Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BECA SOPHIAI A100DRAGOMIR DANIELA
BONCA ANDREII A100DRAGOMIR DANIELA
CARUNTU CLARAI A100DRAGOMIR DANIELA
CIOPASIU MALIAI A100DRAGOMIR DANIELA
CONSTANTIN RADUI A100DRAGOMIR DANIELA
DICA DELIAI A100DRAGOMIR DANIELA
DRILEA VLADI A100DRAGOMIR DANIELA
GARAIS MARIAI A100DRAGOMIR DANIELA
GHEORGHE SARAI A100DRAGOMIR DANIELA
GHERGHESCU ALEXIAI A100DRAGOMIR DANIELA
MAICAN ALEXANDRUI A100DRAGOMIR DANIELA
MOISESCU MATEII A100DRAGOMIR DANIELA
PLATONOV EMAI A100DRAGOMIR DANIELA
RISTICI TUDORI A100DRAGOMIR DANIELA
SERBAN MAXI A100DRAGOMIR DANIELA
TITU RADUI A100DRAGOMIR DANIELA
VASILIU SEBASTIANI A100DRAGOMIR DANIELA
PANDELE TOMAI A97DRAGOMIR DANIELA
MATEI DARIAI A95DRAGOMIR DANIELA
VLAICU TUDORI A95DRAGOMIR DANIELA
GLODEANU DAVIDI A94DRAGOMIR DANIELA
SAVENCU CARMENI A92DRAGOMIR DANIELA
GUTOI DELIAI A87DRAGOMIR DANIELA
COCA ANDREII A85DRAGOMIR DANIELA
CRIVTULENCU VLADIMIRI A80DRAGOMIR DANIELA
POPA THEODORI A72DRAGOMIR DANIELA
ROTARU MIHNEAI A70DRAGOMIR DANIELA
VOICULESCU TUDORI A70DRAGOMIR DANIELA
OTELEA EVAI A66DRAGOMIR DANIELA
POPESCU ANESIAI A65DRAGOMIR DANIELA
Anghel RyanaI A60DRAGOMIR DANIELA
BUMBAC TEODORI A60DRAGOMIR DANIELA
CIOCIANU TUDORI A60DRAGOMIR DANIELA
Lazar Alexia AntoniaIV C100Ionita Mariana
Neicutescu Ana AlexandraIV C100Ionita Mariana
Oana Daria MariaIV C100Ionita Mariana
Tenu Carla Maria LuciaIV C100Ionita Mariana
Andronache Constantin RaduIV C98Ionita Mariana
Bloju Tudor AlexandruIV C98Ionita Mariana
Bonca Andra TeodoraIV C98Ionita Mariana
Chivu Andreea AnaIV C98Ionita Mariana
Dobre Briana GabrielaIV C98Ionita Mariana
Dragomir Darius BogdanIV C98Ionita Mariana
Hanganu Meda MariaIV C98Ionita Mariana
Lup Andrei MihaiIV C98Ionita Mariana
Onisoru Stefan GeorgeIV C98Ionita Mariana
Patachia EduardIV C98Ionita Mariana
Pipernea KarinaIV C98Ionita Mariana
Ursoi David PetruIV C98Ionita Mariana
Voicu VladimirIV C98Ionita Mariana
Zuca Elena Ana MariaIV C98Ionita Mariana
Pafitis Andrei ConstantinIV C96Ionita Mariana
Barbu IoanaIV C93Ionita Mariana
Batranca Robert CostinIV C92Ionita Mariana
Tihon Alex IoanIV C92Ionita Mariana
Barbu Alexandru MateiIV C90Ionita Mariana
Dardala Alexandra IoanaIV C90Ionita Mariana
Daianu Matei AlexandruIV C88Ionita Mariana
Grigore Rares MihaiIV C88Ionita Mariana
Monea Ana MariaIV C88Ionita Mariana
Neagu Vlad CristianIV C88Ionita Mariana
Petrescu Calin AndreiIV C88Ionita Mariana
Serbanescu IrinaIV C88Ionita Mariana
Argatu Andrei GheorgheIV C86Ionita Mariana
Deacu Dragos PetruIV C83Ionita Mariana
Petre AndreiIV C83Ionita Mariana
Diaconescu Calin StefanIV C78Ionita Mariana
Petrea Marc IV C78Ionita Mariana

Inapoi la centrele de concurs