Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Caras-Severin
Localitate:Resita
Scoala:Colegiul National Mircea Eliade
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BRABETE DAVID LUKASI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
CHESCU ANDREII B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
PLOSCARU ADELINA ELENAI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
UNGUREANU ISSABEL MARIAI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
VARGA NATALIA MARIAI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
MUNTEAN EUGEN BOGDANI B95BRIBETE CORNELIA MIRELA
MUTU MARIA ANDREEAI B92.5BRIBETE CORNELIA MIRELA
POPISTAS COSMIN MARIOI B92.5BRIBETE CORNELIA MIRELA
BALINT RIANNAI B90BRIBETE CORNELIA MIRELA
MURARIU ROBERT PATRIKI B90BRIBETE CORNELIA MIRELA
POPISTAS COSMIN MARIOI B90BRIBETE CORNELIA MIRELA
ROSIAN DARIUS IONUT NICOLASI B90BRIBETE CORNELIA MIRELA
MALAESCU ALESSIA MALVINAI B70BRIBETE CORNELIA MIRELA
CRISMARIU ANDREEA FLORENTINAI BParticipantBRIBETE CORNELIA MIRELA
MICSA PIRVULESCU ANDREEA NICOLETAI BParticipantBRIBETE CORNELIA MIRELA
RADEANU LAVINIA MARIAI BParticipantBRIBETE CORNELIA MIRELA
GRAESCU RAFAELI C100BRASOVEANU CAMELIA
NIORBA ANDREASI C100MIHAILESCU BEATRICE
ROMAN EDUARDI C100BRASOVEANU CAMELIA
FARA GIULIAI C90BRASOVEANU CAMELIA
GHEJU LARISAI C90BRASOVEANU CAMELIA
JIANU ALEXANDRUI C90MIHAILESCU BEATRICE
RUSU ADELINAI C90MIHAILESCU BEATRICE
UNGUREANU DARIAI C90MIHAILESCU BEATRICE
BORDANC MARIANA VICTIRITAI C85BRASOVEANU CAMELIA
KOLOZSVARI ADELINAI C75MIHAILESCU BEATRICE
ICHIM ARTUR SERGIUI C72BRASOVEANU CAMELIA
FARA ROBERTI C70BRASOVEANU CAMELIA
GHIORMA ANA MARIAI C70BRASOVEANU CAMELIA
MODREA ADELINI C65MIHAILESCU BEATRICE
NEGRU FLAVIUSI CParticipantMIHAILESCU BEATRICE
BANESCU ALEXIA ELENAIII C100LORINCZ DANIELA
BOLDEA IASMINA BIANCAIII C100LORINCZ DANIELA
GAGEA ALEXANDRU JANISIII C100LORINCZ DANIELA
MARIAN DAVIDIII C100LORINCZ DANIELA
STANGU DRAGOS IONUTIII C100LORINCZ DANIELA
PINTILII RALUCAIII C99LORINCZ DANIELA
NICA ADELINA GABRIELAIII C97LORINCZ DANIELA
BECHERU ANGELO FLORIANIII C95LORINCZ DANIELA
BRUSTURE SERGIU ANTONIOIII C95LORINCZ DANIELA
PERHALD SORIN GELUIII C85LORINCZ DANIELA
PROGONATI MARIOIII C85LORINCZ DANIELA
BOGDAN ROBERTO-IOAN-VIORELIII C75LORINCZ DANIELA
DUMITRASCU ELENA CRISTINAIII C75LORINCZ DANIELA
KREPELA THEODORA ECATERINAIII C75LORINCZ DANIELA
IORDACHE PAULIV C92SURULESCU FLOAREA
ANDREI PATRICIAIV C90SURULESCU FLOAREA
BAGIU MATEIIV C90SURULESCU FLOAREA
SINCU RARESIV C75SURULESCU FLOAREA
MOISE ALEXANDRUIV D100ZGARDEA MIHAELA
SZABO OTILIA IV D100ZGARDEA MIHAELA
STANCU MARIOIV D96ZGARDEA MIHAELA
BUZURA GRETAIV D94ZGARDEA MIHAELA
OTU BOGDANIV D92ZGARDEA MIHAELA
RADU ALESSIAIV D88ZGARDEA MIHAELA
BULZAN-CRISAN ANDREEAIV D84ZGARDEA MIHAELA
GHIORMA PATRICIAIV D80ZGARDEA MIHAELA
BIBOLARU CRISTINAIV D78ZGARDEA MIHAELA
CIRJA MELISAIV D78ZGARDEA MIHAELA
MUNTEAN ANDREIIV D74ZGARDEA MIHAELA
RUSINARU VLADIV D74ZGARDEA MIHAELA
TECHEREA BRIANIV D74ZGARDEA MIHAELA
TODOR VALENTINIV D72ZGARDEA MIHAELA
DRAGILA-AGA ANA MARIAIV DParticipantZGARDEA MIHAELA
POPESCU CAMELIAIV DParticipantZGARDEA MIHAELA
Andrei EmmaPregatitoare C100Sendroni Laura
Chilnicean AndreeaPregatitoare C100Sendroni Laura
Sendroni Irina AnastasiaPregatitoare C100Voicu Cristina
Tutunea GratianPregatitoare C100Voicu Cristina
Vladu AndreeaPregatitoare C100Sendroni Laura
Ienciu AlbertPregatitoare C95Sendroni Laura
Mleziva AdelinaPregatitoare C95Voicu Cristina
Tantariu ArianaPregatitoare C95Voicu Cristina
Costis AlessiaPregatitoare C87Sendroni Laura
Blascu SaraPregatitoare C84Voicu Cristina
Pecina IanisPregatitoare C80Sendroni Laura
Negrila CristianPregatitoare C65Voicu Cristina

Inapoi la centrele de concurs