Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Mioveni
Scoala:Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Borcaneci Sara MariaII AEPopa Cerasela
Badea ErickIII AEStoica Filofteia Daniela
Caftaliu TeodorIII AEStoica Filofteia Daniela
Ionescu IoanIII AEStoica Filofteia Daniela
Ionescu IoanIII AEStoica Filofteia Daniela
Patrascu StefaniaIII AEStoica Filofteia Daniela
Patrascu StefaniaIII AEStoica Filofteia Daniela
Sandu MateiIII AEStoica Filofteia Daniela
Andreiu Alexandru DariusPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Barbu Patrick GeorgePregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Billouz Victor FrancoisPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Creata Andrei CristianPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Maciuca Mihai RaresPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Macovei Alexandru MihaiPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Miezu Sofia AndreeaPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Nistor Daria StefaniaPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Olteanu Alexandra MariaPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Patrascu Eduard DumitruPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Popescu Christian DavidPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Stan Rares IliePregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Stan Yasmin EstefaniaPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Stoica Diana IoanaPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Tuica Sasha NicholasPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Vaduva Alexandra MariaPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Vizitiu Luiza FlorentinaPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Vlad Alessia MariaPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Zamfira Alessia MariaPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
Zuica Kevin AlexandruPregatitoare AEMarioara Maria Carmen
DINESCU EMANUEL EZELPregatitoare CESusnea Alexandra
GATEJ PABLO GABRIELPregatitoare CESusnea Alexandra
SAVU STEFAN LAURENTIUPregatitoare CESusnea Alexandra
STANCIUCU IOSIF ANDREIPregatitoare CESusnea Alexandra
SUSNEA RADU MIHAILPregatitoare CESusnea Alexandra
TANASE GEORGIANA DELIAPregatitoare CESusnea Alexandra
Dumitru Matei CristianPregatitoare AIMarioara Maria Carmen
Floricica Mihaela CarlaII AIIPopa Cerasela
Stanciu Radu AndreiPregatitoare AIIMarioara Maria Carmen
CIOBANU AYAN VALENTINPregatitoare CIISusnea Alexandra
STOICA ALESIA MARIAPregatitoare CIISusnea Alexandra
Ghinea Darius GabrielPregatitoare AIIIMarioara Maria Carmen
Pirvan Maria ClaraPregatitoare AIIIMarioara Maria Carmen
Cristea IreneII AMPopa Cerasela
Marinescu DenisII AMPopa Cerasela
Nicolescu Sofia IoanaII AMPopa Cerasela
Nitu AndreiII AMPopa Cerasela
Stanciu Fabian IonutII AMPopa Cerasela
Dumitru AndreiPregatitoare AMMarioara Maria Carmen
Onea Andrei ClaudiuPregatitoare AMMarioara Maria Carmen
DOANA DARIUS ANDREIPregatitoare CMSusnea Alexandra
GHEORGHE ALEXANDRA MARIAPregatitoare CMSusnea Alexandra

Inapoi la centrele de concurs