Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Dante Alighieri
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
COSTEA MATEIII A100Rusu Cristina
FARINI NICOLASII A100Rusu Cristina
GHEORGHIU ANDREIII A100Rusu Cristina
IVAN RARESII A100Rusu Cristina
STOICA MIHAIII A100Rusu Cristina
CHITAS RAYNHARDII A95Rusu Cristina
MIRESCU VICTORII A95Rusu Cristina
NUTU EDUARDII A95Rusu Cristina
BUZEA VACARU SONIAII A90Rusu Cristina
DUMITRESCU ANDREIII A90Rusu Cristina
BORANGIC SEBASTIANII A85Rusu Cristina
FLOREA RARESII A85Rusu Cristina
LEONE FRANCESCOII A85Rusu Cristina
LUCA TUDORII A85Rusu Cristina
BRAUN MATTYAII A80Rusu Cristina
NECULA DENISII A80Rusu Cristina
TURBAS ANDREIII A80Rusu Cristina
Lospa TamaraII C100Serban Raluca Andreea
Manguci Luca GeorgeII C100Serban Raluca Andreea
Ivascu IustinII C95Serban Raluca Andreea
Papa Adrian TeodorII C92.5Serban Raluca Andreea
Catalin MirunaII C90Serban Raluca Andreea
Catalin RaduII C90Serban Raluca Andreea
Campan David AndreiII C87.5Serban Raluca Andreea
Ghinararu IuliaII C87.5Serban Raluca Andreea
Dinca Ana MariaII C85Serban Raluca Andreea
Viziri Albert ConstantinII C82.5Serban Raluca Andreea
Ion Andreea RalucaII C80Serban Raluca Andreea
Barbulescu CarlaII C67.5Serban Raluca Andreea
Ene Daria MariaII C65Serban Raluca Andreea
Popa CosminII C60Serban Raluca Andreea
Zaharia Maya AlexiaII C60Serban Raluca Andreea
Garbasi Iarina DianaII CParticipantSerban Raluca Andreea
Garconita AlexandraII CParticipantSerban Raluca Andreea
Voicu Sonia AdrianaII CParticipantSerban Raluca Andreea
Cristianciuc Ilinca EvaII D90Prioteasa Gabriela
Pop Marcus AlexandruII D90Prioteasa Gabriela
Ticu Vlad CristianII D90Prioteasa Gabriela
David Mihai ChristianII D85Prioteasa Gabriela
Nastas ValeriaII D85Prioteasa Gabriela
Untea XeniaII D85Prioteasa Gabriela
Alexe Ioana MariaII D80Prioteasa Gabriela
Ciculescu David II D80Prioteasa Gabriela
Serban Mihnea CristianII D80Prioteasa Gabriela
Costea Karina Ioana HaneloreII D70Prioteasa Gabriela
Georgescu Maya ValentinaII D70Prioteasa Gabriela
Istrate ErikII D70Prioteasa Gabriela
Andreescu Ema MariaII D65Prioteasa Gabriela
Buse Maria AliceII DParticipantPrioteasa Gabriela
IONITA RAZVANII E90CIOBANU CAMELIA
SLAVE BIANCAII E70CIOBANU CAMELIA
SLAVE GEORGE ROBERTII E70CIOBANU CAMELIA
LUPASCU ANDREIII E65CIOBANU CAMELIA
NEAGU ALEXANDRUII E60CIOBANU CAMELIA
PARASCHIVOIU ALEXANDRUII E60CIOBANU CAMELIA
Constantin BiancaII EParticipantCIOBANU CAMELIA
Dan GeorgianaII EParticipantCIOBANU CAMELIA
POSTELNICU ANA MARIAII EParticipantCIOBANU CAMELIA
MICU ALEXANDRAII EParticipantCIOBANU CAMELIA
SANDU GEORGEII EParticipantCIOBANU CAMELIA
PAVEL YASMINII EParticipantCIOBANU CAMELIA
ARDELEANU REBECAII EParticipantCIOBANU CAMELIA
Carlan SilviaIII A100Curea Cristina
Macovei MaraIII A100Curea Cristina
Prisacariu BeatriceIII A100Curea Cristina
Punga FeliciaIII A100Curea Cristina
Garconita VladIII A87Curea Cristina
Olteanu AndreiIII A75Curea Cristina
Branisteanu LaviniaIII A67Curea Cristina
AFTENE BOGDANIII C95Turnea Diana
RASBOI ANDREEAIII C95Turnea Diana
CIOC EDUARDIII C85Turnea Diana
MIRCEA COSMINAIII C85Turnea Diana
PARTENE ANDREIIII C85Turnea Diana
PEPTANARU MARIAIII C85Turnea Diana
COLAN DAVIDIII C70Turnea Diana
KLESSA NATALIAIII C70Turnea Diana
SURDEANU CRISTINAIV A100COJANU VERONICA-ELENA
CRISTESCU MARIAIV A95COJANU VERONICA-ELENA
GHEORGHIEF IOANAIV A95COJANU VERONICA-ELENA

Inapoi la centrele de concurs