Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Dante Alighieri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Costea Matei GabrielIII DEPrioteasa Gabriela
Lixandru Sara AndreeaIV BECojocaru Elena Magdalena
Mirea Emanuel StefanIV BECojocaru Elena Magdalena
Antoniciuc VictorPregatitoare EECurea Cristina
Calianu AlexandraPregatitoare EECurea Cristina
Mihai AlexandraPregatitoare EECurea Cristina
Radu MariaPregatitoare EECurea Cristina
Raduta CristianPregatitoare EECurea Cristina
Rasinar RaulPregatitoare EECurea Cristina
Rusu SoniaPregatitoare EECurea Cristina
Seremet AlexandruPregatitoare EECurea Cristina
Tudor TomaPregatitoare EECurea Cristina
Vasile AnaPregatitoare EECurea Cristina
Vatajelu AlexandruPregatitoare EECurea Cristina
Ivascu Iustin MihaiIII CISerban Raluca
Cristianciuc Ilinca EvaIII DIPrioteasa Gabriela
Pop MarcusIII DIPrioteasa Gabriela
Ticu Vlad CristianIII DIPrioteasa Gabriela
Manguci LucaIII CIISerban Raluca
Tudor RaresPregatitoare EIICurea Cristina
Catalin RaduIII CIISerban Raluca
Lospa TamaraIII CIISerban Raluca
FARINI NICOLASIII BIIRUIU CLAUDIA
MIRESCU VICTORIII BIIRUIU CLAUDIA
Ciculescu David IoanIII DIIPrioteasa Gabriela
Dumitru AnaPregatitoare EIICurea Cristina
Raducanu SabrinaPregatitoare EIICurea Cristina
Tataru KarinaPregatitoare EIICurea Cristina
Vasiliu IrisPregatitoare EIICurea Cristina
Gherghiceanu AdrianPregatitoare EIIICurea Cristina
Nedelici BristenaPregatitoare EIIICurea Cristina
Obreja RazvanPregatitoare EIIICurea Cristina
DAN GEORGIANAIII EIIICIOBANU CAMELIA
Catalin MirunaIII CIIISerban Raluca
Coman IrinaPregatitoare EIIICurea Cristina
Suciu SofiaPregatitoare EIIICurea Cristina
GHENCIU ALEXANDRUIII BMRUIU CLAUDIA
LUPU LUCAIII BMRUIU CLAUDIA
TANASE VLADIII BMRUIU CLAUDIA
Alexe Ioana MariaIII DMPrioteasa Gabriela
Giura IuliaPregatitoare EMCurea Cristina
Grumeza AnastasiaPregatitoare EMCurea Cristina
Huci RoxanaPregatitoare EMCurea Cristina
Irimia CarlaPregatitoare EMCurea Cristina
Lucian SaraPregatitoare EMCurea Cristina

Inapoi la centrele de concurs