Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Alecu Russo
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BABAN EMMAI A100DIMA ELVIRA
Talpazan DenisI A100DIMA ELVIRA
ZBEREANU DOMINICI A100DIMA ELVIRA
PINZARU ROBERTI A90DIMA ELVIRA
Butnariu DavidI A85DIMA ELVIRA
PRISTAVU STEFANI A85DIMA ELVIRA
BIGHIU ADELINAI A80DIMA ELVIRA
GOEAN ALEXANDRUI A80DIMA ELVIRA
POPA REBECAI A80DIMA ELVIRA
STEFANACHE TEODORI A80DIMA ELVIRA
PICHIU CEZARAI A75DIMA ELVIRA
SPRINCEANA ALEXIAI A75DIMA ELVIRA
CRAUCIUC BUJOR ALISAIV B92CIORTUZ ANGELA
IAMANDI ROBERTIV B83CIORTUZ ANGELA
BENTA ELIZAIV B78CIORTUZ ANGELA
GAVRILESCU RARESIV B77CIORTUZ ANGELA
VINACHEAURORAIV B72CIORTUZ ANGELA
STAN ANDREEAIV B70CIORTUZ ANGELA
BULGARU PAULAIV B68CIORTUZ ANGELA
HUTANU ROBERTIV B65CIORTUZ ANGELA
BOICU IOANAIV B64CIORTUZ ANGELA
SOLOMON RARESIV C98Apetroi Eugenia
Caiter HoriaIV C97Apetroi Eugenia
Agache Ana MariaIV C84Apetroi Eugenia
Cosuleanu AlexiaIV C84Apetroi Eugenia
Stelea RoxanaIV C83Apetroi Eugenia
Lazar GabrielIV C75Apetroi Eugenia
Aburculesei CosminIV C74Apetroi Eugenia
Burlacu MateiIV C74Apetroi Eugenia
Cucuteanu CarlaIV C65Apetroi Eugenia
Cernauteanu CosminIV C60Apetroi Eugenia
Tiitienari AndreiIV C60Apetroi Eugenia
Tiitienari AndreiIV C60Apetroi Eugenia
Baciu MariaPregatitoare B100Mihailescu Luminita
DOGARU ALEXANDRUPregatitoare B100Mihailescu Luminita
GUGUIANU ANDREIPregatitoare B100Mihailescu Luminita
Tifui LucasPregatitoare B98Mihailescu Luminita
Zamfir SofiaPregatitoare B95Mihailescu Luminita
MUNTENESCU ROBERTPregatitoare B90Mihailescu Luminita
Hincu AnastasiaPregatitoare B80Mihailescu Luminita
Postolachi MaraPregatitoare B80Mihailescu Luminita
IRIMIA KARINAPregatitoare B76Mihailescu Luminita
ISACHI VLADIMIRPregatitoare B76Mihailescu Luminita
Pricop LucaPregatitoare B76Mihailescu Luminita

Inapoi la centrele de concurs