Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Falticeni
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Irimescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dorneanu Denis DanielII AEAxinte Nicoleta
Acasandrei Amalia-ElenaII SbSEIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Filip DariusII SbSEIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Ivanov LucaII SbSEIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Lungu FrancescaIII BECozma Marcela
Puiu Thea MariaIII BECozma Marcela
Purdila AndreiIII BECozma Marcela
Stirbu AndreiIII BECozma Marcela
Alexandrescu LucaPregatitoare AEMorosan Silvia
Mocanu SorinaPregatitoare AEMorosan Silvia
Baitan TeodoraPregatitoare BEFilipciuc Gabriela
Irina IoanPregatitoare BEFilipciuc Gabriela
Jipa AdaPregatitoare BEFilipciuc Gabriela
Lialios SimeonPregatitoare BEFilipciuc Gabriela
Lupu IlariaPregatitoare BEFilipciuc Gabriela
Zimbru Miruna Pregatitoare BEFilipciuc Gabriela
Gogan DavidPregatitoare SbSESavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Mihalache TiberiuII SbSIIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Lupu DariaPregatitoare BIFilipciuc Gabriela
Balaiasa LorenaPregatitoare SbSISavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Corduneanu RobertPregatitoare SbSIISavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Constantin AlexiaIII BIICozma Marcela
Amariei DavidII AIIAxinte Nicoleta
Alexa DariaII SbSIIIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Ionas TeonaII SbSIIIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Lupu AlexandruPregatitoare AIIMorosan Silvia
Toma DianaPregatitoare AIIMorosan Silvia
Gramada GeorgianaPregatitoare BIIFilipciuc Gabriela
Jitaru RaresPregatitoare BIIFilipciuc Gabriela
Pantelemon PatrickPregatitoare BIIFilipciuc Gabriela
Savescu TeodoraPregatitoare BIIFilipciuc Gabriela
Savin Sara Pregatitoare BIIFilipciuc Gabriela
Stas SebastianPregatitoare BIIFilipciuc Gabriela
Cornea IoanaPregatitoare SbSIISavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Blanaru Alexandru DanielIII BIIICozma Marcela
Davidel CosminPregatitoare SbSIIISavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Tanasa AlexiaPregatitoare SbSIIISavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Dochita AmaliaIII BIIICozma Marcela
Ciofu IustinPregatitoare AIIIMorosan Silvia
Nalesnicu LucianPregatitoare AIIIMorosan Silvia
Baltag EduardPregatitoare SbSIIISavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Ceparu IustinII SbSMIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Petrov VladII SbSMIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Maftei MadalinaPregatitoare AMMorosan Silvia
Negru AlesiaPregatitoare AMMorosan Silvia
Amariei StefanPregatitoare BMFilipciuc Gabriela
Crismaru IlincaPregatitoare BMFilipciuc Gabriela
Macovei Maria Pregatitoare BMFilipciuc Gabriela
Radasanu Medeea MariaPregatitoare BMFilipciuc Gabriela
Molac TeofanaPregatitoare SbSMSavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Monoranu AlexiaPregatitoare SbSMSavoaia Iuliana Trifan Mihaela

Inapoi la centrele de concurs