Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu
Nume elevClasaCadru didactic
APOSTU ALEXANDRUI AManolache Maria
BUJOR MIRCEAI AManolache Maria
BULAT LEONARDI AManolache Maria
CIOCAN ALEXANDRUI AManolache Maria
DINU IOANAI AManolache Maria
DINU IOANA-MARIAI AManolache Maria
HOTNOG ALEXANDRUI AManolache Maria
PAGU STEFANI AManolache Maria
ROMANITA EMANUELAI AManolache Maria
STUHULET DIANAI AManolache Maria
ANGHEL AMALIA - ELENAI BTELINOIU MARIETA
BIRSAN DENISA ELENAI BTELINOIU MARIETA
BOLD COSMINI BTELINOIU MARIETA
CARPOV DELIAI BTELINOIU MARIETA
COJOCARU MARIA DIANAI BTELINOIU MARIETA
CONACHE ALEXIA LACRAMIOARA I BTELINOIU MARIETA
CUCU MIRUNA RAMONAI BTELINOIU MARIETA
DIMA MIRUNA GABRIELAI BTELINOIU MARIETA
GRIGOROVICI ANAI BTELINOIU MARIETA
LEFTER DARIA ELENAI BTELINOIU MARIETA
MIHAI MARINAI BTELINOIU MARIETA
MIHALCEA MARIA ALEXANDRAI BTELINOIU MARIETA
MOCANU PATRICK CALINI BTELINOIU MARIETA
MORARU DRAGOS COSMINI BTELINOIU MARIETA
OLARIU MATEI IOANI BTELINOIU MARIETA
PUSCASU DAVID CRISTIANI BTELINOIU MARIETA
STOICA CHIRICA RARESI BTELINOIU MARIETA
TINCU MARIA I BBOZA IONEL
BUSILA ALEXANDRUI CPINTILIE CARMEN
CONSTANTIN IANISI CPINTILIE CARMEN
NECULACHE SARAI CPINTILIE CARMEN
FILIP RARESII AGHEORGHIU ALINA
CIOCAN DENIS II BBOZA IONEL
COCOS IULIA II BBOZA IONEL
COCOS IULIA II BBOZA IONEL
CULITA SEBASTIANII BBOZA IONEL
DAMIAN CARLAII BBOZA IONEL
GAVRILA ADRIANII BBOZA IONEL
IRIMIA GEORGIANAII BBOZA IONEL
MARIN NICOLETAII BBOZA IONEL
MIRSIU VICTOR II BBOZA IONEL
PROFIR ROBRRTII BBOZA IONEL
SABABEI MARIUSII BBOZA IONEL
TRIFAN ANA MARIAII BBOZA IONEL
UNGUREANU RAISAII BBOZA IONEL
Ginghina RaresII CCristian Gabriela
Ciocan AlexandruII DVirtosu Constanta
Cociasi Ana TeodoraII DVirtosu Constanta
Stoica Chirica Alexandra II DVirtosu Constanta
Tofan AndreiII DVirtosu Constanta
GUITA SARA IOANAIII AFLOREA IONELA
IORDACHE RARES MIHAILIII AFLOREA IONELA
IOVU RARES COSMINIII BRADU MIHAELA
NEDICA ALEXANDRU MATEIIII BRADU MIHAELA
Bicioc SpiridonIII CTIRIM RODICA
Cocu AndreeaIII CTIRIM RODICA
Ilie BogdanIII CTIRIM RODICA
Jipa AlexandruIII CTIRIM RODICA
Lefter Iulia DariaIII CTIRIM RODICA
BUJOR ALBERTOIV AIONESCU AURELIA
BUJOR GEORGEIV AIONESCU AURELIA
Casleanu Ana MariaIV CBuliga Iozefina
Constantinescu CristinaIV CBuliga Iozefina
Cuciureanu LuciaIV CBuliga Iozefina
Grigorovici DanielIV CBuliga Iozefina
Mazilu DariaIV CBuliga Iozefina
Milea AndraIV CBuliga Iozefina
Stresna AlexandraIV CBuliga Iozefina
Tanase IrinaIV CBuliga Iozefina
Tudor SebastinIV CBuliga Iozefina
Vlasie SebastianIV CBuliga Iozefina
BADILAS EDUARD GABRIELPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
BRATU MARIA VIVIANAPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
FELEA IOANAPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
FILOTE EDUARD ANDREIPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
GIUSCA MIHAELA ANDRAPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
IONEL NICOLETAPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
IONESCU BANICA RARES IONUTPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
LUNGU DAVID GABRIELPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
MAFTEI MARIAPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
MIHALUTA MARIAPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
MUNTEANU ALEXANDRUPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
NEAGU DENISA ANDREEAPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
NEDELA ANDREIPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
OPREA ALESSIA MIHAELAPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
TANASE ANDREI VICTORPregatitoare AANGHELUTA NICOLETA
Anghel Edward AndreiPregatitoare BRosu Daniela
Ciofu Darius GabrielPregatitoare BRosu Daniela
Ghelase Maria AlexandraPregatitoare BRosu Daniela
Hohota Teodora SofiaPregatitoare BRosu Daniela
Jantea Alexandra IoanaPregatitoare BRosu Daniela
Parvu Leonardo ConstantinPregatitoare BRosu Daniela
Pavel Raisa IoanaPregatitoare BRosu Daniela
Roman GabrielPregatitoare BRosu Daniela
Rosu Adrian MihaiPregatitoare BRosu Daniela
Tanase Robert StefanPregatitoare BRosu Daniela
Tomescu AlexandraPregatitoare BRosu Daniela
Zodila Alexia GabrielaPregatitoare BRosu Daniela
Albu Elena CaterinaPregatitoare CMATEI SANDINA
BURUIANA ALEXANDRAPregatitoare CMATEI SANDINA
Capitanescu RaduPregatitoare CMATEI SANDINA
Chiriac Alexandru Pregatitoare CMATEI SANDINA
Chiriloae AntoniaPregatitoare CMATEI SANDINA
Cocu Luca Pregatitoare CMATEI SANDINA
Constantin Raluca MariaPregatitoare CMATEI SANDINA
Damian Razvan GabrielPregatitoare CMATEI SANDINA
Geabana David CristianPregatitoare CMATEI SANDINA
Marcu AnastasiaPregatitoare CMATEI SANDINA
Mihai Delia NicolePregatitoare CMATEI SANDINA
Mihalea AlbertPregatitoare CMATEI SANDINA
Muntean CarlaPregatitoare CMATEI SANDINA
Schiopu Diana Andreea Pregatitoare CMATEI SANDINA
Severin BrianaPregatitoare CMATEI SANDINA

Inapoi la centrele de concurs