Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Cernavoda
Scoala:LICEUL TEORETIC A. SALIGNY
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Grigoras DianaII A100Taranu Ioana
Rizea EmaII A100Taranu Ioana
Moles DariusII A90Taranu Ioana
POPA SEBASTIANII A90Taranu Ioana
Mares MaryoII A88Taranu Ioana
Anghel AncaII B100Dode Elena
GUTU VLADII B98Dode Elena
Dobre MihaiII B95Dode Elena
Tudor AnamariaII B95Dode Elena
CAMPEANU DANIELII B93Dode Elena
Baila CleopatraII B90Dode Elena
Dutu Daniela II B90Dode Elena
Stoica DariaII B90Dode Elena
Onofrei AndreiII B85Dode Elena
TURCU DENNISII B70Dode Elena
Neagu MorganaII B65Dode Elena
TUDOR IRINAII B62Dode Elena
Barbu MihaiII B60Dode Elena
TUDOSE CODRUTII BParticipantDode Elena
Panait DariaII BParticipantDode Elena
Ciaun EricII BParticipantDode Elena
Ifrim DenisII BParticipantDode Elena
Stoian Irina RebecaIII A99Cotitu Iuliana
Aldea Alessia MariaIII A98Cotitu Iuliana
Raduta Livia MariaIII A98Cotitu Iuliana
Lojnita DanielIII A97Cotitu Iuliana
Dudu VladIII A96Cotitu Iuliana
Eftei VladIII A95Cotitu Iuliana
ASAFTEI BEATRISIII A85Cotitu Iuliana
Dumitrescu Luca IulianIII A80Cotitu Iuliana
STIRCU ANDREEAIII A80Cotitu Iuliana
NEAGU NIKOLLEIII A75Cotitu Iuliana
Zahiu AlexandruIII A75Cotitu Iuliana
DINU ANTONINOIII A70Cotitu Iuliana
LOGOFATU ANDRADAIII A70Cotitu Iuliana
IVAN ANDREEAIII A60Cotitu Iuliana
SPANOCHE CARINAIII A60Cotitu Iuliana
GANEA ANDREIIII AParticipantCotitu Iuliana
BARBU DAVIDIII B100ENCIU STELIANA
FRIGEA STEFANIII B100ENCIU STELIANA
LUPOIU DIANAIII B100ENCIU STELIANA
SERBANESCU TUDORIII B100ENCIU STELIANA
PANAIT VALENTINAIII B95ENCIU STELIANA
STEFANACHE DARIAIII B95ENCIU STELIANA
TUDOR AMALIA III B95ENCIU STELIANA
STOICA MARIAIII B91ENCIU STELIANA
MARCIULESCU SEBASTIANIII B90ENCIU STELIANA
PLAESU IOANAIII B90ENCIU STELIANA
Bobe AlexandraIV A100Marinescu Lucretia
Ana IoanaIV A98Marinescu Lucretia
Gutu MateiIV A98Marinescu Lucretia
Serbanescu RazvanIV A98Marinescu Lucretia
Mihalca DianaIV A95Marinescu Lucretia
Savage RebeccaIV A95Marinescu Lucretia
GRIGORE IULIANAIV A90Marinescu Lucretia
Sima AlexandruIV A90Marinescu Lucretia
Tutuianu AnaIV A90Marinescu Lucretia
Brinza MihaiIV A80Marinescu Lucretia
MUSAT ALEXANDRUIV A65Marinescu Lucretia
SANDULESCU KEVINIV A63Marinescu Lucretia
Zavoianu FabianaIV B100Lazar Carmen
DROBOTA DELIAIV B98Lazar Carmen
TUDOSE ALEXIAIV B98Lazar Carmen
Zavoianu BiancaIV B95Lazar Carmen
BILAN RAZVANIV B90Lazar Carmen
Rizea AndraIV B90Lazar Carmen
ION STEFANIAIV B83Lazar Carmen
Ioana MariaIV B82Lazar Carmen
Tapaloaga AndreiIV B82Lazar Carmen
GALBES RARESIV B81Lazar Carmen
Calin RenataIV B80Lazar Carmen
Dan LaviniaIV B80Lazar Carmen

Inapoi la centrele de concurs