Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Creanga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DOBROMIR TIMEEAI BECALOIAN GINA
GEORGESCU RARESI BECALOIAN GINA
MIRCEA NATALIAI BECALOIAN GINA
MITOI RYHANNAI BECALOIAN GINA
PETRE LAURENTIUI BECALOIAN GINA
TOADER GLORIAI BECALOIAN GINA
TUDOR ANISIAI BECALOIAN GINA
PARASCHIV TEODORAII AEMARACINEANU RODICA
BOBOCEL DAVID MIHAIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
BOBOCEL RARES GABRIELPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
CALCAN DARIA MARIAPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
CIOBANU CRISTIAN ANDREIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
MOTOROIU ELISA MARIAPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
OLTEANU DAVID MIHAIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
SOFRONEA ANDREI MIHAIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
BARAGOI MARIANA CRISTIANAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
BELET ANDREIPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
BENTARU EDUARD IONUTPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
BUTU DENISA ELENAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
NEAGU ALEXANDRUPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
NECULA DAVIDPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
NEDEA GABRIELA BIANCAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
NEDEA MIHAELA ALEXANDRAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
PREZERET ARINA KRISTIANAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
SCARACIRJA PATRIK ANDREIPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
VOICU AINOA MARIAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
DATCU DARIAI BIICALOIAN GINA
DUMITRU MARIAI BIICALOIAN GINA
ENE MARIANI BIICALOIAN GINA
IRIMIA TEODORI BIICALOIAN GINA
TOADER RARESI BIICALOIAN GINA
BUNEA BADEA ANDREIII AIIMARACINEANU RODICA
ALVAREZ ELEODOR ROBERTO ANDREIPregatitoare AIIGAINA NICOLETA MADALINA
VATCU PATRIK STEFANPregatitoare AIIGAINA NICOLETA MADALINA
BIGIU MIHAIIV AIIIORZEA KATI
SACUIU ALEXI AMDRAGUNOIU CARMEN
SPINU ANDRAI AMDRAGUNOIU CARMEN
GEORGESCU CRISTIANI BMCALOIAN GINA
IVAN DENISAI BMCALOIAN GINA
TERCU ERICI BMCALOIAN GINA
TIFREA LORENAI BMCALOIAN GINA
ANGHEL BIANCAII AMMARACINEANU RODICA
IONITA MARIA ALESSIAPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
MANZALA BOGDAN IONUTPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
NEAGU MARIAPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
RAPCIUC IRENE ANASTASIAPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
ROMAN KATIA NICOLEPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
SERBAN ANA-MARIA ELENAPregatitoare BMIFRIM NICOLETA
TOMAS OANA ADRIANAPregatitoare BMIFRIM NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs