Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Stefan cel Mare Galati
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Haras TheodorI A100Fuica Silvia
Trencea NicolasI A100Fuica Silvia
Constantin DariaI A95Fuica Silvia
Cristescu Garz MariaI A95Fuica Silvia
Negraia StefanI A94Fuica Silvia
Codreanu Andra GabrielaI D100Proca Claudia
Ene Codrin AndreiI D100Proca Claudia
Ifrim MariaI D100Proca Claudia
Minjineanu IuntinianI D100Proca Claudia
Comsa IoanaI D99Proca Claudia
Tutu Adelina CristianaI D98Proca Claudia
Chirila AlexandraI D96Proca Claudia
Crisan Eric AndreiI D96Proca Claudia
Neacsu LacramioaraI D94Proca Claudia
Secuianu Crina LorenaI D94Proca Claudia
Borsciov Sonia MariaI D93Proca Claudia
Alexa StefanI D92Proca Claudia
Cazacu AnghelinaI D90Proca Claudia
Tabirca Albert StefanI D90Proca Claudia
Traiciu Theodora IoanaI D90Proca Claudia
Moise Teodora CristinaI D89Proca Claudia
Frunza Diana Gabriela I D88Proca Claudia
Streltov Adelina RoxanaI D88Proca Claudia
Dinu Victorian IosifI D86Proca Claudia
Alexa Ryana GabrielaI D84Proca Claudia
Tanase Erika AndreeaI D83Proca Claudia
Patilea Stefania LorenaI D82Proca Claudia
Mocanu Eliza MariaI D80Proca Claudia
Moise MihneaII A100Croitoru Mirela
Vasian AnaII A98Croitoru Mirela
Dimofte GeorgeII A97Croitoru Mirela
Ardelean Ana Maria II A96Croitoru Mirela
Mihaila AndreiII A95Croitoru Mirela
Florescu MateiII A90Croitoru Mirela
Simion IoanaII A90Croitoru Mirela
Simpetru Razvan FlorinII A90Croitoru Mirela
Nicodim Daria IoanaII B100Simpetru Doinita
Nistor OctavianII B100Simpetru Doinita
Nedelcu Noemi AndreeaII B90Simpetru Doinita
Stanciu Denisa NicoletaII B90Simpetru Doinita
Torica Miruna AndreeaII B90Simpetru Doinita
Girneata AlexandruII B85Simpetru Doinita
Gociu Bianca MariaII B85Simpetru Doinita
Borit Mihai IulianII B83Simpetru Doinita
Ionescu Radu CristianII B83Simpetru Doinita
Velicu Rares StefanII B83Simpetru Doinita
Costachel Daria II B80Simpetru Doinita
Grigore Briana EmiliaII B80Simpetru Doinita
Hapeici David PatrickII B80Simpetru Doinita
Pechianu Bianca MaraII B80Simpetru Doinita
Cranga Daria Maria II B75Simpetru Doinita
Vetrescu Kejsi YasminaII B75Simpetru Doinita
Anghel Irina MariaII B73Simpetru Doinita
Orasanu DavidII B70Simpetru Doinita
Chirosca AlexiaIII A100Gabriela Barac
Dominteanu AlexandruIII A100Gabriela Barac
Filip AlexiaIII A100Gabriela Barac
Halcov DianoraIII A100Gabriela Barac
Pralea IoanaIII A100Gabriela Barac
Simion Andrei Raul III A100Barac Gabriela
Sotcan KarinaIII A100Barac Gabriela
Stefan DavidIII A100Barac Gabriela
Ursache AlexiaIII A100Gabriela Barac
Bayer AndreiIII A96Gabriela Barac
Gaiu BiancaIII A96Gabriela Barac
Nistor NataliaIII A96Gabriela Barac
Danaila AndreeaIII A90Gabriela Barac
Moisii MihaiIII A90Gabriela Barac
Crisan AlexandraIII A86Gabriela Barac
Birladeanu SabinaIII A81Gabriela Barac
Petica DariaIII A81Gabriela Barac
Truscan TeodoraIII A78Gabriela Barac
Tudor DavidIII A72Gabriela Barac
Iacob Bogdan III A70Gabriela Barac
Radulescu ValentinaIII B82Vaduva Ioana Alexandra
Tanase RobertIII B74Vaduva Ioana Alexandra
Costea RaresIII B72Vaduva Ioana Alexandra
Contandachi DariaIII C100POPA NICOLETA
Haras NaomiIII C100POPA NICOLETA
Neagu DariaIII C100POPA NICOLETA
Pastramagiu AnaIII C100POPA NICOLETA
Porojan CrinaIII C100POPA NICOLETA
Tatulici TudorIII C100POPA NICOLETA
Ungureanu MarcoIII C100POPA NICOLETA
Iacob MarioIII C98POPA NICOLETA
Stavar MateiIII C92POPA NICOLETA
Pislaru Tudor StefanIII D100Vlad Tincuta
Ilie Alessia IoanaIII D96Vlad Tincuta
Ariton ClaudiuIII D95Vlad Tincuta
Dumitrascu AndreeaIII D95Vlad Tincuta
Hanganu Radu IonutIII D95Vlad Tincuta
Onose Alexia MariaIII D90Vlad Tincuta
Mihai Teodora MariaIII D86Vlad Tincuta
Chipaila Maria EcaterinaIII D84Vlad Tincuta
Georgescu Radu AndreiIII D84Vlad Tincuta
