Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala: Scoala Gimnaziala Nicu Albu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Afemei TudorI A100Ioan Branzei
Baleca Aylin AnamariaI A100Ioan Branzei
Coruga OscarI A100Ioan Branzei
Negrus IoanaI A100Ioan Branzei
Pisaltu MariaI A100Ioan Branzei
Stanciu SaraI A100Ioan Branzei
Nistor SofiaI A95Ioan Branzei
Savoiu VivianaI A90Ioan Branzei
Tudorache MateiI A90Ioan Branzei
Gueye MouhamedI A77Ioan Branzei
Caiescu DarianI A70Ioan Branzei
Ungureanu ElenaI A70Ioan Branzei
Alexa DragosI B100Maria Ionascu-Diana Cretu
Axinte DeliaI B100Maria Ionascu-Diana Cretu
Cretu ElisaI B100Maria Ionascu-Diana Cretu
Dunare AnastasiaI B100Maria Ionascu-Diana Cretu
Mitocaru PaulaI B100Maria Ionascu-Diana Cretu
Rusu AndreiI B100Maria Ionascu-Diana Cretu
Strugaru SalmaI B100Maria Ionascu-Diana Cretu
Bors AlesiaI B85Maria Ionascu-Diana Cretu
Pintilie CorinaI B85Maria Ionascu-Diana Cretu
Mandru AdelinaI B80Maria Ionascu-Diana Cretu
Zlei CalinI B75Maria Ionascu-Diana Cretu
Ruscanu AmaliaI B70Maria Ionascu-Diana Cretu
Diaconu IasminaI B65Maria Ionascu-Diana Cretu
Maxim TeodorI B65Maria Ionascu-Diana Cretu
Diaconu BiancaI B63Maria Ionascu-Diana Cretu
Tocu MaiaI B60Maria Ionascu-Diana Cretu
Mancas MayaII A99Carmen Ciorobitca
Strungariu DavidII A99Carmen Ciorobitca
APARASCHIVEI IUSTINII A98Carmen Ciorobitca
ANDRONACHE ALEXANDRUII A97Carmen Ciorobitca
Cretu MirunaII A95Carmen Ciorobitca
Licau RaresII A93Carmen Ciorobitca
ORCHEANU MARIAII A93Carmen Ciorobitca
Rusu CameliaII A90Carmen Ciorobitca
Dabija DariaII A87Carmen Ciorobitca
Cosaru RaducuII A85Carmen Ciorobitca
Morosanu FlaviusII A85Carmen Ciorobitca
Tataru AlessiaII A84Carmen Ciorobitca
Popescu InaII A83Carmen Ciorobitca
Sofron DavidII A83Carmen Ciorobitca
Huma HoriaII A80Carmen Ciorobitca
Hilohe ClaudiuII A77Carmen Ciorobitca
Japalela DianaII A75Carmen Ciorobitca
ROTARU ANNAII A75Carmen Ciorobitca
Bujor MelisaII A70Carmen Ciorobitca
Diaconu Daria-MariaII B95Simona Tifui-Catalina Sarpe
Pintea Giulia-MariaII B93.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
Bistricianu DariaII B92.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
Bostan Ana-BiancaII B90Simona Tifui-Catalina Sarpe
Cretu Daria-IoanaII B90Simona Tifui-Catalina Sarpe
Moraru DariaII B90Simona Tifui-Catalina Sarpe
Popovici AdelaII B90Simona Tifui-Catalina Sarpe
Leustean VictorII B88.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
Pintilei BiancaII B86.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
Manea-Strungariu CatincaII B85Simona Tifui-Catalina Sarpe
Pascu AndreiII B85Mihaela Vlad-Roxana Urda
Tudor ViorelII B85Simona Tifui-Catalina Sarpe
Simion AnastasiaII B82Simona Tifui-Catalina Sarpe
Diaconu Delia-AnaII B81Simona Tifui-Catalina Sarpe
Arghire Vlad-PetruII B80Simona Tifui-Catalina Sarpe
Barna-Braileanu TudorII B80Simona Tifui-Catalina Sarpe
Costan Matei-CristianII B80Simona Tifui-Catalina Sarpe
Trenchea MirunaII B80Simona Tifui-Catalina Sarpe
Bursuc SebastianII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Cojocaru SmarandaII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Constantinescu MateiII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Lazar AlexandruII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Movileanu AntoniaII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Rotaru CalinII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Simion GabrielII C97Mihaela Vlad-Roxana Urda
Ciosu SamuelII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Cociorba StefanII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Lamatica IustinII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Scrijala DenisII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Nistor AndreiII C92Mihaela Vlad-Roxana Urda
Patrona DeliaII C90Mihaela Vlad-Roxana Urda
Stachie LucaII C85Mihaela Vlad-Roxana Urda
Mihai MateiII C80Mihaela Vlad-Roxana Urda
Mihai MateiII C80Mihaela Vlad-Roxana Urda
Stanescu BogdanII C75Mihaela Vlad-Roxana Urda
Mihailescu DavidII C72Mihaela Vlad-Roxana Urda
Roman AndreeaIII A90.5Rodica Voda
Sauciuc Ilinca-MariaIII A87.5Rodica Voda
Craciun AndreiIII A87Rodica Voda
Costin Otilia MariaIII A86.5Rodica Voda
Gheorghiu Robert-AndreiIII A86.5Rodica Voda
Atudosiei Ana-ClaraIII A86Rodica Voda
