Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Caras-Severin
Localitate:Resita
Scoala:Colegiul National Mircea Eliade
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BRABETE DAVID LUKASI BEBRIBETE CORNELIA MIRELA
CHESCU ANDREII BEBRIBETE CORNELIA MIRELA
PLOSCARU ADELINA ELENAI BEBRIBETE CORNELIA MIRELA
UNGUREANU ISSABEL MARIAI BEBRIBETE CORNELIA MIRELA
VARGA NATALIA MARIAI BEBRIBETE CORNELIA MIRELA
GRAESCU RAFAELI CEBRASOVEANU CAMELIA
NIORBA ANDREASI CEMIHAILESCU BEATRICE
ROMAN EDUARDI CEBRASOVEANU CAMELIA
BANESCU ALEXIA ELENAIII CELORINCZ DANIELA
BOLDEA IASMINA BIANCAIII CELORINCZ DANIELA
GAGEA ALEXANDRU JANISIII CELORINCZ DANIELA
MARIAN DAVIDIII CELORINCZ DANIELA
STANGU DRAGOS IONUTIII CELORINCZ DANIELA
MOISE ALEXANDRUIV DEZGARDEA MIHAELA
SZABO OTILIA IV DEZGARDEA MIHAELA
Andrei EmmaPregatitoare CESendroni Laura
Chilnicean AndreeaPregatitoare CESendroni Laura
Sendroni Irina AnastasiaPregatitoare CEVoicu Cristina
Tutunea GratianPregatitoare CEVoicu Cristina
Vladu AndreeaPregatitoare CESendroni Laura
PINTILII RALUCAIII CILORINCZ DANIELA
NICA ADELINA GABRIELAIII CIILORINCZ DANIELA
STANCU MARIOIV DIIZGARDEA MIHAELA
MUNTEAN EUGEN BOGDANI BIIBRIBETE CORNELIA MIRELA
BECHERU ANGELO FLORIANIII CIILORINCZ DANIELA
BRUSTURE SERGIU ANTONIOIII CIILORINCZ DANIELA
Ienciu AlbertPregatitoare CIISendroni Laura
Mleziva AdelinaPregatitoare CIIVoicu Cristina
Tantariu ArianaPregatitoare CIIVoicu Cristina
BUZURA GRETAIV DIIIZGARDEA MIHAELA
MUTU MARIA ANDREEAI BIIIBRIBETE CORNELIA MIRELA
POPISTAS COSMIN MARIOI BIIIBRIBETE CORNELIA MIRELA
IORDACHE PAULIV CIIISURULESCU FLOAREA
OTU BOGDANIV DIIIZGARDEA MIHAELA
BALINT RIANNAI BMBRIBETE CORNELIA MIRELA
MURARIU ROBERT PATRIKI BMBRIBETE CORNELIA MIRELA
POPISTAS COSMIN MARIOI BMBRIBETE CORNELIA MIRELA
ROSIAN DARIUS IONUT NICOLASI BMBRIBETE CORNELIA MIRELA
FARA GIULIAI CMBRASOVEANU CAMELIA
GHEJU LARISAI CMBRASOVEANU CAMELIA
JIANU ALEXANDRUI CMMIHAILESCU BEATRICE
RUSU ADELINAI CMMIHAILESCU BEATRICE
UNGUREANU DARIAI CMMIHAILESCU BEATRICE
ANDREI PATRICIAIV CMSURULESCU FLOAREA
BAGIU MATEIIV CMSURULESCU FLOAREA

Inapoi la centrele de concurs