Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Ialomita
Localitate:Amara
Scoala:Scoala Gimnaziala George Valsan
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Costea Lucian I B100Radu Teodora
Enache StefaniaI B100Radu Teodora
Maita LaureniuI B100Radu Teodora
Manaila AndreiI B100Radu Teodora
Munteanu Roxana I B100Radu Teodora
Stan LauraI B100Radu Teodora
Vranceanu Larisa I B100Radu Teodora
Constantin Maria I B90Radu Teodora
Anton Rares I B85Radu Teodora
Baicoianu Paula I B73Radu Teodora
Vasile Denisa I B71Radu Teodora
Roibu Ana MariaI B70Radu Teodora
Greu Laura I B64Radu Teodora
Radu Denisa I BParticipantRadu Teodora
Nichita AndreeaPregatitoare A100Mateescu Maria
Popa FlorinPregatitoare A100Mateescu Maria
Baicoianu AlexyaPregatitoare A95Mateescu Maria
Balan EduardPregatitoare A90Mateescu Maria
Mizga AlinPregatitoare A90Mateescu Maria
Parvu AndreeaPregatitoare A90Mateescu Maria
Stan AndreeaPregatitoare A90Mateescu Maria
Tudor LarisaPregatitoare A90Mateescu Maria
Ursachescu FranciscPregatitoare A90Mateescu Maria
Panait Nitulescu AlexandraPregatitoare A80Mateescu Maria
Miroslav MihaiPregatitoare A76Mateescu Maria
Bardi NadiaPregatitoare A71Mateescu Maria
Rusu Bracaci NadiaPregatitoare A71Mateescu Maria
Savu IonutPregatitoare A70Mateescu Maria
Tabacaru CristinaPregatitoare A70Mateescu Maria
Moglan Andrei CristianPregatitoare B100Musat Ramona
Scurtu Iustin IulianPregatitoare B100Musat Ramona
Chirita Maria CristinaPregatitoare B98Musat Ramona
Anton Andrei ViorelPregatitoare B95Musat Ramona
Ion Cerasela FlorentinaPregatitoare B95Musat Ramona
Nastasoiu Roxana ElenaPregatitoare B95Musat Ramona
Panait AndreiPregatitoare B93Musat Ramona
Ungureanu Raluca MihaelaPregatitoare B93Musat Ramona
Dragusin Diana ElenaPregatitoare B92.5Musat Ramona
Dumitru Alexandra GabrielaPregatitoare B90Musat Ramona
Stan Adina ElenaPregatitoare B90Musat Ramona
Grigore Paraschiva GeorgianaPregatitoare B75Musat Ramona
Mihai Petre GabrielPregatitoare B72Musat Ramona
Paun Alexandru NicusorPregatitoare B72Musat Ramona
Timofte Ionela OlimpiaPregatitoare B70Musat Ramona
Jambru Evelina CristinaPregatitoare B69Musat Ramona
Manea Ionela MarilenaPregatitoare B67Musat Ramona

Inapoi la centrele de concurs