Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Gura Humorului
Scoala:Sc Gimnaziala Petru Comarnescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ababei StefanII AEBartos Eleonora
Buburuzan MaraII AEBartos Eleonora
Macovei LauraII AEBartos Eleonora
Pascari IanisII AEBartos Eleonora
Turcan SabinaII AEBartos Eleonora
Cojocariu IngridPregatitoare AEPintilie Eva
Constantinescu MateiPregatitoare AEPintilie Eva
Cucerea DianaPregatitoare AEPintilie Eva
Hojbota AndreeaPregatitoare AEPintilie Eva
Hojbota DariaPregatitoare AEPintilie Eva
Iurasec RafaelPregatitoare AEPintilie Eva
Popciuc DariaPregatitoare AEPintilie Eva
Popovici DariaPregatitoare AEPintilie Eva
Stroe DenisaPregatitoare AEPintilie Eva
Tofan DavidPregatitoare AEPintilie Eva
Bucevschi LucaPregatitoare BETeodorescu Raluca Maria
Rusu Ioana AntoniaPregatitoare BETeodorescu Raluca Maria
Tanu TeodoraIV AIIVrabie Elena
Cepeliuc EduardII AIIBartos Eleonora
Marzan MarianaIV BIIFloare Maria
Popitan RaresPregatitoare AIIPintilie Eva
Smeu MariaPregatitoare AIIPintilie Eva
Turcu StefanPregatitoare AIIPintilie Eva
Onoiu Denisa AnamariaPregatitoare BIIITeodorescu Raluca Maria
Iancu MariaIV BIIIFloare Maria
Pascari DavidPregatitoare BIIITeodorescu Raluca Maria
Balan CristianII AMBartos Eleonora
Masoero RyanII AMBartos Eleonora
Morosan AuraII AMBartos Eleonora
Rohozneanu FabianII AMBartos Eleonora
Scognamiglio NunziaII AMBartos Eleonora
Tamba CorneliaII AMBartos Eleonora
Tanasa BiancaIV AMVrabie Elena
Cretu LarisaIV BMFloare Maria
Cojocaru MariusPregatitoare AMPintilie Eva
Nutu SebiPregatitoare AMPintilie Eva
Rotaru MartinaPregatitoare AMPintilie Eva
Simiciuc MatteoPregatitoare AMPintilie Eva Petronela
Ucrainet ViorelPregatitoare AMPintilie Eva
Pop Balan Alesia MariaPregatitoare BMTeodorescu Raluca Maria
Ragusitu MaraPregatitoare BMTeodorescu Raluca Maria

Inapoi la centrele de concurs