Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Gura Humorului
Scoala:Sc Gimn. PETRU COMARNESCU
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Constantinescu MateiI A98Pintilie Eva Petronela
Iurasec RafaelI A98Pintilie Eva Petronela
Hojbota DariaI A96Pintilie Eva Petronela
Tofan DavidI A96Pintilie Eva Petronela
Nutu SebiI A93Pintilie Eva Petronela
Cucera Diana I A92Pintilie Eva Petronela
Cojocariu IngridI A90Pintilie Eva Petronela
Hojbota AndreeaI A90Pintilie Eva Petronela
Stroe DenisaI A90Pintilie Eva Petronela
Turcu Stefan I A90Pintilie Eva Petronela
Cojocaru MariusI A85Pintilie Eva Petronela
Popovici DariaI A85Pintilie Eva Petronela
Sihlanic LicaI A80Pintilie Eva Petronela
Ragusitu MaraI B100Teodorescu Raluca Maria
Rusu Ioana AntoniaI B100Teodorescu Raluca Maria
Macovei Stefan DenisI B99Teodorescu Raluca Maria
Poenaru Ana MariaI B93Teodorescu Raluca Maria
Bucevschi LucaI B90Teodorescu Raluca Maria
Grigoras MarinaI B90Teodorescu Raluca Maria
Pascari DavidI B90Teodorescu Raluca Maria
Carpiuc AlexandruII A100Mihailescu Loredana
Cutuhan Alexia TeodoraII A100Mihailescu Loredana
Duceac Yanis GabrielII A100Mihailescu Loredana
Mihailescu Ecaterina IoanaII A100Mihailescu Loredana
Ragusitu SofiaII A100Mihailescu Loredana
Busuioc Alexandra IoanaII A95Mihailescu Loredana
Floristean Cristina MariaII A95Mihailescu Loredana
Ietcu AnamariaII A95Mihailescu Loredana
Iliesi MateiII A95Mihailescu Loredana
Ostaciuc AnastasiaII A93Mihailescu Loredana
Savu Camelia MariaII A92Mihailescu Loredana
Dusa Miruna RuxandraII A90Mihailescu Loredana
Ghiata Oana MariaII A90Mihailescu Loredana
Onisei OctavianII A90Mihailescu Loredana
Tcaciuc Denisa AnamariaII A90Mihailescu Loredana
Alexoae Nicoleta ElenaII A80Mihailescu Loredana
Floristean Patrick EmilianII A80Mihailescu Loredana
Gherghel MariaII A80Mihailescu Loredana
Oanea Darian IoanII A80Mihailescu Loredana
Dartu Ioan IustinII A75Mihailescu Loredana
Ivanovici Cristian II A75Mihailescu Loredana
Deleanu Delia IoanaII A70Mihailescu Loredana
Persic Paula MariaII A70Mihailescu Loredana
Croitoru Miruna AndreeaII A65Mihailescu Loredana
Toma Petrisor IonutII A60Mihailescu Loredana
Petenghea Laura IoanaII AParticipantMihailescu Loredana
Flamandu MarcuII AParticipantMihailescu Loredana
Pascari IanisIII A100Bartos Eleonora
Turcan SabinaIII A100Bartos Eleonora
Balan CristianIII A90Bartos Eleonora
Buburuzan MaraIII A90Bartos Eleonora
Cepeliuc EduardIII A90Bartos Eleonora
Macarencu AndreeaIII A80Bartos Eleonora
Morosan AuraIII A80Bartos Eleonora
Scognamiglio NunziaIII A70Bartos Eleonora
Bratan Iannis Pregatitoare B100Floare Maria
Croitoru Daria Pregatitoare B100Floare Maria
Suciu Samariteanca Pregatitoare B100Floare Maria
Marzan MariaPregatitoare B95Floare Maria
Croitoru Darius Pregatitoare B90Floare Maria
Forir Maria Pregatitoare B90Floare Maria
Plaiu EcaterinaPregatitoare B85Floare Maria
Cioban Andreea Pregatitoare B80Floare Maria
Craciun PetricaPregatitoare B75Floare Maria
Vijiila IonutPregatitoare B70Floare Maria
Calvan Ana MariaPregatitoare BParticipantFloare Maria

Inapoi la centrele de concurs