Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DEDU MATEI GABRIELI AEVagneti Alina
MARCU RARESI AEVagneti Alina
POPESCU IUSTIN MIHAII AEVagneti Alina
BANU ANDREAS CATALINI CECraciun Daniela
IONEL MARA DARIAI CECraciun Daniela
STAN RALUCA IOANAI CECraciun Daniela
AVRAMESCU BIANCAII AECucu Anisoara
DRAGU ALEXANDRU II AECucu Anisoara
OLTEANU ALEXIAII BEGheorghe Sanda
PAVEL ANDREIII BEGheorghe Sanda
MEREZEANU IOANAII EEAntonescu Mihaela
IVANESCU RUXANDRAIV CEPase Ramona
ILIE ALEXANDRU-GABRIELPregatitoare AEStroe Amalia
BACIOIU DARIUSSTEFANPregatitoare BEDobre Constanta
ROSCA TIBERIUS STEFANPregatitoare BEDobre Constanta
ARSENE TOMAPregatitoare CESladariu Aura
MANOLACHE RARESPregatitoare CESladariu Aura
DUMITRASCU SERGIU STEFANPregatitoare DECalavie Iuliana
MARINICA MARIA RALUCAPregatitoare DECalavie Iuliana
TEODORESCU BIANCAIV CIPase Ramona
IONESCU DARIUSI AIVagneti Alina
MICU TEODORIV CIPase Ramona
PARASCHIV MARIA ANTONIA I AIIVagneti Alina
ROTARU ANDREIIV aIIAlexandrescu Valentina
POTOP ILIE-OCTAVIANPregatitoare AIIStroe Amalia
RISTEA RADU-GABRIELPregatitoare AIIStroe Amalia
MUNTEANU ARIS CHRISTIANPregatitoare DIICalavie Iuliana
RADU EDGARD CHRISTIANPregatitoare DIICalavie Iuliana
GEAPANA CRISTIAN II AIICucu Anisoara
MOISE ALEXANDRUIV AIIAlexandrescu Valentina
DOROBAT ANDRADA CRISTINAI AIIIVagneti Alina
VESEL BIANCAPregatitoare BIIIDobre Constanta
MANEA MARISA Pregatitoare CIIISladariu Aura
MAZILU ELIZAPregatitoare CIIISladariu Aura
GHEORGHE ILINCAPregatitoare DIIICalavie iuliana
GIRBEA ALEXANDRU MIHAIPregatitoare DIIICalavie Iuliana
IONESCU DARIA ECATERINAPregatitoare DIIICalavie Iuliana
OPREA SABINA MARIAPregatitoare DIIICalavie Iuliana
BASTINA LUCAI BIIIGavenea Nicoleta
MANOLACHE DAVID THEODORI CIIICraciun Daniela
SERBANA MARA NICOLAPregatitoare AIIIStroe Amalia
VAGNETI MAYA-STEFANIAPregatitoare AIIIStroe Amalia
VASILESCU SEBASTIANPregatitoare BIIIDobre Constanta
BACIU ALESSIAPregatitoare CIIISladariu Aura
DUMITRU MARIAPregatitoare CIIISladariu Aura
NITU DENIS GABRIELPregatitoare DIIICalavie Iuliana
RADUTA LAVINIA STEFANIAPregatitoare DIIICalavie Iuliana
SIMIONESCU MIHNEAII AMCucu Anisoara
CRUCERU MATEI-STEFANPregatitoare AMStroe Amalia
DINU AYDAPregatitoare AMStroe Amalia
HARABOIU MARIAPregatitoare AMStroe Amalia
BOROIANU ALESSIAPregatitoare CMSladariu Aura
NICOLAE FABIANPregatitoare CMSladariu Aura

Inapoi la centrele de concurs