Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Paraschiv StefaniaI I BECapatina Amalia
Oporanu LorenaII II AEVile Mihaela
Pepene AnaII II AEVile Mihaela
Radulescu BogdanII II AEVile Mihaela
Chivu MihaelaII II BEAldea Camelia
Ionescu VioletaII II BEAldea Camelia
Costea RoxanaII II CETihan Silvica
Ghergu CrinaII II CETihan Silvica
Neacsu BogdanII II CETihan Silvica
Taralunga LucianII II CETihan Silvica
Luculescu PatriciaIII III AEUngheanu Malina
Sofia FlorinIII III AEUngheanu Malina
Vasile SaraIII III AEUngheanu Malina
Vlad Tandarica MihaiIII III AEUngheanu Malina
Covaciu RaresPregatitoare PAEUrucu Nicoleta
Dinoi Ionut DanielPregatitoare PBEAnghel Simona
Moise RaresPregatitoare PBEAnghel Simona
Velea Mario ChristianPregatitoare PBEAnghel Simona
Urucu CarinaI I AIPatrascu Vatica
Constantin MariaII II BIAldea Camelia
Popa AndreiII II BIAldea Camelia
Tirtopan AlinaIII III AIUngheanu Malina
Dobrin MariaPregatitoare PAIUrucu Nicoleta
Neacsu BiancaIII III AIIUngheanu Malina
Luta DavidIV IV BIIPaun Elena
Munteanu OctavianII II AIIVile Mihaela
Pietrisi AlexiaII II AIIVile Mihaela
Truta MaiaII II AIIVile Mihaela
Badea MariaPregatitoare P AIIUrucu Nicoleta
Draghici EricaPregatitoare PBIIAnghel Simona
Predut Mario CristianPregatitoare PBIIAnghel Simona
Raicu IanisPregatitoare PBIIAnghel Simona
Aflagea SaraIII III AIIIUngheanu Malina
Petri SilviuIV IV BIIIPaun Elena
Stoian IuliaI I AIIIPatrascu Vatica
Pandelie FlorentinPregatitoare P AIIIUrucu Nicoleta
Raicea RaresIII III AIIIUngheanu Malina
Elisei BiancaIV IV BIIIPaun Elena
Patrascu AnaIV IV BIIIPaun Elena
Safta MariaIV IV BIIIPaun Elena
Gheorghe MirunaII II AMVile Mihaela
Orzata MaiaII II AMVile Mihaela
Tanase MarianII II AMVile Mihaela
Tircomnicu BogdanII II BMAldea Camelia
Predut RebecaII II CMTihan Silvica
Gagiu RaresIII III AMUngheanu Malina
Manolea IasminPregatitoare P AMUrucu Nicoleta
Profeanu StefanPregatitoare P AMUrucu Nicoleta
Radu AliciaPregatitoare P AMUrucu Nicoleta
Stefanescu AlexandraPregatitoare P AMUrucu Nicoleta
Voica AlexandraPregatitoare P AMUrucu Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs