Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Banica AlexandruI AEMerisor Alina
Berneanu MihaiI CEChirita Cana Monica
Ioan MariaII AETaralunga Mirela
Ion RalucaII AETaralunga Mirela
Munteanu IasminaII AETaralunga Mirela
Paiovici AndreeaII AETaralunga Mirela
Biolan TeodoraII BEPartene Marioara
Iacob IoanisII BEPartene Marioara
Mocanu Maia AlexiaII BEPartene Marioara
Mocanu Maya GabrielaII BEPartene Marioara
Pirvu AlecsandraII BEPartene Marioara
Cristea NarcisaII CEDraghici Daniela
Ciric TeodoraII DECionca Liliana
Gheorghe DariusII DECionca Liliana
Malureanu Florin AlexandruII DECionca Liliana
Stefan RazvanII DECionca Liliana
Banita BiancaIII BEDocea Daniela
Chiroi Miruna AndreeaIII CEColt Rodica
Moldovan IoanIII CEColt Rodica
Besleaga Doru CristianIII DEComan Didina
Costea Robert AngelinIII DEComan Didina
Mohammed AbdulIII DEComan Didina
Plesa DenisIII DEComan Didina
Van Elburg Patrascu Sara JosipaIII DEComan Didina
Colesnic AncaIV AECiobotaru Alina
Barus David PetruIV BEMiculescu Adriana
Navadaru TudorIV BEMiculescu Adriana
Badea IoanaPregatitoare BELazar Madalina
Balaban InaPregatitoare BELazar Madalina
Neacsu CristianPregatitoare BELazar Madalina
Zaharia IrinaIII DIComan Didina
Mengu DenisaIV AICiobotaru Alina
Satnoianu RobertPregatitoare BILazar Madalina
Visan Delia MariaIV BIMiculescu Adriana
Renna EleonoraIII CIIColt Rodica
Chitoiu PetruI BIIBotea Valentina
Ion AndradaII AIITaralunga Mirela
Ariton CristianII BIIPartene Marioara
Grigore AlexandruII DIICionca Liliana
Iorga AlexandruII DIICionca Liliana
Nicolae Ioana ElenyIII CIIColt Rodica
Radu MariaPregatitoare BIILazar Madalina
Rosca AlexandraPregatitoare BIILazar Madalina
Stoica RaisaPregatitoare BIILazar Madalina
Bizu AlexandraIII CIIIColt Rodica
Voicu TeodoraIV AIIICiobotaru Alina
Stoian Radu IoanIV BIIIMiculescu Adriana
Musat LarisaI BIIIBotea Valentina
Bunea CristianIII CIIIColt Rodica
Spulber Andreea MariaIII CIIIColt Rodica
Manea RamonaPregatitoare BIIILazar Madalina
Menoiu BiancaPregatitoare BIIILazar Madalina
Tara-Lunga DelianaI AMMerisor Alina
Dragus RobertI CMChirita Cana Monica
Puflea GiuliaI CMChirita Cana Monica
Vasile MariaI CMChirita Cana Monica
Corbu AlinI DMDobre Maria
Serban RobertI DMDobre Maria
Stan DragosI DMDobre Maria
Bulacu RazvanII BMPartene Marioara
Mititelu IlariaII BMPartene Marioara
Petre TeodoraII BMPartene Marioara
Sarbu RianaII BMPartene Marioara
Slavu AndreeaII BMPartene Marioara
Cristea IrisII CMDraghici Daniela
Popescu IoanaII DMCionca Liliana
Vasile Razvan DanielII DMCionca Liliana
Iosif AndreiIII BMDocea Daniela
Artemie Davide PauloIV BMMiculescu Adriana
Ivan Petru LucaIV BMMiculescu Adriana
Popescu VladPregatitoare BMLazar Madalina
Stefan DenisaPregatitoare BMLazar Madalina

Inapoi la centrele de concurs