA
Maier AnaI A100CRISAN MARIA
Scrobota CristianI A100CRISAN MARIA
Talos AlesiaI A100CRISAN MARIA
Tocanel MariaI A100CRISAN MARIA
Tudoran Ovidiu I A100CRISAN MARIA
Cristea MalinaI A99CRISAN MARIA
Maier BrianaI A99CRISAN MARIA
Maier NicolaI A97CRISAN MARIA
Popa IuliaI A97CRISAN MARIA
Dinga DarianI A96CRISAN MARIA
Hirean AdrianI A96CRISAN MARIA
Mulea BogdanI A86CRISAN MARIA
Aloman AlexandruI B100Manole Luminita
Baciu DariusI B100Manole Luminita
Pasca AndreiI B100Manole Luminita
Ratiu PaulI B100Manole Luminita
Stefanut DragosI B100Manole Luminita
Vlad Raul I B99Manole Luminita
Gilea MariusI B96Manole Luminita
Jimborean AlexiaI B96Manole Luminita
Moldovan Varro Nuria I B94Manole Luminita
Podariu RaulI B90Manole Luminita
Crisan RaduI B87Manole Luminita
Horvath DavidII A100Banciu Delia
Ispas TudorII A100Banciu Delia
Miclea AlesiaII A100Banciu Delia
Nazare SarahII A100Banciu Delia
Pacurar SaraII A100Banciu Delia
Macavei DragosII A99Banciu Delia
Crisan DariaII A95Banciu Delia
Gilea DamianII A95Banciu Delia
Hagea AndraII A92.5Banciu Delia
Bradea AnamariaII A87.5Banciu Delia
Orbean DavidII A87.5Banciu Delia
Barbu DariaII A85Banciu Delia
Olar OanaII A72.5Banciu Delia
Luca FilipII A70Banciu Delia
Gheoghiu CatalinII A60Banciu Delia
Ciurtin DragosII AParticipantBanciu Delia
Bunea AndraII AParticipantBanciu Delia
Sima Alina BiankaII B85Cormos Eniko
Gimbutan George AndreiII B80Cormos Eniko
Oltean Botan LuisaII B75Cormos Eniko
Man Andrei II B72Cormos Eniko
Figlea Darius FlorinII B70Cormos Eniko
Fufezan Antonio SebastianII B70Cormos Eniko
Macavei AlexandraII B68.5Cormos Eniko
Boanca Luca AlexandruII B62.5Cormos Eniko
Voda AlexandraII BParticipantCormos Eniko
Kiss RobertIII A69Moga Ioana
Mago SzilardIII A68.5Moga Ioana
Tancau SilviuIII A61.5Moga Ioana
Cimpean AlexiaIII A61Moga Ioana
Cioaza CasianIII A60.5Moga Ioana
Alba RazvanIII B100Hirean Claudia
Dan DariaIII B100Hirean Claudia
Nicula OanaIII B100Hirean Claudia
Poleac TeodoraIII B100Hirean Claudia
Capalna Dorian III B99.5Hirean Claudia
Catalina IlincaIII B99.5Hirean Claudia
Crisan SebastianIII B99.5Hirean Claudia
Paul EmanuelaIII B97Hirean Claudia
Cont DenisaIII B93Hirean Claudia
Cont DenisaIII B93Hirean Claudia
Orian AlexandruIII B91Hirean Claudia
Munteanu Andra III B82Hirean Claudia
Barbura DavidIII B80Hirean Claudia
Popa StefaniaIII B80Hirean Claudia
Stoica Alin III BParticipantHirean Claudia
Mago ElisaIII BParticipantHirean Claudia
Botezan RaulIV A98Petrut Ana
Docea DavidIV A95Petrut Ana
Macavei SoniaIV A95Petrut Ana
Popa RaresIV A95Petrut Ana
Rad AlexandruIV A95Petrut Ana
Popa CatalinIV A93Petrut Ana
Ghioghiu IuliaIV A90Petrut Ana
Toma PaulIV A89Petrut Ana
Irimie CristianIV A88Petrut Ana
Hetea DragosIV A85Petrut Ana
Cozma GeorgeIV A81Petrut Ana
Duruthya DenisaIV A78Petrut Ana

Inapoi la centrele de concurs