Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bazic DimitriosI A100Gaitan Lucica
Codrean David RicardoI A100Gaitan Lucica
Crudu SmarandaI A100Gaitan Lucica
Indianu SofiaI A100Gaitan Lucica
Miron RaresI A100Gaitan Lucica
Pop AmaliaI A100Gaitan Lucica
Severin SofiaI A100Gaitan Lucica
Teleaga TeodorI A100Gaitan Lucica
Jescu KarinaI A95Gaitan Lucica
Maga IosifI A95Gaitan Lucica
Ursulean SebastianI A95Gaitan Lucica
Andrei IlincaI A90Gaitan Lucica
Hutanu EmiliaI A90Gaitan Lucica
Nastase VioletaI A75Gaitan Lucica
Vinca Achitei IoanI A75Gaitan Lucica
Galin AlbertI A60Gaitan Lucica
Pascu RobertaI A60Gaitan Lucica
Smantanca MateiI A60Gaitan Lucica
Simioniuc IoanaI AParticipantGaitan Lucica
Ilas EduardI AParticipantGaitan Lucica
Ciobanu DavidI B90Grigoras Daniela Adina
Diaconescu IrinaI B90Grigoras Daniela Adina
Formagiu IarinaI B90Grigoras Daniela Adina
Pastrav TeofanaI B90Grigoras Daniela Adina
Balan TudorI B85Grigoras Daniela Adina
Strugariu CosminaI B85Grigoras Daniela Adina
Ilisoi RaresI B80Grigoras Daniela Adina
Verciuc ValeriuI B80Grigoras Daniela Adina
Adomnitei IoanaI B75Grigoras Daniela Adina
Dragomir TeodorI B70Grigoras Daniela Adina
Borosan IrinaI B65Grigoras Daniela Adina
Pastrav LucaI B65Grigoras Daniela Adina
Stirbat NataliaI B65Grigoras Daniela Adina
Botosan RazvanI B60Grigoras Daniela Adina
Diaconescu VladI B60Grigoras Daniela Adina
Florea DavidI B60Grigoras Daniela Adina
Hostiuc RuxandraI B60Grigoras Daniela Adina
Catranescu CarlaI BParticipantGrigoras Daniela Adina
Hodoroaba Luca I BParticipantGrigoras Daniela Adina
Pintilie HoriaI BParticipantGrigoras Daniela Adina
Chiran AlexiaI BParticipantGrigoras Daniela Adina
Pascan SebastianI BParticipantGrigoras Daniela Adina
Suiu BogdanI BParticipantGrigoras Daniela Adina
Pintilei Miruna I BParticipantGrigoras Daniela Adina
Luncasu TudorI C100Manican Ileana
Stirbu TomaI C100Manican Ileana
Arganisciuc AndreiI C93Manican Ileana
Circu DariusI C80Manican Ileana
Cibereac MayaI C75Manican Ileana
Burac HoriaI C70Manican Ileana
Curic IustinI C70Manican Ileana
Lates FlorinI C70Manican Ileana
Movila IustinI C70Manican Ileana
Aramescu MarioI C65Manican Ileana
Mateuta IanisI C65Manican Ileana
Martuneac AlexandruI C60Manican Ileana
Logigan AlexandruI CParticipantManican Ileana
Balau MateiII A100Lucasevici Catalina
Gavrilovici NicolaeII A100Lucasevici Catalina
Gradinariu AnastasiaII A100Lucasevici Catalina
Doroftei StefanII A95Lucasevici Catalina
Gheorghita AlexandruII A95Lucasevici Catalina
Nistoriuc MelissaII A95Lucasevici Catalina
Serediuc Luca RobertII A95Lucasevici Catalina
Miroiu StephaniaII A90Lucasevici Catalina
Simon GiuliaII A90Lucasevici Catalina
Ungureanu EduardII A90Lucasevici Catalina
Hutanu IarinaII A85Lucasevici Catalina
Iosub AlexandruII A85Lucasevici Catalina
Males SerbanII A85Lucasevici Catalina
Balta AdrianII A80Lucasevici Catalina
Grosu DariusII A80Lucasevici Catalina