Prusu Elena AlexandraIII D82Vlad Tincuta
Manea Stefan III D76Vlad Tincuta
Caluseriu Mihnea DanielIII D75Vlad Tincuta
Grecu Tudor RazvanIII D72Vlad Tincuta
Hardulea BogdanIII D70Vlad Tincuta
BAHRIM CLAUDIU-ANDREIIV A100OLARU FLORENTINA
PARASCHIV-PASHALIDIS MATEIIV A100OLARU FLORENTINA
DOBRIN ALEXANDRUIV A99OLARU FLORENTINA
MITITELU BIANCA-NICOLETAIV A99OLARU FLORENTINA
STAMBOALA ALEXIA MARIAIV A97OLARU FLORENTINA
CRISAN KIRA-IOANAIV A94OLARU FLORENTINA
MARIN BIANCA ANDREEAIV A91OLARU FLORENTINA
DARABANA ELENA-DIANAIV A90OLARU FLORENTINA
GLAVAN IOANA ROXANAIV A87OLARU FLORENTINA
STEFAN IRINAIV A87OLARU FLORENTINA
DUDA ELENAIV A82OLARU FLORENTINA
NEAGU DARIA-FLORENTINAIV A80OLARU FLORENTINA
ZARA SERGIUIV A80OLARU FLORENTINA
Pricopi DariusIV B100Batog Eugenia
Balcan DenisaIV B92Batog Eugenia
Micu DariaIV B88Batog Eugenia
Constantin DanielIV B80Batog Eugenia
Buca DragosIV C100Balcan Daniela
Lupu BiancaIV C100Balcan Daniela
Darie TeodorIV C94Balcan Daniela
Lupu MattiasIV C90Balcan Daniela
Grosu DanielIV C88Balcan Daniela
Burlui AlexiaIV C83Balcan Daniela
Dumitru GabrielIV C83Balcan Daniela
Ionescu BeatriceIV C83Balcan Daniela
Nistor TudorIV C83Balcan Daniela
Zamfirescu AlexandruIV C80Balcan Daniela
Negoita AndreeaIV C78Balcan Daniela
Ciuca StefanIV C77Balcan Daniela
BUSUIOC ELENAPregatitoare C100Dima Cristina
CONSTANTINESCU RAZVANPregatitoare C100Dima Cristina
DOBRE ANISIA-GABRIELAPregatitoare C100Dima Cristina
FURCILA DELIA-IOANAPregatitoare C100Dima Cristina
GUJA ANASTASIA-MIHAELAPregatitoare C100Dima Cristina
HULEA GEORGEPregatitoare C100Dima Cristina
MIRICA DAVID-ANDREIPregatitoare C100Dima Cristina
MOCANU ARIANAPregatitoare C100Dima Cristina
MOMOIU STEFANIAPregatitoare C100Dima Cristina
NEAGU LUCAS-MIHAIPregatitoare C100Dima Cristina
ROPOTAN IOANA-EMILIAPregatitoare C100Dima Cristina
STAN MARIUSPregatitoare C100Dima Cristina
SUBASU MARIAPregatitoare C100Dima Cristina
VIRLANUTA IRINA-VERONICAPregatitoare C100Dima Cristina
CONSTANTIN BEATRICE-STEFANIAPregatitoare C97Dima Cristina
DAMIEAN RARESPregatitoare C97Dima Cristina
FLOR ADELINAPregatitoare C97Dima Cristina
IONESCU RALUCA-GABRIELAPregatitoare C97Dima Cristina
ISTRATI LAURA-GABRIELAPregatitoare C97Dima Cristina
LAZAR IOANAPregatitoare C97Dima Cristina
RINJA MARIA-ALESIAPregatitoare C97Dima Cristina
TOFAN DAVID-VIORELPregatitoare C97Dima Cristina
CONSTANTINESCU FABIANPregatitoare C95Dima Cristina
MINJINEANU FILIPPregatitoare C91Dima Cristina
APOSTOL ANDRADA-ELENAPregatitoare C90Dima Cristina
FRANGULEA ALEXANDRAPregatitoare C85Dima Cristina
BARBU ERIKA-TEODORAPregatitoare C82Dima Cristina
PADURE MIHAILPregatitoare C80Dima Cristina
Ciobotaru Andrei GabrielPregatitoare D100Bosneaga Mihaela
Stefan Ilinca SofiaPregatitoare D100Bosneaga Mihaela
Matei Sofia TeodoraPregatitoare D99Bosneaga Mihaela
Sandu Diana AlexandraPregatitoare D99Bosneaga Mihaela
Zlate Luca GeorgePregatitoare D99Bosneaga Mihaela
Neacsu RebecaPregatitoare D98Bosneaga Mihaela
Onofrei Bianca MariaPregatitoare D98Bosneaga Mihaela
Serban Alexandra DanielaPregatitoare D98Bosneaga Mihaela
Teodorasc Marian LaurentiuPregatitoare D98Bosneaga Mihaela
Bujenita Alexandru ParaschivPregatitoare D96Bosneaga Mihaela
Frangolea Daria IoanaPregatitoare D96Bosneaga Mihaela
Dinga Rebeca MariaPregatitoare D95Bosneaga Mihaela
Lazar Denisa AndreeaPregatitoare D95Bosneaga Mihaela
Bujenita Darius MariusPregatitoare D94Bosneaga Mihaela
Ivascu Ambra MiriamPregatitoare D94Bosneaga Mihaela
Leon Erika AndreaPregatitoare D94Bosneaga Mihaela
Tofan MihaelaPregatitoare D93Bosneaga Mihaela
Blanaru AnaPregatitoare D85Bosneaga Mihaela
Riclea Adrian VasilePregatitoare D85Bosneaga Mihaela
Gramaticu MariaPregatitoare D75Bosneaga Mihaela
Bucov Ioana DianaPregatitoare D74Bosneaga Mihaela

Inapoi la centrele de concurs