Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Balau MateiI AELucasevici Catalina
Horbaniuc Georgiana CatalinaI BEPintilie Liliana
Iacob IustinaI BEPintilie Liliana
Cretu Luca MihaiII AEAndronache Maricica
Maciuc RazvanII AEAndronache Maricica
Sofroni Maia Anastasia II AEAndronache Maricica
Tecuceanu ElizaII AEAndronache Maricica
Toma Dragos IonutII AEAndronache Maricica
Verciuc IoanII AEAndronache Maricica
Vlad Monica ElenaII AEAndronache Maricica
Diaconescu VladPregatitoare BEGrigoras Daniela Adina
Verciuc ValeriuPregatitoare BEGrigoras Daniela Adina
Aramescu Mario DumitruPregatitoare CEManican Ileana
Arganisciuc AndreiPregatitoare CEManican Ileana
Buceac TeodoraPregatitoare CEManican Ileana
Cheptanariu MariaPregatitoare CEManican Ileana
Cibereac Andreea MayaPregatitoare CEManican Ileana
Circu Darius EmilianPregatitoare CEManican Ileana
Curic IustinPregatitoare CEManican Ileana
Lates FlorinPregatitoare CEManican Ileana
Martuneac Alexandru ConstantinPregatitoare CEManican Ileana
Mateuta Ianis ConstantinPregatitoare CEManican Ileana
Stirbu Toma DimitriePregatitoare CEManican Ileana
Craciun Daria AlexandraII AIAndronache Maricica
Molnar IvonaII AIAndronache Maricica
Mogielnicki-Kipper Matei AdrianI BIIPintilie Liliana
Bazic DimitriosPregatitoare AIIGaitan Lucica
Hostiuc Ruxandra IoanaPregatitoare BIIGrigoras Daniela Adina
Luncasu Tudor StefanPregatitoare CIIManican Ileana
Andreica Tudor IoanIV CIIIenache Maria
Crudu SmarandaPregatitoare AIIGaitan Lucica
Pop AmaliaPregatitoare AIIGaitan Lucica
Teleaga TeodorPregatitoare AIIGaitan Lucica
Diaconescu IrinaPregatitoare BIIGrigoras Daniela Adina
Buhnila SilvanaPregatitoare CIIManican Ileana
Burac Horia IoanPregatitoare CIIManican Ileana
Huludet Arianna MariaPregatitoare CIIManican Ileana
Logigan AlexandruPregatitoare CIIManican Ileana
Calin SaraPregatitoare BIIIGrigoras Daniela Adina
Ciobanu David ConstantinPregatitoare BIIIGrigoras Daniela Adina
Barbu Razvan AdrianPregatitoare CIIIManican Ileana
Marghetici Maria ParaschevaPregatitoare CIIIManican Ileana
Croitor NadiaI BMPintilie Liliana
Truscan VladI BMPintilie Liliana
Borosan Irina Pregatitoare BMGrigoras Daniela Adina
Pastrav LucaPregatitoare BMGrigoras Daniela Adina
Robciuc Razvan PetruPregatitoare CMManican Ileana

Inapoi la centrele de concurs