Mihai MariaII A80Lucasevici Catalina
Petrescu EduardII A80Lucasevici Catalina
Toma AlexandraII A75Lucasevici Catalina
Amariuchi AnastasiaII B100Pintilie Liliana
Horbaniuc GeorgianaII B100Pintilie Liliana
Mogielnicki Kipper MateiII B100Pintilie Liliana
Morari Iustin GabrielII B100Pintilie Liliana
Truscan VladII B100Pintilie Liliana
Tulvinschi AndreeaII B100Pintilie Liliana
Curalet IoanaII B80Pintilie Liliana
Cosoreanu Razvan MihaiII B75Pintilie Liliana
Duceac AndreiII B75Pintilie Liliana
Ionescu PaulaII B75Pintilie Liliana
Hincu TudorII B70Pintilie Liliana
Baltariu BiancaII B65Pintilie Liliana
Hutan DenisaII B65Pintilie Liliana
Ciobanu Timofi EduardII B60Pintilie Liliana
Costin OctavianII B60Pintilie Liliana
Andriciuc DianaII BParticipantPintilie Liliana
Alexandriuc IoanaII C100Rusu Mihaela
Delibas PaulII C100Rusu Mihaela
Facasciuc Bianca IoanaII C100Rusu Mihaela
Marisca AnastasiaII C100Rusu Mihaela
Cluci AlexandruII C95Rusu Mihaela
Cucos FabioII C95Rusu Mihaela
Irimia IustinaII C95Rusu Mihaela
Harabula DavidII C90Rusu Mihaela
Cretu Luca MihaiIII A100Andronache Maricica
Dincu ConstantinIII A100Andronache Maricica
Maciuc RazvanIII A100Andronache Maricica
Molnar IvonaIII A100Andronache Maricica
Petrescu Matei GeorgeIII A100Andronache Maricica
Tecuceanu ElizaIII A100Andronache Maricica
Toma Dragos IonutIII A100Andronache Maricica
Verciuc IoanIII A100Andronache Maricica
Gafincu Bianca GabrielaIII A97Andronache Maricica
Craciun Daria AlexandraIII A96Andronache Maricica
Grigoras Maria IustinaIII A92Andronache Maricica
Ciuhan ElizaIII B81Cotovanu Adriana
Constantin Ana III B80Cotovanu Adriana
Jitariu GabrielaIII B73Cotovanu Adriana
Beniuga Lavinia III B66Cotovanu Adriana
Cucos Luca III B62Cotovanu Adriana
Pintea Ianis III B60Cotovanu Adriana
Petrache SebastianIII C100Caldarus Anca
Puha NastasiaIII C100Caldarus Anca
Logigan StefanIII C98Caldarus Anca
Andrici MariaIII C96Caldarus Anca
Posteuca AndreiIII C94Caldarus Anca
Tudosa AnaIII C94Caldarus Anca
Traci ElenaIII C92Caldarus Anca
Irimescu Kruk TimeaIV A100Toma Lacramioara
Puha Sara MariaIV A100Toma Lacramioara
Tomniuc MateiIV A100Toma Lacramioara
Velnicer DeliaIV A90Toma Lacramioara
Melinte Popescu Tudor StefanIV A82Toma Lacramioara
Cosoreanu TudorIV A75Toma Lacramioara
Sorocaniuc Ciprian LucaIV A60Toma Lacramioara
Popovici MihneaIV AParticipantToma Lacramioara
Amihaesei Razvan StefanPregatitoare A100Domunco Stefania
Bobu ArthurPregatitoare A100Domunco Stefania
Caliman Sturdza Alexandru IoanPregatitoare A100Domunco Stefania
Croitor Alexia IoanaPregatitoare A100Domunco Stefania
Dragoi NectariePregatitoare A100Domunco Stefania
Ienache StefanPregatitoare A100Domunco Stefania
Leonte VladPregatitoare A100Domunco Stefania
Motoc MaraPregatitoare A100Domunco Stefania
Puiu AlexandraPregatitoare A100Domunco Stefania
Strachina SaraPregatitoare A100Domunco Stefania
