Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Otilia Cazimir
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CONSTANTIN MATEIII AEHUTUPASU MARICICA
GAVRILOAIA SABINAII AEHUTUPASU MARICICA
MIHU DIANAII AEHUTUPASU MARICICA
OBREJA ILINCAII AEHUTUPASU MARICICA
TARABOANTA MATEIII EENECHIFOR ELENA
GINJU BIANCAII FEOBREJA MIHAELA
PINTILIE ANDRAII FEOBREJA MIHAELA
UNISOR SMARANDAII FEOBREJA MIHAELA
DIAC DAVIDPregatitoare DECOCUZANA
TUFESCU ALEXANDRUPregatitoare DECOCUZANA
Apopi LucaPregatitoare DICOCUZANA
AFLORI ALEXANDRUII AIIHUTUPASU MARICICA
ANUTA FLAVIANII AIIHUTUPASU MARICICA
IACOB ERIKAII AIIHUTUPASU MARICICA
TELEAGA ADELINAII AIIHUTUPASU MARICICA
URSU CRISTIAN-IONUTII AIIHUTUPASU MARICICA
MIHAI MATEIII EIINECHIFOR ELENA
ANDRIOAIEI ANDREIII FIIOBREJA MIHAELA
HRITUC IULIA Pregatitoare DIICOCUZ ANA
ILISESCU MIRUNAPregatitoare DIICOCUZ ANA
LAMATIC ANDREIPregatitoare DIICOCUZ ANA
MIRCEA VLADPregatitoare DIICOCUZ ANA
MOCANU TOMAPregatitoare DIICOCUZANA
CONDURACHE SOFIA Pregatitoare DIIICOCUZ ANA
CARUCERU SONIAII AMHUTUPASU MARICICA
CHIRITOI STEFANIAII AMHUTUPASU MARICICA
NECHITA DARIAII AMHUTUPASU MARICICA
NOROCEA RENATAII AMHUTUPASU MARICICA
POPA TEODORII AMHUTUPASU MARICICA
POSTOLACHE STEFANII AMHUTUPASU MARICICA
TUDOSA SMARANDAII AMHUTUPASU MARICICA
COJOCARIU ANA-LUIZAII EMNECHIFOR ELENA
NECHITA ANYA-KARINAII EMNECHIFOR ELENA
PALA DAVIDII EMNECHIFOR ELENA
TARSANARU TEODORII EMNECHIFOR ELENA
AL NASRAWI JASIMII FMOBREJA MIHAELA
DANILA ALEXIAII FMOBREJA MIHAELA
MANOLE ADINAII FMOBREJA MIHAELA
MAXIM STEFANIA ANDREEAII FMOBREJA MIHAELA
MOSCU EVELINAII FMOBREJA MIHAELA
PODARU DARIAII FMOBREJA MIHAELA
SAVA ILINCAII FMOBREJA MIHAELA
TARALUNGA ALEXANDRUII FMOBREJA MIHAELA
TIFUI GABRIELII FMOBREJA MIHAELA
COGEANU TUDORPregatitoare DMCOCUZ ANA
NECHITA MARCUPregatitoare DMCOCUZ ANA

Inapoi la centrele de concurs