Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Filipestii de Padure
Scoala:Liceul Teoretic Comuna Filipestii de Padure
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Angelescu Stefania LoredanaI A95Musteata Daniela
Lazarescu MaraI A95Musteata Daniela
Preda MirunaI A95Musteata Daniela
Roman EmanuelI A95Musteata Daniela
Ciujdel MariusI A90Musteata Daniela
Musca EricI A90Musteata Daniela
Pletea AlexandraI A90Musteata Daniela
Iarca GabrielI A85Musteata Daniela
Zotescu CatalinI A83Musteata Daniela
Budurache EricI A80Musteata Daniela
Cobzaru Ana MariaI A80Musteata Daniela
Chefalan AndreeaI A75Musteata Daniela
Petrache RobertoI A75Musteata Daniela
Mitrescu DenisaI A70Musteata Daniela
Caraghiosu FabianI A67Musteata Daniela
Pelmus SarahI A65Musteata Daniela
Fratila MaiaI A64Musteata Daniela
Marica DeliaI A60Musteata Daniela
Simion GeorgianaI AParticipantMusteata Daniela
Margarit BeatriceI AParticipantMusteata Daniela
Surlea CatalinaI AParticipantMusteata Daniela
Manolache EduardI AParticipantMusteata Daniela
Brezeanu TheodoraI B98Stir Beatrice
NEDELCU ANA - MARIAI B98Stir Beatrice
Velici MayaI B98Stir Beatrice
BAICOIANU ALEXANDRAI B90Stir Beatrice
Popa AndradaI B85Stir Beatrice
Nastase DariaI B84Stir Beatrice
Draghici AlexandraI B79Stir Beatrice
ALGOCIU IOANA - ARIANAI B77Stir Beatrice
Macau GiuliaI B73Stir Beatrice
LUPEA DANIELA - IOANAI B71Stir Beatrice
Ciobanu AlexandraII A100Nuta Constanta
KUTLU GABRIELLEII A100Nuta Constanta
Nicolae AndreeaII A100Nuta Constanta
PELMUS ANDRADA II A100Nuta Constanta
Modrisan AlinaII A97.5Nuta Constanta
Neagu CarolinaII A97.5Nuta Constanta
Apostoiu BiancaII A95Nuta Constanta
NEAGU ROBERTII A95Nuta Constanta
Zamfir Alexandra II A95Nuta Constanta
BUZATU RALUCA III A93Bumbacea Cristina
BRASOVEANU IULIAIII A90Bumbacea Cristina
Zotescu DanielIII A90Bumbacea Cristina
BALASEA ANDREIIII A78Bumbacea Cristina
Ismail DeryaIII A75Bumbacea Cristina
SOICA TUDOR III A70Bumbacea Cristina
MANOLACHE MARIAIII A67Bumbacea Cristina
Pelmus TheodorIII A65Bumbacea Cristina
Puiu OctavianIII AParticipantBumbacea Cristina
Aldea SaraIII AParticipantBumbacea Cristina
Ciuta MihaiIII AParticipantBumbacea Cristina
Nastase BeatriceIII AParticipantBumbacea Cristina
Din IuliaPregatitoare A91Mitrescu Elena
Neagu LucaPregatitoare A90Mitrescu Elena
Stanciu DenisPregatitoare A90Mitrescu Elena
Zotescu ChristianPregatitoare A90Mitrescu Elena
Apostoiu HoriaPregatitoare A77Mitrescu Elena
Gilea AntonioPregatitoare A77Mitrescu Elena
Mocanu MariaPregatitoare A77Mitrescu Elena
Stroie StefaniaPregatitoare A76Mitrescu Elena
Ginea ValentinPregatitoare A73Mitrescu Elena
Dorobantu DavidPregatitoare A72Mitrescu Elena
Pana AlexiaPregatitoare A72Mitrescu Elena
Starc GiuliaPregatitoare A72Mitrescu Elena
Suchiu IanisPregatitoare A69Mitrescu Elena
Olaru DariaPregatitoare A68Mitrescu Elena
Zanfir DariusPregatitoare A68Mitrescu Elena
Serbanescu FrancescaPregatitoare A67Mitrescu Elena
Condorache NataliaPregatitoare A64Mitrescu Elena
Serbanoiu MirunaPregatitoare A64Mitrescu Elena
Diaconu PatriciaPregatitoare A63Mitrescu Elena
Ivan PetrutaPregatitoare A63Mitrescu Elena
Tarnauceanu DianaPregatitoare A63Mitrescu Elena
Gavrila RaisaPregatitoare A62Mitrescu Elena
Roman DariusPregatitoare A62Mitrescu Elena
Apostoiu KarinaPregatitoare AParticipantMitrescu Elena
Neagu AndraPregatitoare AParticipantMitrescu Elena
Olaru AndreeaPregatitoare AParticipantMitrescu Elena
Dobre IoanaPregatitoare AParticipantMitrescu Elena
Gaina IoanaPregatitoare AParticipantMitrescu Elena
Nastase CalinPregatitoare AParticipantMitrescu Elena

Inapoi la centrele de concurs