Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Leonardo da Vinci
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Barna SofiaI CEChirica Lucretia Diana
Bidiugan RaduI CEChirica Lucretia Diana
Mocanescu AndreiI EEDinu Mihai
Mocanu Diana-GabrielaI EEDinu Mihai
Tugui Daria MariaII -EZugravu Mihaela
Bobirnac Maria IsabellaII EEPopescu Arianna
Burducea CristianII EEPopescu Arianna
Ilie Alessia MariaII EEPopescu Arianna
AGATIE MARIAIII AEPOPESCU DANIELA
ALEXANDRESCU RADUIII AEPOPESCU DANIELA
ANGHEL BOGDANIII AEPOPESCU DANIELA
CHITOROAGA GABRIELAIII AEPOPESCU DANIELA
CHIUARU DRAGOSIII AEPOPESCU DANIELA
GHEORGHITA LEONARDIII AEPOPESCU DANIELA
GHERGHINA IRINAIII AEPOPESCU DANIELA
IACOB BRIANAIII AEPOPESCU DANIELA
JURUBITA LUCAIII AEPOPESCU DANIELA
MANAILA MARIAIII AEPOPESCU DANIELA
MANEA KARINAIII AEPOPESCU DANIELA
MANOLE LUCAIII AEPOPESCU DANIELA
ROSIORU LUIZAIII AEPOPESCU DANIELA
TAMPU STEFANIII AEPOPESCU DANIELA
VISAN MARAIII AEPOPESCU DANIELA
VIZITIU-HERA EMAIII AEPOPESCU DANIELA
VOICU ALEXIAIII AEPOPESCU DANIELA
Iordan MariaIII CENavloiu Rodica
Ivan RuxandraIII CENavloiu Rodica
Petrisor MateiIII CENavloiu Rodica
Toma AlessiaIII CENavloiu Rodica
Toth RaresIII CENavloiu Rodica
Tudor Alexia-IoanaI EIDinu Mihai
Bran AlinIII CINavloiu Rodica
Scirlet AmaliaIII CINavloiu Rodica
BADESCU STEFANIII AIIPOPESCU DANIELA
Munteanu HoneyIII CIINavloiu Rodica
Sava AlexandruIII CIINavloiu Rodica
Moisescu Antonia-CorinaI EIIDinu Mihai
Bica Tudor AndreiII EIIPopescu Arianna
BITERE MARIA IOANAIII AIIPOPESCU DANIELA
NITA RARESIII AIIPOPESCU DANIELA
VLAGALI MIHNEAIII AIIPOPESCU DANIELA
Chituleasa DariaIII CIINavloiu Rodica
Radu AlexandraIII CIIINavloiu Rodica
CUCULEAC MARIAIII AIIIPOPESCU DANIELA
Paraschiv RaresIII CIIINavloiu Rodica
Fiera DianaIV CIIIGheorghioiu Emilia
Fiera DianaIV CIIIGheorghioiu Emilia
Ghita VladI CMChirica Lucretia Diana
Craciun Mara-TeodoraI EMDinu Mihai
Moldovanu Maria-Sofia PatriciaI EMDinu Mihai
Burducea FilipII EMPopescu Arianna
Parlog Andra CristianaII EMPopescu Arianna
Vladu CosminIII CMNavloiu Rodica

Inapoi la centrele de concurs