Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 30
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Jurca Mihnea GabrielI A80Fofiu Ionela
Alda-Duma Otilia EvaI A75Fofiu Ionela
Cuzman Vanesa SerenaI A75Fofiu Ionela
Alexa AnaII A95Roman Adina
Manz StefanII A90Roman Adina
Peres LucaII A90Roman Adina
Lazarutiu TeodoraII B100Patrut Alina
Muntianu BogdanII B100Patrut Alina
Iovitoni MirunaII B95Patrut Alina
Jitariuc-Brad IrisII B95Patrut Alina
Tripon CatalinII B95Patrut Alina
Voichescu AmaliaII B95Patrut Alina
Cismaru Cezara AntoniaII B91Patrut Alina
Avasilichioaei DragosII C95Todea Cecilia
Alexandru RobertII C85Todea Cecilia
Murariu Alexandru II C85Todea Cecilia
Pogan AlexII C85Todea Cecilia
Bereczki AnastasiaII C80Todea Cecilia
Albu Oliver PetruII D95Burai Gabriela
Albu Oliver PetruII D95Burai Gabriela
Marin MihaiII D93Burai Gabriela
Marin MihaiII D93Burai Gabriela
Poenaru Aiana ElenaII D93Burai Gabriela
Silvester Karina AtenaII D93Burai Gabriela
Andrei Sofia ElenaII D90Burai Gabriela
Fenesan MateiII D90Burai Gabriela
Maresi MariaAlexandraII D90Burai Gabriela
Petrovici Maya-JasminaII D90Burai Gabriela
Rotariu Ioana BiancaII D90Burai Gabriela
Boros DanielaII E95Bocereg Milena
Nitu AlexandruII G100Dumbrava Celina
Petean LucaIII A70Mircioane Denisa
Cadar AlexandruIII A65Mircioane Denisa
Marcus MirceaIII A64Mircioane Denisa
Vintila RobertIII A62Mircioane Denisa
Bereczki MariaIII B81Strango Catalina
Arslan KaanIII B73Strango Catalina
Butoi MihaiIII B63Strango Catalina
Iliescu AndreiIII C97Netoie Rodica
Rata NatasaIII F100Kasai Dorina
Furca AndradaIII F98Kasai Dorina
Becheru MarcoIII F70Kasai Dorina
Albulescu IoanaIII F64Kasai Dorina
Belincean AndreiIII G84Rusu Laura
Schneider LucaIII G77Rusu Laura
Militaru NataliaIII G66Rusu Laura
Sirbu Ana MariaIII G65Rusu Laura
Bleoju MarcoIV A89Soporan Mihaela
Mihanta StefanIV A83Soporan Mihaela
Militaru AndreeaIV A80Soporan Mihaela
Enasescu MihaiIV A75Soporan Mihaela
Butnaru DavidIV A73Soporan Mihaela
Bilti RaresIV A71Soporan Mihaela
Stanciu MariaIV A70Soporan Mihaela
GIURGITEANU SERGIUIV B93Nevodenszki Sorina
Giurgiteanu SergiuIV B93Nevodenszky Sorina
PLESA ROBERTIV B80Nevodenszki Sorina
Plesa RobertIV B80Nevodenszky Sorina
Joita AlexandruIV C85Balanescu Aurelia
Kosz FilipIV C80Balanescu Aurelia
Leonte David-AndreiIV D100Militaru Mira
Tepes GabrielIV D100Militaru Mira
Toaca DamianIV D95Militaru Mira
Ardelean DenisaIV D91Militaru Mira
Arghiriade TimeeaIV D85Militaru Mira
Popescu EmiliaIV D84Militaru Mira
Craciunel RaresIV D80Militaru Mira
Ciobanu DavidIV D70Militaru Mira
Draghici MariaIV F70Barna Simona
Samfescu RaulIV F70Barna Simona
ALBU RALUCAPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
BAUSCHE MIRIAMPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
BREBU DRAGOSPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
LATA DIANAPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
LEUSTEAN ALEXANDRUPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
MARINESCU MAIAPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
MOLDOVAN IRISPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
PAUN BIANCAPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