Axinte Maria ElisaIII A80Rodica Voda
Curca Andreea-TeodoraIII A78Rodica Voda
Ciudin Mihaela LucianaIII A77Rodica Voda
Budeanu Eduard DumitruIII A74.5Rodica Voda
Timofte RebacaIII A74Rodica Voda
Chiric EdoardoIV B95Ana Rusu-Elena Irimia
Dolhan FedericaIV B90Ana Rusu-Elena Irimia
Cozma AngeloIV B88Ana Rusu-Elena Irimia
Mahu-Moisii OvidiuIV B80Ana Rusu-Elena Irimia
Asaftei George ValentinIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Berea Maria LaviniaIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Bucalau Cleopatra ChristianaIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Capuano AuroraIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Enache VladIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Floricel Raysa SofiaIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob Elena AlexandraIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Mihaila Anya LarissaIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Mitrea Ana MariaIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Rusu-Feraru TheodorIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Serghei Cezara FlorinaIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Lazarescu MariaIV C97Carmen Munteanu-Ioan Calin
Morganti Martina GiuliaIV C96Carmen Munteanu-Ioan Calin
Sturzu Matei-AlexandruIV C95Carmen Munteanu-Ioan Calin
Chelmus Arina MariaIV C94Carmen Munteanu-Ioan Calin
Visan Miruna MariaIV C94Carmen Munteanu-Ioan Calin
Blaga Matei-LorenzoIV C91Carmen Munteanu-Ioan Calin
Baban Robert IoanIV C90Carmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob IasminaIV C83Carmen Munteanu-Ioan Calin
Brehuta Vasilica JasmineIV C81Carmen Munteanu-Ioan Calin
Ginga Stefan AlexandruIV C79Carmen Munteanu-Ioan Calin
Buftea Leonardo NicolaeIV C78Carmen Munteanu-Ioan Calin
Buganu Ruxandra ElenaIV C77Carmen Munteanu-Ioan Calin
Manole LucaIV C75Carmen Munteanu-Ioan Calin
Marin-Botez Aris AdrianIV C70Carmen Munteanu-Ioan Calin
Vasilache Dan MihaiIV C70Carmen Munteanu-Ioan Calin
Andrei Silvia StefaniaIV C69Carmen Munteanu-Ioan Calin
Filimon Sara-AndreeaIV C65Carmen Munteanu-Ioan Calin
Tudosa Mihai DragosIV C62Carmen Munteanu-Ioan Calin
Amatioaei LorenaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Blinda MirunaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Buhaianu Denis-AndreiPregatitoare A100Aurica Dascalu
Burlacu GabrielPregatitoare A100Aurica Dascalu
Burlacu IoanaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Corfu Maria-CasianaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Corodeanu Rares GabrielPregatitoare A100Aurica Dascalu
Ifrim Stefan-TiberiuPregatitoare A100Aurica Dascalu
Iftimia Iustina-ElenaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Lavric AlessioPregatitoare A100Aurica Dascalu
Munteanu Andi-IulianPregatitoare A100Aurica Dascalu
Negura Elena-TeofanaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Savin Luca-AndreiPregatitoare A100Aurica Dascalu
Scutaru Ianis-AlexandruPregatitoare A100Aurica Dascalu
Manecuta David-IoanPregatitoare A90Aurica Dascalu
Condurache Robert-IonutPregatitoare A75Aurica Dascalu
Balaban AlexiaPregatitoare C100Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Chitei SeverPregatitoare C100Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Oslobanu DavidPregatitoare C100Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Podariu SaraPregatitoare C100Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Rusei CatrinaPregatitoare C100Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Amariei IoanaPregatitoare C95Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Atodiresei DariaPregatitoare C95Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Bors MateiPregatitoare C95Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Nicorescu ArturPregatitoare C95Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Timofte StelianPregatitoare C95Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Alagel StefanPregatitoare C90Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Faca YannisPregatitoare C90Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Tertelici AndreiPregatitoare C90Cristina Antoniu-Ramona Anghelus
Ungureanu EdiPregatitoare C90Cristina Antoniu-Ramona Anghelus

Inapoi la centrele de concurs