Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala Gimnaziala Coresi
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cuculea Medeea MariaI A95Oprea Florica
SULTANA ALEXANDRUI A89Oprea Florica
Banea SebastianI A77.5Oprea Florica
DRAGOMIR MIRUNAI A75.5Oprea Florica
CINCA DAVIDI A74.5Oprea Florica
Olaru LucaI AParticipantOprea Florica
BADEA SARAI AParticipantOprea Florica
VOICU KARINAI AParticipantOprea Florica
STAN MARIAI AParticipantOprea Florica
ROTARU TEODORAI AParticipantOprea Florica
Popescu RaresI B95Caspruf Georgeta
Dureci StefanI B60Caspruf Georgeta
Udroiu MariaI BParticipantCaspruf Georgeta
Vasii AndreiI BParticipantCaspruf Georgeta
Parvan AlexiaI BParticipantCaspruf Georgeta
Lupu TudorI BParticipantCaspruf Georgeta
Carlan AlexandruI BParticipantCaspruf Georgeta
Nedelcu VladI BParticipantCaspruf Georgeta
Ursan VladI BParticipantCaspruf Georgeta
Toma MariaI BParticipantCaspruf Georgeta
Ene EduardI BParticipantCaspruf Georgeta
Caruntu AlexiaI BParticipantCaspruf Georgeta
Petre LucaI BParticipantCaspruf Georgeta
Fasie StefanI BParticipantCaspruf Georgeta
ROPOTAN RALUCAI BParticipantCaspruf Georgeta
Dragos MariaI BParticipantCaspruf Georgeta
Merdescu StefanI BParticipantCaspruf Georgeta
Nita KiraI BParticipantCaspruf Georgeta
Rusu Andrei GoergeI D90Vasile Liliana
GHIORGHE ALEXIA MARIAI D61Vasile Liliana
Chiose SoniaI DParticipantVasile Liliana
Popa AlexandraI DParticipantVasile Liliana
ARSENOIU MELISA GABRIELAI DParticipantVasile Liliana
Palas ChristianaI DParticipantVasile Liliana
CODREANU ANDREEA ANTONIAI DParticipantVasile Liliana
TOMESCU ALEXANDRU NICUSORI DParticipantVasile Liliana
UNGUREANU PATRICK MIHAII DParticipantVasile Liliana
Dusa SophiaI DParticipantVasile Liliana
Cristea RaresI DParticipantVasile Liliana
PAUNESCU MALINA IOANAI DParticipantVasile Liliana
Tenea DariaI DParticipantVasile Liliana
TULPAC ALEXANDRU DAVIDI DParticipantVasile Liliana
FAUR GEORGE OCTAVIANI DParticipantVasile Liliana
MILEA ANDREII DParticipantVasile Liliana
Nita AlesiaI DParticipantVasile Liliana
CURPAN SEBASTIAN GABRIELI DParticipantVasile Liliana
Dovgani DaniilI DParticipantVasile Liliana
Vaduva VictorI DParticipantVasile Liliana
COMANESCU MATEI STEFANI DParticipantVasile Liliana
DIMA MARIA TEODORAI DParticipantVasile Liliana
ALEXANDRU STEFAN FLORINII A100ALINA SONTEA
BOLOVANEANU ANDI STEFANII A100ALINA SONTEA
CIGAREAN ADELINA MARIAII A100ALINA SONTEA
DOBA ALYSHAII A95ALINA SONTEA
IANCU GEORGIANAII A85ALINA SONTEA
NICOLAE IULIAN GABRIELII A85ALINA SONTEA
STANCIU PATRICIA ANDREEAII A80ALINA SONTEA
Biciusca AlbertII D92Gogescu Alina
Anghelina DavidII D90Gogescu Alina
Barboiu GabrielII D85Gogescu Alina
Constantinescu DenisaII D85Gogescu Alina
Poradici MateiII D85Gogescu Alina
Vlasceanu MariaII D85Gogescu Alina
Bunea VladimirII D80Gogescu Alina
Catana TaniaII D80Gogescu Alina
DARABAN PATRIKII D60GOGESCU ALINA
Ristoiu TeodoraIII A81Popescu Georgeta
Groza DariusIII A73.5Popescu Georgeta
Pohoata AlexandraIII A72Popescu Georgeta
Grigorescu MariaIII A69.5Popescu Georgeta
PACURETU TUDORIII A63Popescu Georgeta
NISTOR ANTONIAIII AParticipantPopescu Georgeta
TRANDAFIR VICTOR ANDREIIII AParticipantPopescu Georgeta
Udroiu FlorinIII AParticipantPopescu Georgeta
Dumitriu MaraIII AParticipantPopescu Georgeta
Lazaroiu MateiIII AParticipantPopescu Georgeta
Eva PatrickIII BParticipantCostache Papusa
VOINEA ANDREEA MARIAIII C98Cobianu Cristina
Maniti TeoIII C85.5Cobianu Cristina
Baciu GabrielIII C85Cobianu Cristina
Rosca RaissaIII C77.5Cobianu Cristina
Haralambie Ana MariaIII C75Cobianu Cristina
Rizea MariaIII C75Cobianu Cristina
Banu EmiliaIII C60Cobianu Cristina
Stefan NicolaeIII C60Cobianu Cristina
Florea Irina III CParticipantCobianu Cristina
Florea ClarisIII CParticipantCobianu Cristina
Nicolae EduardIII CParticipantCobianu Cristina
DUMITRACHE ALEXANDRAIII CParticipantCobianu Cristina
CATANA CHRISTIANIII CParticipantCobianu Cristina
Dumitrache Diana-MariaIII D98Chivulescu Daniela
Seicu AlexandraIII D76Chivulescu Daniela
Dumitrescu Daria MariaIII D65Chivulescu Daniela
Pantilescu SabrinaIII DParticipantChivulescu Daniela
Bratu RaresIII DParticipantChivulescu Daniela
Coman BogdanIV A100Neculae Mariana
Rosca AnaIV A87Neculae Mariana
Lita LiviaIV A83Neculae Mariana
Tache RaresIV AParticipantNeculae Mariana
Chiose IoanaIV C92Rosoiu Iulia
Zuga TudorIV C68Rosoiu Iulia
Anton RaresIV C64Rosoiu Iulia
Grigore MihaiIV C63Rosoiu Iulia
Neacsu DenisIV E85Bucurica Craciun Tania
Georgescu DavidIV E84Bucurica Craciun Tania
Moraru BeatriceIV E82Bucurica Craciun Tania
Toma AntonioIV E66Bucurica Craciun Tania
Stroica MarioIV EParticipantBucurica Craciun Tania
Nica EricIV EParticipantBucurica Craciun Tania
Dovincescu AlexandruIV EParticipantBucurica Craciun Tania

Inapoi la centrele de concurs