Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANGHEL CLARAII DERuscu Florina
DIACONU DARIAII DERuscu Florina
MUNTEANU ADRIANII DERuscu Florina
VILCICA VALENTINII DERuscu Florina
CRACIUN MIHAIIII CEMatache Mariana
DINA ANDREIPregatitoare AEDanciulescu Denisa
DOGARU FLAVIAPregatitoare AEDanciulescu Denisa
IONESCU EVELINPregatitoare AEDanciulescu Denisa
LAZARESCU VIVIANPregatitoare AEDanciulescu Denisa
MILITARU ALESIAPregatitoare AEDanciulescu Denisa
MUSTATA TEODORAPregatitoare AEDanciulescu Denisa
OLTEANU ANDREIPregatitoare AEDanciulescu Denisa
STANICA EDUARDPregatitoare AEDanciulescu Denisa
VLASCEANU EVAPregatitoare AEDanciulescu Denisa
Geamanu MinodoraPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Georgescu IrisPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Ion AndradaPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Ionica IanisPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Marcu EduardPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Pletea SaraPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Popa RobertPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Rada DariaPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Suciu RebecaPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Sulger LucaPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Tudorache DariusPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Varzaru IanisPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
LAZARESCU VIVIANPregatitoare undEDanciulescu Denisa
HANGANU ALEXANDRUII DIRuscu Florina
PETRESCU CELIA MARIAII DIRuscu Florina
Tolos NicolePregatitoare BISerban Nicoleta Veronica
SFARLOAGA DARIAPregatitoare AIDanciulescu Denisa
DEACONU IOANAII DIIRuscu Florina
LAZAR ANDREIPregatitoare AIIDanciulescu Denisa
VARTEJARU CRISTIANPregatitoare AIIDanciulescu Denisa
Corbeanu AriadnaPregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
Grosu VladPregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
Guse MarioPregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
Mititica MarkPregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
Tudor EduardPregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
Ungureanu AndreiPregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
Vasile SarahPregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
Vlad AlexPregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
Stan AlesiaPregatitoare BIIISerban Nicoleta Veronica
Miroiu IustinianPregatitoare BIIISerban Nicoleta Veronica
Nita EvaPregatitoare BIIISerban Nicoleta Veronica
Belea Luca NicolaePregatitoare BIIISerban Nicoleta Veronica
Tandarica MihaelaPregatitoare BIIISerban Nicoleta Veronica
RADULESCU RAISAII DIIIRuscu Florina
MITRACHE DARIUSPregatitoare AIIIDanciulescu Denisa
ILIESCU MUGURELPregatitoare AMDanciulescu Denisa
MARINICA ANDREEASPregatitoare AMDanciulescu Denisa
PARVU ALEXIAPregatitoare AMDanciulescu Denisa
Camen GabrielPregatitoare BMSerban Nicoleta Veronica

Inapoi la centrele de concurs