Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Otilia Cazimir
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
NECHITA DARIAI A100HUTUPASU MARICICA
NICULESCU VLADIMIRI A100HUTUPASU MARICICA
OBREJA ILINCAI A100HUTUPASU MARICICA
PARASCHIV ANDREII A99HUTUPASU MARICICA
TELEAGA MATEII A98HUTUPASU MARICICA
GAVRILOAIA SABINAI A97HUTUPASU MARICICA
AFLORI ALEXANDRUI A96HUTUPASU MARICICA
ALEXA ALEXANDRUI A96HUTUPASU MARICICA
ANDREI RADUI A96HUTUPASU MARICICA
BAICEANU ANA-STEFANAI A96HUTUPASU MARICICA
CHIRITOI STEFANIAI A96HUTUPASU MARICICA
CONSTANTIN MATEII A96HUTUPASU MARICICA
NOROCEA RENATAI A96HUTUPASU MARICICA
CAVALERIU DIANAI A95HUTUPASU MARICICA
POSTOLACHE STEFANI A95HUTUPASU MARICICA
URSU CRISTIAN-IONUTI A95HUTUPASU MARICICA
ANDRONIC SOFIAI A94HUTUPASU MARICICA
CARUCERU SONIAI A94HUTUPASU MARICICA
CHITIC COSMINI A92HUTUPASU MARICICA
MIHU DIANAI A92HUTUPASU MARICICA
BOHOTINEANU GABRIELI A90HUTUPASU MARICICA
ENACHE MANOLEI A90HUTUPASU MARICICA
MOHR CHRISTINEI A90HUTUPASU MARICICA
SIRBU SOFIAI A90HUTUPASU MARICICA
AL NASRAWI JASIMI F100OBREJA MIHAELA
ANDRIOAIEI ANDREII F100OBREJA MIHAELA
TIFUI GABRIELI F100OBREJA MIHAELA
UNISOR SMARANDAI F100OBREJA MIHAELA
AILIESEI BIANCAI F95OBREJA MIHAELA
CUJBA ADRIANAI F95OBREJA MIHAELA
GINJU BIANCAI F95OBREJA MIHAELA
PODARU DARIAI F90OBREJA MIHAELA
SAVA ILINCAI F90OBREJA MIHAELA
MAXIM STEFANIA ANDREEAI F85OBREJA MIHAELA
PITARU BIANCAI F85OBREJA MIHAELA
PINTILIE ANDRAI F80OBREJA MIHAELA
MOSCU EVELINAI F72OBREJA MIHAELA
CIOMAGA ALEXIAI F70OBREJA MIHAELA
CONSTANTIN ALEXANDRUI F70OBREJA MIHAELA
CORDUNEANU RAMONAI F70OBREJA MIHAELA
CORDUNEANU YASMINAI F70OBREJA MIHAELA
TEUTU MARAI F70OBREJA MIHAELA
EFTODIE DARIUSI F60OBREJA MIHAELA
BLIDARU ALEXANDRAI FParticipantOBREJA MIHAELA
GHEORGHIU ALEXANDRUI FParticipantOBREJA MIHAELA
CHELARU DAVID I FParticipantOBREJA MIHAELA
BIRA DAVIDI FParticipantOBREJA MIHAELA
CUCOS MIHAII FParticipantOBREJA MIHAELA
DANILA ALEXIAI FParticipantOBREJA MIHAELA
SIRBU RARESI FParticipantOBREJA MIHAELA
ROSCA RARESI FParticipantOBREJA MIHAELA
URSACHE GRIGOREI FParticipantOBREJA MIHAELA
CHELARU TEODORAI FParticipantOBREJA MIHAELA
HASENKOPF THOMASI FParticipantOBREJA MIHAELA
ARMEANU MATTEOI FParticipantOBREJA MIHAELA
BURAGA ELISAI FParticipantOBREJA MIHAELA
COCEA CATALINI FParticipantOBREJA MIHAELA
BUTNARU OLIVIANIII C100CRISTEA CONSTANTA
IFTIMIE DIANAIII C100CRISTEA CONSTANTA
ENACHESCU RARES ANDREIIII C98CRISTEA CONSTANTA
PUSCAS ILINCAIII C92CRISTEA CONSTANTA
BLAGA ANDREEAIII C91CRISTEA CONSTANTA
BAEAN AMALIAIII C90CRISTEA CONSTANTA
HODOROGEANU ALESSIAIII C90CRISTEA CONSTANTA
VAPIROVSCHI ALESIA IOANAIII C90CRISTEA CONSTANTA
PANCU LAVINIAIII C88CRISTEA CONSTANTA
TATARUSANU ANDREIIII C88CRISTEA CONSTANTA
MUNTEANU DARIA ELENAIII C83CRISTEA CONSTANTA
LUPES EVA MARIAIII C82CRISTEA CONSTANTA
CUCU RAZVANIII C81CRISTEA CONSTANTA
TELEAGA DARIUSIII C80CRISTEA CONSTANTA
BARAGAU ALEXANDRUIII C79CRISTEA CONSTANTA
OPRISAN ALEXIAIII C69CRISTEA CONSTANTA
COJOCARU ANAIII C67CRISTEA CONSTANTA
IONESCU COSMIN VALENTINIII C65CRISTEA CONSTANTA
LUNGU DAVID MATEIIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA
CARUCERU PAULIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA
TODIRICA GEORGIANAIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA
STANESCU DARIAIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA
TUFA CRISTIANIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA
TIMIS RADUIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA
CHITIC FRANCESCAIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA
PRISTAVITA DENISAIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA
BALMUS BOGDANIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA
NICA IOSIFIII CParticipantCRISTEA CONSTANTA

Inapoi la centrele de concurs