Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf.Andrei
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MIRULET RARESII BEANGHELUTA DANIELA
PATRASCU VLADII BEANGHELUTA DANIELA
Constantinescu RuxandraII FEAldea Roxana
Dragomir MirunaII FEAldea Roxana
Iurea TudorII FEAldea Roxana
Mihai AlexiaII FEAldea Roxana
Savulescu MaraII FEAldea Roxana
Savulescu NoraII FEAldea Roxana
Stefan RaresII FEAldea Roxana
Balea MihaiII HEOlteanu Mariana
Bulhacu AndreiII HEOlteanu Mariana
Denk Ron RemusII HEOlteanu Mariana
Frunzaru CalinII HEOlteanu Mariana
Luca LoredanaII HEOlteanu Mariana
Bordei OanaIII cELubinschy Ramona
Chiriac EmmaIII cELubinschy Ramona
Dorache LucaIII cELubinschy Ramona
Gheorghe SoniaIII cELubinschy Ramona
Mirica IoanaIII cELubinschy Ramona
Sfirlog CostinIII cELubinschy Ramona
Petrescu StefanIII EETudoroiu Luminita
Telegariu TeodorIII EETudoroiu Luminita
Gherman ElenaIV CESibianu Angela
Ghita AlessiaIV CESibianu Angela
Voiu TudorIV CESibianu Angela
Dragomir Tudor StefanPregatitoare AEAlexandrescu Eliana
Iordache Maria StefaniaPregatitoare AEAlexandrescu Eliana
Drenea MaraPregatitoare FENicut Alinita Georgeta
CONSTANTIN EVELYN MARIAPregatitoare GEENACHE MIRELA DIANA
DOBRE IOANA EVA REBECCAPregatitoare GEENACHE MIRELA DIANA
PRIPON REBECA MARIAPregatitoare GEENACHE MIRELA DIANA
TOMA IOANA CRISTIANAPregatitoare GEENACHE MIRELA DIANA
CALCIU IOANAPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
CHESCULESCU SANZIANAPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
CLINCI VLADPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
DUMITRIU TEODORAPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
DUMITRU ALEXANDRUPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
GHERGHITA STEFANPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
Negrila AndreiII FIAldea Roxana
Ionescu SilviaIV CISibianu Angela
Arsene AlexandraIII EITudoroiu Luminita
Gabor SaraIV CIISibianu Angela
Calina EduardPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Costache MihaiPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Haydu VivianaPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Mititelu EricaPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Nicut AndreiPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Rusanu DavidPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
DUMITRASCU ANDREIII BIIANGHELUTA DANIELA
Stefan AlexandruII FIIAldea Roxana
Turcan TeodoraII FIIAldea Roxana
Viespe AlexandruII FIIAldea Roxana
Chilea DavidII HIIOlteanu Mariana
Ion RobertIII cIILubinschy Ramona
Marcu IlincaIV CIISibianu Angela
STANCIU RARESPregatitoare BIIConstantinescu Andreea
Forascu SarahPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Ionescu RobertaPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
CHINIE MAYA ANNE MARIEPregatitoare GIIENACHE MIRELA DIANA
OLARU RADU GABRIELPregatitoare GIIENACHE MIRELA DIANA
STAVRE MATEI GABRIELPregatitoare GIIENACHE MIRELA DIANA
Bogdan BiancaIII cIIILubinschy Ramona
Ciocan DavidIII cIIILubinschy Ramona
Dan StefaniaPregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta
Dinca RazvanII HIIIOlteanu Mariana
Rogojan MaraII HIIIOlteanu Mariana
Serban MateiII HIIIOlteanu Mariana
Matei NicholasII FIIIAldea Roxana
Radu AngeloII HIIIOlteanu Mariana
Bila Daria IoanaIII cIIILubinschy Ramona
Balan NicholasPregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta
Buciceanu TudorPregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta
Hanes MedaPregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta
Nichitus PetruPregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta
Radoi StefanPregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta
BIOLAN DAVID MIHAIPregatitoare GIIIENACHE MIRELA DIANA
APOSTOLESCU DINUII BMANGHELUTA DANIELA
CIOCAN ROBERTII BMANGHELUTA DANIELA
Gongu AlbertII FMAldea Roxana
Merezeanu AmaliaII FMAldea Roxana
Dragnea BrianaII HMOlteanu Mariana
Gheorghe AlexiaII HMOlteanu Mariana
Nimu MateiII HMOlteanu Mariana
Doncea Erika AndreeaPregatitoare AMAlexandrescu Eliana
Gritu Edith SophiePregatitoare AMAlexandrescu Eliana
Nedea Amalia MariaPregatitoare AMAlexandrescu Eliana
Stan Alecsia NicolePregatitoare AMAlexandrescu Eliana
APOSTOIU ANA MARIAPregatitoare BMConstantinescu Andreea
BALTES ANDREIPregatitoare BMConstantinescu Andreea
BIZDUNA RAZVANPregatitoare BMConstantinescu Andreea
BOTNARIUC ANDREIPregatitoare BMConstantinescu Andreea
BRAD EMMAPregatitoare BMConstantinescu Andreea
COMAN BOGDANPregatitoare BMConstantinescu Andreea
CRETU STEFANPregatitoare BMConstantinescu Andreea
IVANA ECATERINAPregatitoare BMConstantinescu Andreea
MIHAI ANDREEAPregatitoare BMConstantinescu Andreea
MIHAI ANDREIPregatitoare BMConstantinescu Andreea
PARLOG-CRISTIAN MAXIMILIANPregatitoare BMConstantinescu Andreea
POP ILINCAPregatitoare BMConstantinescu Andreea
Oprescu SofiaPregatitoare FMNicut Alinita Georgeta
IVANICA KARINA MARIAPregatitoare GMENACHE MIRELA DIANA
UNGUREANU ANDREI TUDORPregatitoare GMENACHE MIRELA DIANA
BUCATARU RARESPregatitoare PCMDIACONESCU FELICIA
HUZU RARESPregatitoare PCMDIACONESCU FELICIA
LAPADATESCU ALBERTPregatitoare PCMDIACONESCU FELICIA
STANCIU EMAPregatitoare PCMDIACONESCU FELICIA

Inapoi la centrele de concurs