Apostol Iordachioaia IlincaPregatitoare A95Domunco Stefania
Psibilschi RaresPregatitoare A95Domunco Stefania
Curteanu KarinaPregatitoare A92Domunco Stefania
Ghiata Andrei Pregatitoare A91Domunco Stefania
Beldiman BogdanPregatitoare A90Domunco Stefania
Pollock Jim PatrickPregatitoare A86Domunco Stefania
Lauric Mara IoanaPregatitoare A70Domunco Stefania
Nistoriuc Iasmina TeodoraPregatitoare A70Domunco Stefania
Dohotaru AlexandruPregatitoare B100Motrescu Daniela
Heghis LucaPregatitoare B100Motrescu Daniela
Lazurca Ana MariaPregatitoare B100Motrescu Daniela
Ailenei IuliaPregatitoare B90Motrescu Daniela
Munteanu IoanaPregatitoare B88Motrescu Daniela
Hodoroaba EduardPregatitoare B85Motrescu Daniela
Poroh RobertPregatitoare B85Motrescu Daniela
Schipor DamianPregatitoare B85Motrescu Daniela
Hirlea LucaPregatitoare B80Motrescu Daniela
Moldovan Sara MariaPregatitoare B80Motrescu Daniela
Rudac Darius IoanPregatitoare B78Motrescu Daniela
Ungureanu AlexandraPregatitoare B72Motrescu Daniela
Irimia RaduPregatitoare BParticipantMotrescu Daniela
Ruscan MarioPregatitoare BParticipantMotrescu Daniela
Calin AlexandruPregatitoare BParticipantMotrescu Daniela
Buliga AlexandruPregatitoare BParticipantMotrescu Daniela
Andreica MateiPregatitoare C100Ienache Maria
Constantin PetruPregatitoare C100Ienache Maria
Hrehorciuc MateiPregatitoare C100Ienache Maria
Ioan AlexandraPregatitoare C100Ienache Maria
Miron DeeaPregatitoare C100Ienache Maria
Rusu MateiPregatitoare C100Ienache Maria
Jitariu AntoniePregatitoare C98Ienache Maria
Caldarus DragosPregatitoare C95Ienache Maria
Darie LucretiaPregatitoare C95Ienache Maria
Constantin SofiaPregatitoare C92Ienache Maria
Borosan DavidPregatitoare C90Ienache Maria
Damian PaulPregatitoare C90Ienache Maria
Galeata IrinaPregatitoare C90Ienache Maria
Palaghioi StefanPregatitoare C90Ienache Maria
Calinciuc DavidPregatitoare C88Ienache Maria
Delibas TeodoraPregatitoare C84Ienache Maria
Cailean DavidPregatitoare C83Ienache Maria
Balanoaei StefanPregatitoare C80Ienache Maria
Olar AntoniuPregatitoare C77Ienache Maria
Alexandru David Pregatitoare C75Ienache Maria
Oniu CodrinPregatitoare C70Ienache Maria
Humoreanu TeodoraPregatitoare C60Ienache Maria
Stoleru ErikaPregatitoare CParticipantIenache Maria
Beldeanu MayaPregatitoare CParticipantIenache Maria
Oniu MateiPregatitoare CParticipantIenache Maria
Calin MateiPregatitoare CParticipantIenache Maria
Cazacu OctavianPregatitoare D100Ripanu Iustina
Cucurezeac David IoanPregatitoare D100Ripanu Iustina
Cucurezeac MateiPregatitoare D100Ripanu Iustina
Lazurca AbelPregatitoare D100Ripanu Iustina
Cimbru TaniaPregatitoare D90Ripanu Iustina
Zvarici GabrielPregatitoare D90Ripanu Iustina
Lazarovici AntoniaPregatitoare D85Ripanu Iustina
Fartais AndresPregatitoare D84Ripanu Iustina
Cucos DragosPregatitoare D80Ripanu Iustina
Cirdei Yaniss CristianPregatitoare D70Ripanu Iustina

Inapoi la centrele de concurs