Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Salva
Scoala:Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cleja BeniaminI A100Simionese Ana- Floarea
Gavrilasiu DragosI A100Simionese Ana- Floarea
Ceuca VladI A95Simionese Ana- Floarea
Hojda DianaI A95Simionese Ana- Floarea
Ani ArianaI A90Simionese Ana- Floarea
Salavastru GeorgianaI A90Simionese Ana- Floarea
Mocodean MariaI A85Simionese Ana- Floarea
Iacob StefaniaI A80Simionese Ana- Floarea
Stefanutiu LucianI A75Simionese Ana- Floarea
Martau AdelinaI A70Simionese Ana- Floarea
Abd-El Wahab Helal Ismail MohamedIII undefined100Martin Stefania Carmen
Isip Denisa EmanuelaIII undefined100Martin Stefania Carmen
Isip Elias GabrielIII undefined100Martin Stefania Carmen
Tomoiaga Stefan AndreiIII undefined100Martin Stefania Carmen
Gherghei Ionut FlorinIII undefined94Martin Stefania Carmen
Morariu Daniela TitaIII undefined91Martin Stefania Carmen
Andres Florina AureliaIII undefined88Martin Stefania Carmen
Pop Ioan GabrielIII undefined88Martin Stefania Carmen
Oproaie Ionut OvidiuIII undefined85Martin Stefania Carmen
Pampa Marian FlorinIII undefinedParticipantMartin Stefania Carmen
Finegar Ionut MarianIII undefinedParticipantMartin Stefania Carmen
Gaftone Fetinca Andreea SinzianaIII undefinedParticipantMartin Stefania Carmen
Stefan Bogdan IonutIII undefinedParticipantMartin Stefania Carmen
Pupeza Marius SorinIII undefinedParticipantMartin Stefania Carmen
Ceuca MariaIV undefined100Sas Alexandra Lavinia
Gaftone MarianIV undefined100Sas Alexandra Lavinia
Sas NicoletaIV undefined100Sas Alexandra Lavinia
Secheli DariaIV undefined100Sas Alexandra Lavinia
Baloi CristianIV undefinedParticipantSas Alexandra Lavinia
Petri IonutIV undefinedParticipantSas Alexandra Lavinia
LARI DARIUSPregatitoare A100FURCEA DOINA
POP IANNYSPregatitoare A100FURCEA DOINA
ANDRES DARIAPregatitoare A98FURCEA DOINA
CORUT NICOLAPregatitoare A98FURCEA DOINA
ANDRES RARESPregatitoare A95FURCEA DOINA
GAFTONE FLORINAPregatitoare A95FURCEA DOINA
PASCU COSMINPregatitoare A95FURCEA DOINA
PETRICAN IONUTPregatitoare A94FURCEA DOINA
PINCA ADELINAPregatitoare A90FURCEA DOINA
CLEJA DAVIDPregatitoare A85FURCEA DOINA
PRADAN DANIELPregatitoare A80FURCEA DOINA

Inapoi la centrele de concurs