Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Oporanu LorenaI A100Vile Mihaela
Peperu AnaI A100Vile Mihaela
Stanila RobertaI A100Vile Mihaela
Stefan RaduI A94Vile Mihaela
Radulescu BogdanI A92Vile Mihaela
Pietrisi AlexiaI A90Vile Mihaela
Rezeanu RebecaI A90Vile Mihaela
Munteanu GabrielI A85Vile Mihaela
Gheorghe MirunaI A83Vile Mihaela
Costea RoxanaI C100tihan silvica
Ghergu CrinaI C100tihan silvica
Taralunga LucianI C98tihan silvica
Popa CostinelI C96tihan silvica
Predut RebecaI C92tihan silvica
Bratu AndreeaI C90Tihan Silvica
Raicea RaresII A100Ungheanu Malina
Sofia FlorinII A100Ungheanu Malina
Vasile SaraII A100Ungheanu Malina
Vlad Tandarica MihaiII A100Ungheanu Malina
Luculescu PatriciaII A96Ungheanu Malina
Serban AnamariaII A91Ungheanu Malina
Cristea VioletaII A90Ungheanu Malina
Neacsu BiancaII A90Ungheanu Malina
Negreanu MarioII A85Ungheanu Malina
Predescu AlexandruII A85Ungheanu Malina
Aflagea SaraII A80Ungheanu Malina
Raicovici GeorgeII A75Ungheanu Malina
Tirtopan AlinaII A75Ungheanu Malina
Gagiu RaresII A70Ungheanu Malina
Luta DavidIII A100Paun Elena
Pirvu MihneaIII A100Paun Elena
Pitei MariaIII A100Putureanu Neti
Cristescu DavidIII A96Paun Elena
Rauta StefanIII A95Putureanu Neti
Elisei BiancaIII A90Paun Elena
Safta MariaIII A90Paun Elena
Neatu RobertIII A75Paun Elena
Lanchita GabrielaIII A70Paun Elena
Patrascu AnaIII A70Paun Elena
Petri SilviuIII A70Paun Elena
Carstea VeronicaIII A65Paun Elena
Opris MarioIII A65Paun Elena
Tincoi RazvanIII A65Paun Elena
Constantin RazvanIV A100Georgescu Arina
Bibirica Andrei IV A99Georgescu Arina
Dinu MihaiIV A98Georgescu Arina
Cheroiu GiuliaIV A95Georgescu Arina
Dumitrache DavidIV A95Georgescu Arina
Coserea VladIV A83Georgescu Arina
Badea GeorgianaIV A79Georgescu Arina
Luque Ionita DanielIV A76Georgescu Arina
Dumitrescu Elena IV A73Georgescu Arina
Raicovici GabrielaIV A70Georgescu Arina
Scarlat StefanPregatitoare A96Patrascu Vatica
Andronic AlexandruPregatitoare A91Patrascu Vatica
Liciu SebastianPregatitoare A86Patrascu Vatica
rauta AndreiPregatitoare A86Patrascu Vatica
Urucu CarinaPregatitoare A86Patrascu Vatica
Ghita CameliaPregatitoare A82Patrascu Vatica
Ivan AndreiPregatitoare A82Patrascu Vatica
Stanescu BiancaPregatitoare A82Patrascu Vatica
Vilcea AdelinPregatitoare A82Patrascu Vatica
Popescu IrinaPregatitoare A80Patrascu Vatica
Stoian IuliaPregatitoare A80Patrascu Vatica
Paraschiv StefaniaPregatitoare B100Capatina Amalia
Postolache IgorPregatitoare B95Capatina Amalia
Arsanoiu MarianPregatitoare B85Capatina Amalia
Croitoru CristinaPregatitoare B80Capatina Amalia
Mitru NataliaPregatitoare B80Capatina Amalia
Necsutu AntonioPregatitoare B80Capatina Amalia

Inapoi la centrele de concurs