Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Stefan cel Mare Galati
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Haras TheodorI AEFuica Silvia
Trencea NicolasI AEFuica Silvia
Codreanu Andra GabrielaI DEProca Claudia
Ene Codrin AndreiI DEProca Claudia
Ifrim MariaI DEProca Claudia
Minjineanu IuntinianI DEProca Claudia
Moise MihneaII AECroitoru Mirela
Nicodim Daria IoanaII BESimpetru Doinita
Nistor OctavianII BESimpetru Doinita
Chirosca AlexiaIII AEGabriela Barac
Dominteanu AlexandruIII AEGabriela Barac
Filip AlexiaIII AEGabriela Barac
Halcov DianoraIII AEGabriela Barac
Pralea IoanaIII AEGabriela Barac
Simion Andrei Raul III AEBarac Gabriela
Sotcan KarinaIII AEBarac Gabriela
Stefan DavidIII AEBarac Gabriela
Ursache AlexiaIII AEGabriela Barac
Contandachi DariaIII CEPOPA NICOLETA
Haras NaomiIII CEPOPA NICOLETA
Neagu DariaIII CEPOPA NICOLETA
Pastramagiu AnaIII CEPOPA NICOLETA
Porojan CrinaIII CEPOPA NICOLETA
Tatulici TudorIII CEPOPA NICOLETA
Ungureanu MarcoIII CEPOPA NICOLETA
Pislaru Tudor StefanIII DEVlad Tincuta
BAHRIM CLAUDIU-ANDREIIV AEOLARU FLORENTINA
PARASCHIV-PASHALIDIS MATEIIV AEOLARU FLORENTINA
Pricopi DariusIV BEBatog Eugenia
Buca DragosIV CEBalcan Daniela
Lupu BiancaIV CEBalcan Daniela
BUSUIOC ELENAPregatitoare CEDima Cristina
CONSTANTINESCU RAZVANPregatitoare CEDima Cristina
DOBRE ANISIA-GABRIELAPregatitoare CEDima Cristina
FURCILA DELIA-IOANAPregatitoare CEDima Cristina
GUJA ANASTASIA-MIHAELAPregatitoare CEDima Cristina
HULEA GEORGEPregatitoare CEDima Cristina
MIRICA DAVID-ANDREIPregatitoare CEDima Cristina
MOCANU ARIANAPregatitoare CEDima Cristina
MOMOIU STEFANIAPregatitoare CEDima Cristina
NEAGU LUCAS-MIHAIPregatitoare CEDima Cristina
ROPOTAN IOANA-EMILIAPregatitoare CEDima Cristina
STAN MARIUSPregatitoare CEDima Cristina
SUBASU MARIAPregatitoare CEDima Cristina
VIRLANUTA IRINA-VERONICAPregatitoare CEDima Cristina
Ciobotaru Andrei GabrielPregatitoare DEBosneaga Mihaela
Stefan Ilinca SofiaPregatitoare DEBosneaga Mihaela
Comsa IoanaI DIProca Claudia
DOBRIN ALEXANDRUIV AIOLARU FLORENTINA
MITITELU BIANCA-NICOLETAIV AIOLARU FLORENTINA
Matei Sofia TeodoraPregatitoare DIBosneaga Mihaela
Sandu Diana AlexandraPregatitoare DIBosneaga Mihaela
Zlate Luca GeorgePregatitoare DIBosneaga Mihaela
Tutu Adelina CristianaI DIProca Claudia
Vasian AnaII AICroitoru Mirela
Iacob MarioIII CIPOPA NICOLETA
Neacsu RebecaPregatitoare DIBosneaga Mihaela
Onofrei Bianca MariaPregatitoare DIBosneaga Mihaela
Serban Alexandra DanielaPregatitoare DIBosneaga Mihaela
Teodorasc Marian LaurentiuPregatitoare DIBosneaga Mihaela
Dimofte GeorgeII AIICroitoru Mirela
STAMBOALA ALEXIA MARIAIV AIIOLARU FLORENTINA
CONSTANTIN BEATRICE-STEFANIAPregatitoare CIIDima Cristina
DAMIEAN RARESPregatitoare CIIDima Cristina
FLOR ADELINAPregatitoare CIIDima Cristina
IONESCU RALUCA-GABRIELAPregatitoare CIIDima Cristina
ISTRATI LAURA-GABRIELAPregatitoare CIIDima Cristina
LAZAR IOANAPregatitoare CIIDima Cristina
RINJA MARIA-ALESIAPregatitoare CIIDima Cristina
TOFAN DAVID-VIORELPregatitoare CIIDima Cristina
Chirila AlexandraI DIIProca Claudia
Crisan Eric AndreiI DIIProca Claudia
Ardelean Ana Maria II AIICroitoru Mirela
Bayer AndreiIII AIIGabriela Barac
Gaiu BiancaIII AIIGabriela Barac
Nistor NataliaIII AIIGabriela Barac
Ilie Alessia IoanaIII DIIVlad Tincuta
Bujenita Alexandru ParaschivPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Frangolea Daria IoanaPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Constantin DariaI AIIFuica Silvia
Cristescu Garz MariaI AIIFuica Silvia
Mihaila AndreiII AIICroitoru Mirela
Ariton ClaudiuIII DIIVlad Tincuta
Dumitrascu AndreeaIII DIIVlad Tincuta
Hanganu Radu IonutIII DIIVlad Tincuta
CONSTANTINESCU FABIANPregatitoare CIIDima Cristina
Dinga Rebeca MariaPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Lazar Denisa AndreeaPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Negraia StefanI AIIIFuica Silvia
Neacsu LacramioaraI DIIIProca Claudia
Secuianu Crina LorenaI DIIIProca Claudia
CRISAN KIRA-IOANAIV AIIIOLARU FLORENTINA
Darie TeodorIV CIIIBalcan Daniela
Bujenita Darius MariusPregatitoare DIIIBosneaga Mihaela
Ivascu Ambra MiriamPregatitoare DIIIBosneaga Mihaela
Leon Erika AndreaPregatitoare DIIIBosneaga Mihaela
Borsciov Sonia MariaI DIIIProca Claudia
Tofan MihaelaPregatitoare DIIIBosneaga Mihaela
Alexa StefanI DIIIProca Claudia
Stavar MateiIII CIIIPOPA NICOLETA
Balcan DenisaIV BIIIBatog Eugenia
MARIN BIANCA ANDREEAIV AIIIOLARU FLORENTINA
MINJINEANU FILIPPregatitoare CIIIDima Cristina
Cazacu AnghelinaI DMProca Claudia
Tabirca Albert StefanI DMProca Claudia
Traiciu Theodora IoanaI DMProca Claudia
Florescu MateiII AMCroitoru Mirela
Simion IoanaII AMCroitoru Mirela
Simpetru Razvan FlorinII AMCroitoru Mirela
Nedelcu Noemi AndreeaII BMSimpetru Doinita
Stanciu Denisa NicoletaII BMSimpetru Doinita
Torica Miruna AndreeaII BMSimpetru Doinita
Danaila AndreeaIII AMGabriela Barac
Moisii MihaiIII AMGabriela Barac
Onose Alexia MariaIII DMVlad Tincuta
DARABANA ELENA-DIANAIV AMOLARU FLORENTINA
Lupu MattiasIV CMBalcan Daniela
APOSTOL ANDRADA-ELENAPregatitoare CMDima Cristina

Inapoi la centrele de concurs