Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala: Scoala Gimnaziala Nicu Albu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Aparaschivei IustinI A100Carmen Ciorobitca
Licau RaresI A100Carmen Ciorobitca
Rusu CameliaI A100Carmen Ciorobitca
Mancas MayaI A99Carmen Ciorobitca
Chirila EduardI A95Carmen Ciorobitca
Andronache AlexandruI A93Carmen Ciorobitca
Sarma LaviniaI A88Carmen Ciorobitca
Popescu InaI A86Carmen Ciorobitca
Apetrei SofiaI A85Carmen Ciorobitca
Orcheanu MariaI A85Carmen Ciorobitca
Strungariu DavidI A85Carmen Ciorobitca
Dabija DariaI A82Carmen Ciorobitca
Bujor MelisaI A81Carmen Ciorobitca
Cretu MirunaI A78Carmen Ciorobitca
Morosanu FlaviusI A78Carmen Ciorobitca
Pintilie MihaiI A78Carmen Ciorobitca
Ariton BogdanI A75Carmen Ciorobitca
Hodor RazvanI A70Carmen Ciorobitca
Moraru DariaI B99Simona Tifui-Catalina Sarpe
Pintilei BiancaI B95Simona Tifui-Catalina Sarpe
Manea-Strungariu CatincaI B94.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
Popovici AdelaI B92Simona Tifui-Catalina Sarpe
Tifui AndreiI B92Simona Tifui-Catalina Sarpe
Trenchea MirunaI B92Simona Tifui-Catalina Sarpe
Olariu AlexI B90Simona Tifui-Catalina Sarpe
Cretu IoanaI B88Simona Tifui-Catalina Sarpe
Pintea GiuliaI B86.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
Barna-Braileanu TudorI B86Simona Tifui-Catalina Sarpe
Braescu RuxandraI B86Simona Tifui-Catalina Sarpe
Leustean VictorI B86Simona Tifui-Catalina Sarpe
Simion AnastasiaI B82Simona Tifui-Catalina Sarpe
Arghire VladI B79Simona Tifui-Catalina Sarpe
Bistriceanu DariaI B76Simona Tifui-Catalina Sarpe
Cacciola AnastasiaI B76Simona Tifui-Catalina Sarpe
Huma IoanaI B76Simona Tifui-Catalina Sarpe
Diaconu DariaI B75Simona Tifui-Catalina Sarpe
Diaconu DeliaI B74Simona Tifui-Catalina Sarpe
Florea AndreiI B70.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
Darandoi EduardI B70Simona Tifui-Catalina Sarpe
Tudor ViorelI B69Simona Tifui-Catalina Sarpe
Harja AndreiI B66Simona Tifui-Catalina Sarpe
Tifui MihneaI B62.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
David KarynaI B60.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
Costan MateiI B60Simona Tifui-Catalina Sarpe
Diac EvelinaI B60Simona Tifui-Catalina Sarpe
Moroiu SofiaI B60Simona Tifui-Catalina Sarpe
Bostan BiancaI BParticipantSimona Tifui-Catalina Sarpe
Ciobanu CatincaI BParticipantSimona Tifui-Catalina Sarpe
Popescu IanisI BParticipantSimona Tifui-Catalina Sarpe
Cojocaru SmarandaI C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Manea MirunaI C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Rotaru CalinI C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Constantinescu MateiI C98Mihaela Vlad-Roxana Urda
Patrona DeliaI C96Mihaela Vlad-Roxana Urda
Nistor AndreiI C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Simion GabrielI C94Mihaela Vlad-Roxana Urda
Prutean DavidII A95Rodica Voda
Cirnu DianaII A90Rodica Voda
Craciun AndreiII A90Rodica Voda
Gheorghiu RobertII A85Rodica Voda
Moldoveanu AlexandruII A85Rodica Voda
Timofte RebecaII A85Rodica Voda
Ciudin MihaelaII A80Rodica Voda
Solomon TheaII A77.5Rodica Voda
Chirnoaga DianaII A75Rodica Voda
Atudosiei ClaraII A73.5Rodica Voda
Roman AndreeaII A70Rodica Voda
Curca AndreeaII A60Rodica Voda
Costin OtiliaII AParticipantRodica Voda
Axinte MariaII AParticipantRodica Voda
Sauciuc IlincaII AParticipantRodica Voda
