Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Sighetu Marmatiei
Scoala:Liceul Pedagogic Regele Ferdinand
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
SMECICAS NATALIA SILVIAII A100GRIGOR DORINA
REDNIC ANDREI STEFANII A98GRIGOR DORINA
GODJA ANDRADA MARIAII A97GRIGOR DORINA
UNGUREAN ADELINA TEODORAII A94GRIGOR DORINA
RUSNAC MATEIII A93GRIGOR DORINA
GALLOV AYDAII A90GRIGOR DORINA
TIPLEA ADELINAII A90GRIGOR DORINA
BELEA STEFANIAII A88GRIGOR DORINA
ULICI DELIAII A88GRIGOR DORINA
ARDELEAN DAVIDII A85GRIGOR DORINA
GODJA ANA DELIAII A85GRIGOR DORINA
GODJA ANA DELIAII A85GRIGOR DORINA
MARINCEAN RAZVANII A85GRIGOR DORINA
REDNIC STEFANIA RAHELAII A85GRIGOR DORINA
KRAUS MAYAII A80GRIGOR DORINA
Chindris RaresIII A100Rosca Anuta
Cziller AdrianIII A100Rosca Anuta
Dunca AdelinIII A100Rosca Anuta
Muresan AlinIII A100Rosca Anuta
Badan PatriciaIII A96Rosca Anuta
Belea DariaIII A96Rosca Anuta
Ciuban IlieIII A95Rosca Anuta
Grigor MirunaIII A95Rosca Anuta
Mih DariaIII A92Rosca Anuta
Veres LucaIII A90Rosca Anuta
Arba CatalinIII B100Stetco Mariana
Balazs Fulop GabrielIII B100Stetco Mariana
Dunca AdrianaIII B100Stetco Mariana
Florea PaulIII B100Stetco Mariana
Giurgi LucaIII B100Stetco Mariana
Grigor AlexiaIII B100Stetco Mariana
Vescan Maia SofiaIII B100Stetco Mariana
Zonga DavidIII B100Stetco Mariana
Barz DariusIII B99Stetco Mariana
Nemes DaliaIII B99Stetco Mariana
Stefan ElisaIII B99Stetco Mariana
Barbu AndreiIII B98Stetco Mariana
Kraucsuk AndreiIII B98Stetco Mariana
Pop BogdanIII B98Stetco Mariana
Simion ClaudiuIII B98Stetco Mariana
Ulici AlinIII B97Stetco Mariana
Godja CosminIII B96Stetco Mariana
Ofrim RaresIII B96Stetco Mariana
Cosovan EmiliaIII B95Stetco Mariana
Takacs KaliIII B95Stetco Mariana
Tiple DavidIII B95Stetco Mariana
Brad CellaIV A100Trus Lidia
Chis CristianIV A100Trus Lidia
Hotea DamianIV A100Trus Lidia
Plescan DavidIV A100Trus Lidia
Rusneac VanessaIV A100Trus Lidia
Dunca DariusIV A98Trus Lidia
Nistor GiorgiannaIV A98Trus Lidia
Grigor CatalinIV A97Trus Lidia
Varsta MaraIV A97Trus Lidia
Dunca AlexiaIV A96Trus Lidia
Kalmar IsabellaIV A96Trus Lidia
Borcea IuniaIV A95Trus Lidia
Barbu Matei IV A94Trus Lidia
Ferent NataliaIV A90Trus Lidia
Rac RazvanIV A90Trus Lidia
Simion MaraIV A90Trus Lidia
Stan Oros IanisIV A90Trus Lidia
Vaida AlexandruIV A90Trus Lidia
Ardelean MihaiIV B100Ardelean Cristina
Covacinschi LucaIV B100Ardelean Cristina
Mihai AndreeaIV B100Ardelean Cristina
Vlad TudorIV B100Ardelean Cristina
Mihai TrifoiIV B99Ardelean Cristina
Orzan AlesiaIV B98Ardelean Cristina
Codrea DanielIV B97Ardelean Cristina
Apan Maria IV B96Ardelean Cristina
Orga Andrei IV B94Ardelean Cristina
Sacala SasaIV B93Ardelean Cristina
Hotea MelisaIV B91Ardelean Cristina
Jianu AlessiaIV B90Ardelean Cristina
Man DragosIV B90Ardelean Cristina
Roatis RoxanaIV B90Ardelean Cristina
Zemba CarlaIV B90Ardelean Cristina

Inapoi la centrele de concurs