Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Mures
Localitate:Tg Mures
Scoala:Scoala Gimnaziala George Cosbuc
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Hadarig Iulia-MariaI A100Rosca Aurelia
Moldovan Luca-MihaiI A100Rosca Aurelia
Niculescu EduardI A100Rosca Aurelia
Petrut Darius-IoanI A100Rosca Aurelia
Trifu Daniela-LarisaI A100Rosca Aurelia
Bogza Razvan-ViorelI A90Rosca Aurelia
Mate DeliaI A90Rosca Aurelia
Negrea Diana-MariaI A90Rosca Aurelia
Onisor Rares-IoanI A90Rosca Aurelia
Pop Denisa-CristinaI A90Rosca Aurelia
Moldovan Paul-RazvanI A89Rosca Aurelia
Hurghis-Sotan Ianis-CristianI A87Rosca Aurelia
Gabor Raul-StefanI A85Rosca Aurelia
Nemes Alexia-IoanaI A85Rosca Aurelia
Porav Tudor-RazvanI A85Rosca Aurelia
Somesan AndreiI A85Rosca Aurelia
Balint Sorana-AnaI A82Rosca Aurelia
Pop Laurentiu-MihaiI A81Rosca Aurelia
Miklosik DanielI A80Rosca Aurelia
Popa DianaI A80Rosca Aurelia
Stoica Ana-CristinaI A77Rosca Aurelia
Horoba AndreiI A71Rosca Aurelia
Barath Lorand-ErikI A70Rosca Aurelia
Candea Mara-RalucaI A70Rosca Aurelia
Galdea Rares-DumitruI A70Rosca Aurelia
Moldovan Narcisa-PetronelaI A64Rosca Aurelia
Oltean Sabina-MariaI A60Rosca Aurelia
Moisanu ClaudiaI AParticipantRosca Aurelia
Mahalean Rares-CosminI AParticipantRosca Aurelia
Comsa RaresIII A85Farcas Violeta
Podar DariusIII A78Farcas Violeta
Moldovan DavidIII A76Farcas Violeta
Iclozan AntonioIV A95Negrea Dorina
Czitroszki RobertIV A85Negrea Dorina
Dascaliuc AndreiIV A85Negrea Dorina
Kasztel AlexiaIV A85Negrea Dorina
Timar AncaIV B92Marginean Georgeta
Covaci StefanIV B82Marginean Georgeta
Negrut OctavianIV B80Marginean Georgeta
Popa BiancaIV BParticipantMarginean Georgeta
Cotor AlexandruIV BParticipantMarginean Georgeta
Naescu MaiaIV BParticipantMarginean Georgeta
Chindea Mark-VictorPregatitoare A100Konig Ioan
Somesan AlessandroPregatitoare A98Konig Ioan
Dragnea Oana-GabrielaPregatitoare A96Konig Ioan
Pop Izabella-AnaPregatitoare A93Konig Ioan
Takacs SergiuPregatitoare A93Konig Ioan
Duma David-GligorePregatitoare A92Konig Ioan
Moldovan Cristina-MariaPregatitoare A92Konig Ioan
Vaschi Ayana-MariaPregatitoare A92Konig Ioan
Adorian TudorPregatitoare A91Konig Ioan
Borz Alex-BogdanPregatitoare A91Konig Ioan
Cotoara Radu-IoanPregatitoare A87Konig Ioan
Apofaian AlexiaPregatitoare A86Konig Ioan
Biris Rares-DanielPregatitoare A86Konig Ioan
Diaconu DanielPregatitoare A86Konig Ioan
Oltean Carla-MariaPregatitoare A86Konig Ioan
Ardeleanu Malina-SofiaPregatitoare A85Konig Ioan
Pop Ema-AndreeaPregatitoare A83Konig Ioan
Masca Vlad-PetrutPregatitoare A80Konig Ioan
Tatar Alessia-RoxanaPregatitoare A80Konig Ioan
Marc Robert-SebastianPregatitoare A74Konig Ioan
Onufrei BogdanPregatitoare A70Konig Ioan
Pana Tudor-AlexandruPregatitoare A67Konig Ioan
Bordas Larisa-MariaPregatitoare A61Konig Ioan

Inapoi la centrele de concurs