Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala: Scoala Gimnaziala Nicu Albu
Nume elevClasaCadru didactic
Afemei TudorI AIoan Branzei
Baleca Aylin AnamariaI AIoan Branzei
Coruga OscarI AIoan Branzei
Negrus IoanaI AIoan Branzei
Pisaltu MariaI AIoan Branzei
Stanciu SaraI AIoan Branzei
Alexa DragosI BMaria Ionascu-Diana Cretu
Axinte DeliaI BMaria Ionascu-Diana Cretu
Cretu ElisaI BMaria Ionascu-Diana Cretu
Dunare AnastasiaI BMaria Ionascu-Diana Cretu
Mitocaru PaulaI BMaria Ionascu-Diana Cretu
Rusu AndreiI BMaria Ionascu-Diana Cretu
Strugaru SalmaI BMaria Ionascu-Diana Cretu
Bursuc SebastianII CMihaela Vlad-Roxana Urda
Cojocaru SmarandaII CMihaela Vlad-Roxana Urda
Constantinescu MateiII CMihaela Vlad-Roxana Urda
Lazar AlexandruII CMihaela Vlad-Roxana Urda
Movileanu AntoniaII CMihaela Vlad-Roxana Urda
Rotaru CalinII CMihaela Vlad-Roxana Urda
Asaftei George ValentinIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Berea Maria LaviniaIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Bucalau Cleopatra ChristianaIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Capuano AuroraIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Enache VladIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Floricel Raysa SofiaIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob Elena AlexandraIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Mihaila Anya LarissaIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Mitrea Ana MariaIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Rusu-Feraru TheodorIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Serghei Cezara FlorinaIV CCarmen Munteanu-Ioan Calin
Amatioaei LorenaPregatitoare AAurica Dascalu
Blinda MirunaPregatitoare AAurica Dascalu
Buhaianu Denis-AndreiPregatitoare AAurica Dascalu
Burlacu GabrielPregatitoare AAurica Dascalu
Burlacu IoanaPregatitoare AAurica Dascalu
Corfu Maria-CasianaPregatitoare AAurica Dascalu
Corodeanu Rares GabrielPregatitoare AAurica Dascalu
Ifrim Stefan-TiberiuPregatitoare AAurica Dascalu
Iftimia Iustina-ElenaPregatitoare AAurica Dascalu
Lavric AlessioPregatitoare AAurica Dascalu
Munteanu Andi-IulianPregatitoare AAurica Dascalu
Negura Elena-TeofanaPregatitoare AAurica Dascalu
Savin Luca-AndreiPregatitoare AAurica Dascalu
Scutaru Ianis-AlexandruPregatitoare AAurica Dascalu
Balaban AlexiaPregatitoare CCristina Antoniu-Ramona Anghelus
Chitei SeverPregatitoare CCristina Antoniu-Ramona Anghelus
Oslobanu DavidPregatitoare CCristina Antoniu-Ramona Anghelus
Podariu SaraPregatitoare CCristina Antoniu-Ramona Anghelus
Rusei CatrinaPregatitoare CCristina Antoniu-Ramona Anghelus

Inapoi la centrele de concurs