Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Cluj-Napoca
Scoala:Liceul Teoretic Nicolae Balcescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Butuza AnaI DEMicu Adina
Ilea MateiI EEMuresan Maria
Vacar DianaI EEMuresan Maria
Borsan DianaI HEPloscar Simona
Gorgan DavidI HEPloscar Simona
Handra-Calugar MihneaI HEPloscar Simona
Ratiu AyanI HEPloscar Simona
Zonga AndreiII AEBrie Simona
Bogdan RazvanII BEDucai Liana
Muresan AntoniaII BEDucai Liana
Popica DariaII BEDucai Liana
Vincze ElisaII BEDucai Liana
Sumandea DariaII CEHoroba Luminita
Buzas BiancaII DERostogol Floarea
Mocan RaulII DERostogol Floarea
Barau MateiII EESilosi Angela
Boanca AdelinaII EESilosi Angela
Borsan DavidII EESilosi Angela
Campeanu MaiaII EESilosi Angela
Crisan VanesaII EESilosi Angela
Curta DianaII EESilosi Angela
Marc PatrickII EESilosi Angela
Muresan TeodoraII EESilosi Angela
Oltean DavidII EESilosi Angela
Petrescu AndreiII EESilosi Angela
Pintea LucaII EESilosi Angela
Pop SaraII EESilosi Angela
Rus MihaiII EESilosi Angela
Rusu SofiaII EESilosi Angela
Spatar BrianaII EESilosi Angela
Stefan Cazacu IanII EESilosi Angela
Szentandrasi AntoniaII EESilosi Angela
Lar Ana IV AEChifor Cristina
Marian MariaIV AEChifor Cristina
Pop MateiIV AEChifor Cristina
Achim VictorIV BELiscan Reghina
Cazan IuliaPregatitoare AEGroza Stefania
Muresan MaraPregatitoare AEGroza Stefania
Chira AlexandraII AIBrie Simona
Goia LucaII EISilosi Angela
Tomoioaga AlmaII EISilosi Angela
Bura MariaIII AIAchim Adina
Frent MariaIII AIAchim Adina
Abrudan LucianII AIIBrie Simona
Todut TheaII AIIBrie Simona
Frentiu TudorII EIISilosi Angela
Igna StefaniaIII AIIAchim Adina
Onaca TudorI DIIMicu Adina
Precup IarinaII AIIBrie Simona
Chereches IuliaII BIIDucai Liana
Negru DariaII BIIDucai Liana
Nicoara BogdanII CIIHoroba Luminita
Constantiniu SebastianII DIIRostogol Floarea
Golda AlexandruII DIIRostogol Floarea
Dragan PatrickII EIISilosi Angela
Graur RaisaII EIISilosi Angela
Popa PatrickII EIISilosi Angela
Szentandrasi LucaII EIISilosi Angela
Zirbo KarinaII EIISilosi Angela
Giurgiu PatrikPregatitoare AIIGroza Stefania
Hamciuc StefanPregatitoare AIIGroza Stefania
Maftei EduardPregatitoare AIIGroza Stefania
Buia AndreiIII DIIISandor Liliana
Manescu BiancaII EIIISilosi Angela
Dragut ClaraII AIIIBrie Simona
Palacean SaraII AIIIBrie Simona
Borodi TudorI AMAbrudan Monica
Gavrisan IonutI DMMicu Adina
Oprea IrinaI EMMuresan Maria
Mahulea AndraI GMNicolaescu Norina
Pop MateiI GMNicolaescu Norina
Blaga DenisI HMPloscar Simona
Gecan PatriciaI HMPloscar Simona
Iuhos AndreiII AMBrie Simona
Pocol HannaII AMBrie Simona
Schier MayaII AMBrie Simona
Blaga TeodoraII BMDucai Liana
Bouaru VictorII BMDucai Liana
Ghiurca SofiaII BMDucai Liana
Zaharia AlexandraII BMDucai Liana
Sabo CatincaII CMHoroba Luminita
Marar DariaII DMRostogol Floarea
Moldovan MariaII DMRostogol Floarea
Muresan RuxandraII DMRostogol Floarea
Rotar SaraII DMRostogol Floarea
Saghin VictorII DMRostogol Floarea
Veres AndreeaII DMRostogol Floarea
Verzea AlexandruII DMRostogol Floarea
Giurgiu RobertII EMSilosi Angela
Denes-Pop AlexandruPregatitoare AMGroza Stefania
Lazar MelaniaPregatitoare AMGroza Stefania
Roman SofiaPregatitoare AMGroza Stefania

Inapoi la centrele de concurs