Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Curtea de Arges
Scoala:Scoala Gimnaziala Regina Maria
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
MARICA ANDREEAI A100POPESCU CRISTINA
SAMARESCU MARIA GEORGIANAI A100POPESCU CRISTINA
DINA IRINA MARIA ELENAI A96POPESCU CRISTINA
IANCU ALEXANDRU OCTAVIANI A95POPESCU CRISTINA
DIACONESCU ALEXANDRU MARIUSI A91POPESCU CRISTINA
DUTA-ILINA DAVIDI A91POPESCU CRISTINA
LUPU ALEXANDRU IOANI A91POPESCU CRISTINA
OLTEANU ERICA STEFANIAI A89POPESCU CRISTINA
TOBA DENISA MARIAI A88POPESCU CRISTINA
MANITA ILINCA STEFANIAI A86POPESCU CRISTINA
CUCEANU THEODOR ANDREII A84POPESCU CRISTINA
UNGUREANU IULIAI A83POPESCU CRISTINA
COTEA LUCIAN MARIANI A79POPESCU CRISTINA
NITA DARIA MARIAI A76POPESCU CRISTINA
CIOBANU NICUSOR MADALINI A75POPESCU CRISTINA
MURARU CRISTINAI A71POPESCU CRISTINA
BANICA IOANAI A68POPESCU CRISTINA
SON RADU STEFANI B100VINTILA ELENA MADALINA
DEACONU MIHNEA MATEII B95VINTILA ELENA MADALINA
BOCANECI MARA ANTONIAI B90VINTILA ELENA MADALINA
SISU DIANAI B90VINTILA ELENA MADALINA
STANCULESCU DARIAII A100PUIU VALENTINA
ACHIMOIU AMALIAII A95PUIU VALENTINA
IACOB TEODORAII A95PUIU VALENTINA
HIRICA OCTAVIANII A85PUIU VALENTINA
PATROI CRISTINAII A85PUIU VALENTINA
STEFANESCU IZABELAII A85PUIU VALENTINA
BECHERU GEORGIA MIHAELAIII A100IONITA FLORINA
COMAN-PLESA STEFANIII A100IONITA FLORINA
IONITA DENISIII A100IONITA FLORINA
MANITA IOAN ALEXANDRUIII A100IONITA FLORINA
STAN GEORGIANAIII A100IONITA FLORINA
PREDA GIORGIO NICOLASIII A97IONITA FLORINA
BINGA GEORGIANA ELENAIII A94IONITA FLORINA
NEGREANU ANA MIHAELAIII A92IONITA FLORINA
ILIE DARIA GABRIELAIII A89IONITA FLORINA
MARTIN GEORGE FABIANIII A86IONITA FLORINA
MANEA AIDA MARIAIII A84IONITA FLORINA
DRAGOMIR MARIAIII A73IONITA FLORINA
TOTE LUCA ALEXANDRUIII A72IONITA FLORINA
COTEA EDUARDIV A100VELEA MONA
DOSPINESCU MIRUNAIV A100VELEA MONA
DOSPINESCU TUDORIV A100VELEA MONA
GHEOCA CRISTINAIV B100PATRU IRINA
BUCURA EDUARDIV B81PATRU IRINA
RADU CALIN ANDREIIV B81PATRU IRINA
BAJAN FILIPPregatitoare B100SERBANESCU ANA
SOLOMONESCU FLAVIUSPregatitoare B100SERBANESCU ANA

Inapoi la centrele de concurs