Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:PAULESTI
Scoala:Scoala Primara Angels
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ILIE VICTORI A100RIMBACH SORINA
SAVU MAIAI A100RIMBACH SORINA
GEORGESCU STEFANI A98RIMBACH SORINA
COLT IRINAI A97RIMBACH SORINA
LACHE CARLAI A77RIMBACH SORINA
ILIES PATRICIAI A76RIMBACH SORINA
LICA ADELINAI A72RIMBACH SORINA
TICUTA NICOLAE EMMAI A69RIMBACH SORINA
POPESCU MARIAI A65RIMBACH SORINA
GHEORGHE DENISAI A60RIMBACH SORINA
LICA SOFIAII A100TIU NICOLETA
VLAD MATEIII A100TIU NICOLETA
SOARE IULIANII A90TIU NICOLETA
DUMITRESCU CORINAII A70TIU NICOLETA
STOIAN SARA II A65TIU NICOLETA
COSTACHE HORIAII A60TIU NICOLETA
PANAIT ALEXANDRAII A60TIU NICOLETA
VOICU MARIOII A60TIU NICOLETA
GRIGORE BIANCAII AParticipantTIU NICOLETA
MAZILU ALEXANDRUII AParticipantTIU NICOLETA
SAUCIUC VICTORII AParticipantTIU NICOLETA
BOIANGIU BIANCAIII A100STEMATE ELENA
CHIRCU ANDREI RAZVANIII A100STEMATE ELENA
GATARD ALEXANDREIII A100STEMATE ELENA
IONITA ALESIA MARIAIII A100STEMATE ELENA
MOISE DARIUS III A100STEMATE ELENA
TOADER MIHNEA GABRIELIII A100STEMATE ELENA
SOARE MARIA ANASTASIAIII A98STEMATE ELENA
STANCIU DARIA THEODORAIII A96STEMATE ELENA
VLAD ILINCAIII A94STEMATE ELENA
ROTARU LUANAIII A72STEMATE ELENA
MILITOIU MIHNEAIV A100NICOLAE LOREDANA
POPESCU LUCAIV A90NICOLAE LOREDANA
DUMITRACHE CRISTINAIV A89NICOLAE LOREDANA
NICOLAESCU LUNGU DANUTIV A89NICOLAE LOREDANA
RAZMERITA DELIAIV A89NICOLAE LOREDANA
NASTASE ALEXANDRAIV A87NICOLAE LOREDANA
STURZU STEFANIV A85NICOLAE LOREDANA
ANDRONACHE ALEXANDRAIV A81NICOLAE LOREDANA
TATARU MIHNEAIV A76NICOLAE LOREDANA
VARIU MIRUNA IV A73NICOLAE LOREDANA
FLORIAN TATIANAIV A66NICOLAE LOREDANA
DUMITRU ERICIV A65NICOLAE LOREDANA
VELKOV SEBASTIANIV AParticipantNICOLAE LOREDANA
BALAN ERIKAPregatitoare A95GHITA IOANA
HALICHIAS ANTONIAPregatitoare A91GHITA IOANA
NASTASE ANAPregatitoare A91GHITA IOANA
SINDILA PETRUPregatitoare A91GHITA IOANA
IGNEA ERICPregatitoare A90GHITA IOANA
MOLDOVAN MARIOPregatitoare A90GHITA IOANA
SCRIPCARU EDUARDPregatitoare A90GHITA IOANA
BRASOV NICOLASPregatitoare A86GHITA IOANA
CABRERA STEPHANEPregatitoare A86GHITA IOANA
GHEORGHE DANE RADUPregatitoare A86GHITA IOANA
MANOILA MATEIPregatitoare A86GHITA IOANA
VOINEA PATRICKPregatitoare A86GHITA IOANA
VRINCEANU KARINAPregatitoare A86GHITA IOANA

Inapoi la centrele de concurs