POP ROBERTPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
SARBESCU CARLAPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
SILVESTER ROBERTPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
STIRU DORIANPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
DWIRY AYEDPregatitoare A95SCORTESCU MIRELA
GOLBAN STEFANIAPregatitoare A95SCORTESCU MIRELA
NECHITA VANESAPregatitoare A95SCORTESCU MIRELA
SUTA MAYAPregatitoare A95SCORTESCU MIRELA
TARNICERU EDUARDPregatitoare A95SCORTESCU MIRELA
VUCEA VANESSAPregatitoare A95SCORTESCU MIRELA
GOLBAN-LUCA ANDREIPregatitoare A92SCORTESCU MIRELA
STOICA JUGARU ANDREEASPregatitoare A92SCORTESCU MIRELA
RAGABEJA DARIUSPregatitoare A85SCORTESCU MIRELA
TRIPON DENISAPregatitoare A85SCORTESCU MIRELA
PANAIT LARISAPregatitoare A82SCORTESCU MIRELA
Baciu Maria IzabelaPregatitoare B100Cuzman Daniela Elena
Birau DariaPregatitoare B100Cuzman Daniela Elena
Birau DariaPregatitoare B100Cuzman Daniela Elena
Ciolac AndreiPregatitoare B100Cuzman Daniela Elena
Doandes RobertPregatitoare B100Cuzman Daniela Elena
Munteanu MayaPregatitoare B100Cuzman Daniela Elena
Nestorovici GoranPregatitoare B100Cuzman Daniela Elena
Rada VladPregatitoare B100Cuzman Daniela Elena
Tiron ElizaPregatitoare B100Cuzman Daniela Elena
Iagar Razvan NicolasPregatitoare B95Cuzman Daniela Elena
Iorga RaresPregatitoare B95Cuzman Daniela Elena
Nestorovici Dragan Pregatitoare B95Cuzman Daniela Elena
Pruna NataliaPregatitoare B95Cuzman Daniela Elena
Keszeg DavidPregatitoare B90Cuzman Daniela Elena
Mariutac OctavianPregatitoare B90Cuzman Daniela Elena
Toaca AlexandraPregatitoare B90Cuzman Daniela Elena
Tornoreanu IoanaPregatitoare B90Cuzman Daniela Elena
Vintila IzabelaPregatitoare B90Cuzman Daniela Elena
Szabo BiankaPregatitoare B87Cuzman Daniela Elena
BAJA ALEXANDRA AMELIAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
CIUTA MARA ALEXANDRAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
HOMEAG ALEXANDRU GABRIELPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
KISS ALEXIAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
MURGU CARLA MEDEAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
PETRE MATEIPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
PETROIESCU BIANCA MARIAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
POSTARU STEFAN TEODORPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
SANTA LIDIA ELENAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
TISCA MAIA ELENAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
CIUCUR MEDEEA GABRIELAPregatitoare D99FELICIA-RAMONA FOCHT
CRISTEA ARIANAPregatitoare D96FELICIA-RAMONA FOCHT
BUZATU EDUARD GABRIELPregatitoare D95FELICIA-RAMONA FOCHT
PASCALAU SARA AIMEEPregatitoare D95FELICIA-RAMONA FOCHT
ROTARIU DARIA MARIAPregatitoare D95FELICIA-RAMONA FOCHT
CADAR SARAPregatitoare D92FELICIA-RAMONA FOCHT
MICLOS ALESSIA MARIAPregatitoare D90FELICIA-RAMONA FOCHT
TARANU ELENA VALENTINAPregatitoare D87FELICIA-RAMONA FOCHT
OLARI IOANAPregatitoare D85FELICIA-RAMONA FOCHT
STANCIU ANAPregatitoare D82FELICIA-RAMONA FOCHT
BALINT MARIUSPregatitoare D68FELICIA-RAMONA FOCHT

Inapoi la centrele de concurs