Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Domnesti
Scoala:Lic. Teh. Petre-Ionescu Muscel
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Barboiu DragosI A100Roibulescu Manuela
Comandasu TeodoraI A100Roibulescu Manuela
Donoiu MirceaI A100Roibulescu Manuela
Muraru DeliaI A100Roibulescu Manuela
Nicolae Tudor DavidI A100Roibulescu Manuela
Popescu Darius StefanI A100Roibulescu Manuela
Protopopescu Ruxandra IoanaI A100Roibulescu Manuela
Samoila George Darius PetrutI A100Roibulescu Manuela
Frujina DavidI A98Roibulescu Manuela
Negulescu IrinaI A98Roibulescu Manuela
Andreiasi BiancaI A95Roibulescu Manuela
Smadu Ioana IzabelaI A95Roibulescu Manuela
Badala AlexandruI A93Roibulescu Manuela
Scopet Andreea ValentinaI A90Roibulescu Manuela
Trasca Andreea ValentinaI A90Roibulescu Manuela
Barboiu Gabriela AntoniaI A85Roibulescu Manuela
Ticuta Roberta EmanuelaI A80Roibulescu Manuela
Badea Vasile AlexandruI A75Roibulescu Manuela
Pavel George MadalinI A70Roibulescu Manuela
Dumitrascu LucaIII A98Protopopescu Florina
Zavoianu CatincaIII A98Protopopescu Florina
Serb BiancaIII A92Protopopescu Florina
Voica AndreeaIII A92Protopopescu Florina
Belu AlexiaIII A90Protopopescu Florina
Stoica JustinIII A90Protopopescu Florina
Iacob IonIII A88Protopopescu Florina
Pop Elena ErikaIII A81Protopopescu Florina
Banu PatrickIII A78Protopopescu Florina
Oprescu MirunaIII A72Protopopescu Florina
Lungu EduardIII A71Protopopescu Florina
Sitaru MariaIII A70Protopopescu Florina
Moldoveanu MayaIII A65Protopopescu Florina
Avram AndreeaIII A63Protopopescu Florina
Chiritescu TudorIII A62Protopopescu Florina
Negulescu MariaIII B93Padurean Maria
Ticuta AlessiaIII B86Padurean Maria
Popescu BiancaIII B82Padurean Maria
Chiritescu RoneliaIII B70Padurean Maria
Banica LucaIV A100Banica Ramona
Costache AntoniaIV A100Banica Ramona
Deaconu EduardIV A100Banica Ramona
Padurean DavidIV A100Banica Ramona
Petrica MayaIV A98Banica Ramona
Stoica BiancaIV A90Banica Ramona
Gulie GeorgeIV A88Banica Ramona
Pulpea AlexandruIV A80Banica Ramona

Inapoi la centrele de concurs