Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Aiud
Scoala:Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BUTURIAN ARIANAII AECRISAN MARIA
Dinga DarianII AECRISAN MARIA
Docea GabrielII AECRISAN MARIA
Maier BrianaII AECRISAN MARIA
Mitroi NayeliII AECRISAN MARIA
Popa IuliaII AECRISAN MARIA
Scrobota CristianII AECRISAN MARIA
Tocanel MariaII AECRISAN MARIA
Tudoran Ovidiu II AECRISAN MARIA
Aloman AlexandruII BEManole Luminita
Podariu RaulII BEManole Luminita
Ratiu PaulII BEManole Luminita
Stefanut DragosII BEManole Luminita
Barbu DariaIII AEBanciu Delia
Bunea AndraIII AEBanciu Delia
Ciurtin DragosIII AEBanciu Delia
Crisan DariaIII AEBanciu Delia
Gilea DamianIII AEBanciu Delia
Hagea AndraIII AEBanciu Delia
Horvath DavidIII AEBanciu Delia
Ispas TudorIII AEBanciu Delia
Macavei DragosIII AEBanciu Delia
Olar Oana III AEBanciu Delia
Pacurar SaraIII AEBanciu Delia
Fufezan AntonioIII BECormos Eniko
Man AndreiIII BECormos Eniko
Kiss RobertIV AEMoga Ioana
Salagean EmiliaIV AEMoga Ioana
Capalna Dorian IV BEHirean Claudia
Dan DariaIV BEHirean Claudia
Mago ElisaIV BEHirean Claudia
Munteanu Andra IV BEHirean Claudia
Nicula OanaIV BEHirean Claudia
Poleac TeodoraIV BEHirean Claudia
Cristea MalinaII AICRISAN MARIA
Crisan RaduII BIManole Luminita
Bradea AnamariaIII AIBanciu Delia
Gimbutan George AndreiIII BICormos Eniko
Nazare SarahIII AIBanciu Delia
Orbean DavidIII AIBanciu Delia
Figlea Darius FlorinIII BICormos Eniko
Gherman BogdanIII AIIBanciu Delia
Oltean Botan Luisa MariaIII BIICormos Eniko
Baciu DariusII BIIManole Luminita
Jimborean AlexiaII BIIManole Luminita
Suciu Andrada III BIICormos Eniko
Martinovici AlessioIV AIIMoga Ioana
Iepure TeodoraIV AIIIMoga Ioana
Cimpean AlexiaIV AIIIMoga Ioana
Diaconu ElisabetaII AMCRISAN MARIA
Pungea GeorgeII AMCRISAN MARIA
Pasca AndreiII BMManole Luminita

Inapoi la centrele de concurs