Andrei SilviaIII C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Bucalau CleopatraIII C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Capuano AuroraIII C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Floricel RaysaIII C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob IasminaIII C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Lazarescu MariaIII C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Mihaila Anya LarissaIII C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Mitrea Ana MariaIII C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Serghei CezaraIII C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Groapa SilviaIII C97Carmen Munteanu-Ioan Calin
Morganti GiuliaIII C92Carmen Munteanu-Ioan Calin
Asaftei GeorgeIII C91Carmen Munteanu-Ioan Calin
Enache VladIII C91Carmen Munteanu-Ioan Calin
Sturzu MateiIII C91Carmen Munteanu-Ioan Calin
Baban RobertIII C90Carmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob AlexandraIII C90Carmen Munteanu-Ioan Calin
Manole LucaIII C89Carmen Munteanu-Ioan Calin
Brehuta JasmineIII C86Carmen Munteanu-Ioan Calin
Buganu RuxandraIII C86Carmen Munteanu-Ioan Calin
Marin-Botez ArisIII C85Carmen Munteanu-Ioan Calin
Chelmus ArinaIII C83Carmen Munteanu-Ioan Calin
Rusu-Feraru TheodorIII C82Carmen Munteanu-Ioan Calin
Buftea LeonardoIII C80Carmen Munteanu-Ioan Calin
Ginga AlexandruIII C77Carmen Munteanu-Ioan Calin
Berea LaviniaIII C74Carmen Munteanu-Ioan Calin
Blaga MateiIII C73Carmen Munteanu-Ioan Calin
Boboc RebekaIII C69Carmen Munteanu-Ioan Calin
Visan MirunaIII C66Carmen Munteanu-Ioan Calin
Vasilache DanIII CParticipantCarmen Munteanu-Ioan Calin
Filimon SaraIII CParticipantCarmen Munteanu-Ioan Calin
Dumitrascu TeodoraIII CParticipantCarmen Munteanu-Ioan Calin
Helbet DavidIII CParticipantCarmen Munteanu-Ioan Calin
Tudosa DragosIII CParticipantCarmen Munteanu-Ioan Calin
Afemei TudorPregatitoare A100Ioan Branzei
Mamina-Chiriac IlincaPregatitoare A100Ioan Branzei
Tudurache Matei-StefanPregatitoare A100Ioan Branzei
Negrus IoanaPregatitoare A95Ioan Branzei
Nistor SofiaPregatitoare A95Ioan Branzei
Cadar StefaniaPregatitoare A90Ioan Branzei
Savoiu VivianaPregatitoare A90Ioan Branzei
Alexa IoanPregatitoare B100Maria Ionascu Oana Floricel
Botu AlexandraPregatitoare B100Maria Ionascu Oana Floricel
Ripanu AlisiaPregatitoare B100Maria Ionascu Oana Floricel
Strugaru SalmaPregatitoare B100Maria Ionascu Oana Floricel
Nohai IlincaPregatitoare B99.5Maria Ionascu Oana Floricel
Apetrei SabinaPregatitoare B98Maria Ionascu Oana Floricel
Albu VivianaPregatitoare B96Maria Ionascu Oana Floricel
Dunare AnastasiaPregatitoare B95Maria Ionascu Oana Floricel
Mitocaru PaulaPregatitoare B95Maria Ionascu Oana Floricel
Diaconu Pughineanu BiancaPregatitoare B93Maria Ionascu Oana Floricel
Axinte DeliaPregatitoare B91Maria Ionascu Oana Floricel
Pintilie CorinaPregatitoare B86.5Maria Ionascu Oana Floricel
Ruscanu OlgutaPregatitoare B86.5Maria Ionascu Oana Floricel
Craciun CatalinaPregatitoare B85Maria Ionascu Oana Floricel
Diaconu Pughineanu IasminaPregatitoare B84.5Maria Ionascu Oana Floricel
Mihaila LucaPregatitoare B84Maria Ionascu Oana Floricel
Rusu RaresPregatitoare B82Maria Ionascu Oana Floricel
Stan DenisPregatitoare B81Maria Ionascu Oana Floricel
Cretu ElisaPregatitoare B77Maria Ionascu Oana Floricel
Rusu AndreiPregatitoare B74.5Maria Ionascu Oana Floricel
Capsa Togan IlincaPregatitoare B74Maria Ionascu Oana Floricel
Rusu MarcosPregatitoare B67Maria Ionascu Oana Floricel
Eibenschutz AyanPregatitoare B65Maria Ionascu Oana Floricel
Solomon AndreiPregatitoare BParticipantMaria Ionascu Oana Floricel

Inapoi la centrele de concurs