Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:sc gimn nr19
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Barbieru SebastianI EESimionescu Alina
Cardos DariaI EESimionescu Alina
Preda NicolasI EESimionescu Alina
Sima DanI EESimionescu Alina
Avram AnaII CEPop Delia
Branzan AlexiaII CEPop Delia
Mingasson TeofilII CEPop Delia
Popescu DavidII CEPop Delia
Sasu TomaII CEPop Delia
Tomoiaga SaraII CEPop Delia
Kerciov AndaIII AEPopescu Mariana
Orosz FedericaIII AEPopescu Mariana
Orosz FrancescaIII AEPopescu Mariana
Cuciula SarahIV BECrunteanu Ondina
Horobat RuthIV BECrunteanu Ondina
Bojan LaviniaIV CECionvica Marinela
Iacobescu PatriciaIV CECionvica Marinela
Suici DavidIV CECionvica Marinela
Arsene SebastianPregatitoare AECiucur Raluca
Amza LorenaPregatitoare BENetotea Adriana
Capusan TudorPregatitoare BENetotea Adriana
Chereji EricPregatitoare BENetotea Adriana
Jianu DominiquePregatitoare BENetotea Adriana
Lazarov PaulPregatitoare BENetotea Adriana
Marinescu MarcPregatitoare BENetotea Adriana
Opris JoshuaPregatitoare BENetotea Adriana
Petcu SebastianPregatitoare BENetotea Adriana
Pop RaulPregatitoare BENetotea Adriana
Tomulea EduardPregatitoare BENetotea Adriana
Iova OanaPregatitoare CEVirlan Simona
Miutescu SebastianPregatitoare CEVirlan Simona
Pop DenisaPregatitoare CEVirlan Simona
Anisorac BogdanPregatitoare DEConeac Anca
Biro MateiPregatitoare DEConeac Anca
Bucataru TudorPregatitoare DEConeac Anca
Ciobancan EduardPregatitoare DEConeac Anca
Ivanescu RaresPregatitoare DEConeac Anca
Lazar PatrickPregatitoare DEConeac Anca
Mates DalinaPregatitoare DEConeac Anca
Miulescu CosminaPregatitoare DEConeac Anca
Daniluc TudorPregatitoare FEStefanescu Ioana
David MariaPregatitoare FEStefanescu Ioana
Maduta SophiaPregatitoare FEStefanescu Ioana
Moca AlexandruPregatitoare FEStefanescu Ioana
Popovici KarinaPregatitoare FEStefanescu Ioana
Stamati BogdanPregatitoare FEStefanescu Ioana
Florea IasminaII CIPop Delia
Ilis MaiaII CIPop Delia
Mihaiuc VanessaIII AIPopescu Mariana
Danciu DavidIV BICrunteanu Ondina
Fagadar Ghisa FlorinIV BICrunteanu Ondina
Ghica TianaIII AIIPopescu Mariana
Sulea MirceaIII AIIPopescu Mariana
Toda SebastianIII AIIPopescu Mariana
Podila AlexandruPregatitoare FIIStefanescu Ioana
Mitru AlexandraIV BIICrunteanu Ondina
Antal SaraI EIISimionescu Alina
Siminic IasminaI EIISimionescu Alina
Stoia MihaiI EIISimionescu Alina
Bogdan SofiaII CIIPop Delia
Botoc EminII CIIPop Delia
Ciritel RaulII CIIPop Delia
Oprea FabianII CIIPop Delia
Prelipcian GabrielII CIIPop Delia
Tingau TimeeaII CIIPop Delia
Gorscovoz Ana MariaIII AIIPopescu Mariana
Jurma PaulIV CIICionvica Marinela
Berindeiu Ana MariaPregatitoare AIICiucur Raluca
Rosca SofiaPregatitoare AIICiucur Raluca
Apostolescu IasminaPregatitoare BIINetotea Adriana
Boar TudorPregatitoare BIINetotea Adriana
Bumbar AlexandruPregatitoare BIINetotea Adriana
Buzgau RalucaPregatitoare BIINetotea Adriana
Dascal IuliaPregatitoare BIINetotea Adriana
Niculici BogdanPregatitoare BIINetotea Adriana
Rotunjanu TaniaPregatitoare BIINetotea Adriana
Turc EviaPregatitoare BIINetotea Adriana
Varzaru StafanPregatitoare BIINetotea Adriana
Pasca SimonaPregatitoare CIIVirlan Simona
Velescu IuliaPregatitoare CIIVirlan Simona
Criste MariaPregatitoare DIIConeac Anca
Fanea TudorPregatitoare DIIConeac Anca
Iftime PaulPregatitoare DIIConeac Anca
Rata AdelinaPregatitoare DIIConeac Anca
Nasz DavidPregatitoare FIIStefanescu Ioana
Peiov SilviaPregatitoare FIIStefanescu Ioana
Grigoras TeodoraIII AIIIPopescu Mariana
Ologu ThimeaIV BIIICrunteanu Ondina
Petnehazi LarisaPregatitoare CIIIVirlan Simona
Ghiorcos Pana MihaiI EMSimionescu Alina
Ghiuchici TudorI EMSimionescu Alina
Pitut IasminaI EMSimionescu Alina
Rotaru IasminaI EMSimionescu Alina
Veliscu SaraI EMSimionescu Alina
Duta AlexandruII CMPop Delia
Jurescu RazvanII CMPop Delia
Moldovan AdelaII CMPop Delia
Popa RaduII CMPop Delia
Jianu JacquelineIII AMPopescu Mariana
Lupu AndreiIII AMPopescu Mariana
Plesa DavidIII AMPopescu Mariana
Vacariu PatrickIII AMPopescu Mariana
Bercea ClaudiaIV BMCrunteanu Ondina
Schintee PatriciaIV BMCrunteanu Ondina
Frant ArianaIV CMCionvica Marinela
Asoltanei AlexandruPregatitoare BMNetotea Adriana
Ionescu MalinaPregatitoare BMNetotea Adriana
Tar TimeeaPregatitoare BMNetotea Adriana
Pop Roxana Pregatitoare CMVirlan Simona
Balint SebastianPregatitoare DMConeac Anca
Ciucur AlbertPregatitoare DMConeac Anca
Lica RaduPregatitoare DMConeac Anca
Patras RalucaPregatitoare DMConeac Anca
Talaba RebecaPregatitoare DMConeac Anca
Vilcan CosminPregatitoare DMConeac Anca
Mezin GabrielPregatitoare FMStefanescu Ioana
Pop RebecaPregatitoare FMStefanescu Ioana
Setu RaduPregatitoare FMStefanescu Ioana

Inapoi la centrele de concurs