Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Liceul de Arte Margareta Sterian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Sandu AlbertI A90Iordache Florica
Costea AndreiI A65Iordache Florica
BENCHEA NICOLAI A60Iordache Florica
Hardea AlesiaI B100Dumitrescu Lucica
Zosmer YaronaI B100Dumitrescu Lucica
Staicu RaresI B95Dumitrescu Lucica
Borcea IoanaI B90Dumitrescu Lucica
Ciopec AndreeaI B90Dumitrescu Lucica
Sbarcea Ciobanu AnamariaI B90Dumitrescu Lucica
Tudorache RaduI B90Dumitrescu Lucica
Bortea CiprianI B80Dumitrescu Lucica
Gheorghe OanaI B75Dumitrescu Lucica
Podaru MariaI B70Dumitrescu Lucica
Stan Tudor AndreiII A90Pandele Elena
Anton GyuliaII B100Negoita Eugenia
Bratosin AndradaII B100Negoita Eugenia
Dumitrache DianaII B100Negoita Eugenia
Ivan StefaniaII B100Negoita Eugenia
Poenaru MariaII B100Negoita Eugenia
Tudorache MariaII B100Negoita Eugenia
Grigore SaraII B80Negoita Eugenia
Avram SaraII B75Negoita Eugenia
Bilbie LucaII B75Negoita Eugenia
ALDEA ANDREEAIII A98SITARU GABRIELA
DRAGUSIN IULIANAIII A98SITARU GABRIELA
NICOLAE LUCAIII A95SITARU GABRIELA
ANTIMIR VICTORIII A83SITARU GABRIELA
TULIN ANDREIIII A72.5SITARU GABRIELA
Necula AlexiaIV A100COMAN DANIELA GEORGETA
NECULA ILONA ANDREEAIV A100COMAN DANIELA GEORGETA
Vilcu BeatriceIV A100COMAN DANIELA GEORGETA
Podaru AndreiIV A94COMAN DANIELA GEORGETA
LUPU THEODORIV A80COMAN DANIELA GEORGETA
ENCIU BIANCAIV A75COMAN DANIELA GEORGETA
Zaharia MirunaIV A75COMAN DANIELA GEORGETA
NEGOITA MARIOIV AParticipantCOMAN DANIELA GEORGETA
GRIGORE NATASAPregatitoare A100CHELU NARCISA
ILIE STEFANPregatitoare A100CHELU NARCISA
IONITA EDUARDPregatitoare A100CHELU NARCISA
MINEA DARIAPregatitoare A100CHELU NARCISA
TOMESCU ANTONIAPregatitoare A100CHELU NARCISA
CALOIAN ROBERTPregatitoare A97CHELU NARCISA
DOBROTA DAVIDPregatitoare A95CHELU NARCISA
TUDOSACHI YANNISPregatitoare A77.5CHELU NARCISA
POPA DARIAPregatitoare A74.5CHELU NARCISA
COLAN MARIOPregatitoare A70CHELU NARCISA
Costache Bolocan Maria AlexandraPregatitoare B100Tomescu Elena Andreea
Grigore Teodora Ana MariaPregatitoare B100Tomescu Elena Andreea
Pirvu Alexia MariaPregatitoare B100Tomescu Elena Andreea
Salomeia Ana- MariaPregatitoare B100Tomescu Elena Andreea
Oltean AlesiaPregatitoare B95Tomescu Elena Andreea
Sava Mario DavidPregatitoare B95Tomescu Elena Andreea
Savulescu Antonia- MariaPregatitoare B92.5Tomescu Elena Andreea
Branisteanu Elena NicolaPregatitoare B90Tomescu Elena Andreea
Ichim NathaliePregatitoare B90Tomescu Elena Andreea
Rajnoveanu Maria IrinaPregatitoare B90Tomescu Elena Andreea
Braniste LucaPregatitoare B88Tomescu Elena Andreea
Bogdan Ioana ElisaPregatitoare B87Tomescu Elena Andreea
Olteanu Stefan EugeniuPregatitoare B87Tomescu Elena Andreea
Vlasceanu MaiaPregatitoare B87Tomescu Elena Andreea
Florescu Miruna CristianaPregatitoare B85Tomescu Elena Andreea
Mazilu Stefan DariusPregatitoare B85Tomescu Elena Andreea
Poenaru AnastasiaPregatitoare B85Tomescu Elena Andreea
Brasoveanu Adrian IonutPregatitoare B82Tomescu Elena Andreea
Badiu RobertPregatitoare B80Tomescu Elena Andreea
Oancea EvaPregatitoare B77Tomescu Elena Andreea
Obreja KatiaPregatitoare B77Tomescu Elena Andreea
Stefan Sarah IoanaPregatitoare B77Tomescu Elena Andreea
Irimia MariaPregatitoare B72Tomescu Elena Andreea

Inapoi la centrele de concurs