Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.13
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Hodea TheodoraI A100Mischiu Ileana
Smaranda EduardI A100Mischiu Ileana
Stanciulescu DavidI A100Mischiu Ileana
Padina AdinaI A98Mischiu Ileana
Padureanu AlexandruI A98Mischiu Ileana
Raducu RaresI A98Mischiu Ileana
Turel MarioI A98Mischiu Ileana
Petrescu RobertI A95Mischiu Ileana
Trucmel AndreeaI A85Mischiu Ileana
Nicolescu Stoian AnastasiaI A80Mischiu Ileana
Pavel Ana MariaI A80Mischiu Ileana
Baciu StefaniaI B100Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Deaconu Andra NicoletaI B100Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Draghici DariusI B100Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Ohii Andrada GabrielaI B100Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Pirvu FlorentinaI B100Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Uta DariusI B100Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Zarnescu Ana MariaI B100Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Iacob Luca IoanI B98Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Popa AndreiI B97Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Bivolu AlbertI B95Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Dobre OanaI B95Mosteanu Loredana Sandu Emilia
Balanoiu IulianI C100Vilcu Raluca Enescu Simona
Ciulpan Antonia MariaI C100Vilcu Raluca Enescu Simona
Din GabrielaI C100Vilcu Raluca Enescu Simona
Grujdin GabrielaI C100Vilcu Raluca Enescu Simona
Mitrache CiprianI C100Vilcu Raluca Enescu Simona
Petrescu AnastasiaI C100Vilcu Raluca Enescu Simona
Clipici TeodoraI C85Vilcu Raluca Enescu Simona
Ghinea DavidI C85Vilcu Raluca Enescu Simona
Zarioiu GabrielI C85Vilcu Raluca Enescu Simona
Badoi ClaraII B100Cojocaru Diana Musat Claudia
Furis Mateescu CristinaII B100Cojocaru Diana Musat Claudia
Giurca Stancu ErikaII B100Cojocaru Diana Musat Claudia
Iacovete IanisII B100Cojocaru Diana Musat Claudia
Petrescu LucaII B100Cojocaru Diana Musat Claudia
Vleju DariusII B100Cojocaru Diana Musat Claudia
Zaharia CosminaII B100Cojocaru Diana Musat Claudia
Raduca LaviniaII B95Cojocaru Diana Musat Claudia
Stefan ElenaII B95Cojocaru Diana Musat Claudia
Gheorghitescu StefanII B93Cojocaru Diana Musat Claudia
Constantin DariaII B90Cojocaru Diana Musat Claudia
Ivan AlinaII B90Cojocaru Diana Musat Claudia
Orbisoru StefaniaII B65Cojocaru Diana Musat Claudia
Ciolacu RemusII B62Cojocaru Diana Musat Claudia
Burcea RaresII B60Cojocaru Diana Musat Claudia
Dutu MihaelaII B60Cojocaru Diana Musat Claudia
Grujdin Ana MariaII B60Cojocaru Diana Musat Claudia
Builescu AnalisaIII A100Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Codoi victoria III A100Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Stefan AnaIII A100Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Iordan AlexiaIII A98Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Untaru LucaIII A97Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Florea SebastianIII A86Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Dumitrescu GabrielIV A90Stroe Magdalena Cirsrea Cristina
Anton AlexandraIV A80Stroe Magdalena Cirsrea Cristina
Luca Ana MariaIV A80Stroe Magdalena Cirsrea Cristina
Ionilete Alexia IV B100Ionilete Sebastian Ciovica Andreea
Parvu Alexandru IV B79Ionilete Sebastian Ciovica Andreea
Mihai RaresPregatitoare C95Dobrin Nicoleta Stanca Loredana
Stanca AlexandruPregatitoare C95Dobrin Nicoleta Stanca Loredana
Stefan DenisPregatitoare C95Dobrin Nicoleta Stanca Loredana
Ungureanu CameliaPregatitoare C90Dobrin Nicoleta Stanca Loredana

Inapoi la centrele de concurs