Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala GImnaziala Alexandru Costescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciulin PatrickI C82Andreea Ivanescu
Iliescu RazvanI C82Andreea Ivanescu
Gheorghiu SebastianI C77Andreea Ivanescu
Ionescu BiancaI C73Andreea Ivanescu
Costache PatrikI C70Andreea Ivanescu
Barbulescu IsabelaIII A100Ciupuliga Lucica
Lixandru StefanIII A100Ciupuliga Lucica
Trifu AlexandruIII A85Ciupuliga Lucica
Ionescu AnneIII A68Ciupuliga Lucica
Vasilca MariaIV A63Grigore Oana
Radu AndreiPregatitoare A90Radu Mariana
Barbulescu CrinaPregatitoare A86Radu Mariana
Abaluta AmaliaPregatitoare A85Radu Mariana
Dobre RaisaPregatitoare A85Radu Mariana
Galan SaraPregatitoare A85Radu Mariana
Pelsar MariaPregatitoare A85Radu Mariana
Radu VladutPregatitoare A85Radu Mariana
Rusenescu AnaPregatitoare A85Radu Mariana
Turcan AndreeaPregatitoare A85Radu Mariana
Zadic AlexandruPregatitoare A85Radu Mariana
Vaduva PetruPregatitoare A82Radu Mariana
Dosanu LucaPregatitoare A81Radu Mariana
Marawi CarolPregatitoare A81Radu Mariana
Raduca AlexandruPregatitoare A77Radu Mariana
Dragoi RobertPregatitoare A76Radu Mariana
Regep BogdanPregatitoare A76Radu Mariana
Zimbranu DianaPregatitoare A76Radu Mariana
Capota DeliaPregatitoare A75Radu Mariana
Giurgea MateiPregatitoare A75Radu Mariana
Lungu RafaelPregatitoare A73Radu Mariana
Cismaru BogdanPregatitoare A72Radu Mariana
Bolea MariaPregatitoare A71Radu Mariana
Banica BiancaPregatitoare A70Radu Mariana
Gheorghiu DavidPregatitoare A70Radu Mariana
Melnicov YannisPregatitoare A70Radu Mariana
Costache AndreiPregatitoare A65Radu Mariana
Golban DavidPregatitoare A62Radu Mariana
Paul ElenaPregatitoare A61Radu Mariana
Vlad PatriciaPregatitoare A61Radu Mariana
Albulescu EricPregatitoare B92Porumb Elena
Covrigeanu DenisaPregatitoare B92Porumb Elena
Mitroi DenisPregatitoare B92Porumb Elena
Vasilca NataliaPregatitoare B92Porumb Elena
Filip Catalina Pregatitoare B90Porumb Elena
Cuzub IonutPregatitoare B88Porumb Elena
Ioan ClaudiuPregatitoare B88Porumb Elena
Marcu ZianPregatitoare B88Porumb Elena
Achim EduardPregatitoare B77Porumb Elena
Naie AlinaPregatitoare B68Porumb Elena
Lasache AlexandraPregatitoare B67Porumb Elena
Raducanu RoxanaPregatitoare B62Porumb Elena
Bircoci DariaPregatitoare C80Cornelia Virga
Popescu MariaPregatitoare C80Cornelia Virga
Ionescu AndreasPregatitoare C76Cornelia Virga
Lazar KarinaPregatitoare C73Cornelia Virga
Zarnoianu MateiPregatitoare C73Cornelia Virga
Deaconu ClaudiaPregatitoare C72Cornelia Virga

Inapoi la centrele de concurs