Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.10
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ARAMA TEODORAI A100Durneata Maria
BAICEANU ALEXANDRUI A100Durneata Maria
CARPEN DENIS- DAVIDI A100Durneata Maria
COVALIU ANDREII A100Durneata Maria
CRACANA ERIC- ALEXANDRUI A100Durneata Maria
PRISACARIU ANA - SOFIAI A100Durneata Maria
SPOIALA IUSTINAI A100Durneata Maria
TUFA CORNESCHI MATEII A97Durneata Maria
APETROAEI TEODOSIAI A96Durneata Maria
IBANESCU ILINCAI A95Durneata Maria
VATAMANU ALBERTI A92Durneata Maria
CHIABURU TUDORI A90Durneata Maria
DUTCA-IFTIME JESSICA -MARIAI A90Durneata Maria
MAXIM RARES- TEODORI A90Durneata Maria
ROBU FLAVIUS -MIHAII A78Durneata Maria
ADASCALITEI SOPHIAI A74Durneata Maria
SIRBU DAVIDI A72Durneata Maria
Corjauceanu ChristianaI A70Durneata Maria
APOSTU ALEXANDRAI B100Irimia Andra
ARHIP SEBASTIANI B100Irimia Andra
CHITAC MIRUNAI B100Irimia Andra
CROITORU ANDRAI B100Irimia Andra
IRIMIA MARIOI B100Irimia Andra
OLARU DAVIDI B100Irimia Andra
PADURARU DELIAI B100Irimia Andra
PURICE LAURAI B100Irimia Andra
DASCALU IUSTINIANI B95Irimia Andra
TUDOSE TOMAI B95Irimia Andra
VALEANU AMALIAI B95Irimia Andra
ANUSCA GAVRIILI B92Irimia Andra
PATRAUTANU MARTAI B92Irimia Andra
ARITONOVICI BIANCAI B85Irimia Andra
NISTOR ROBERTI B82Irimia Andra
VASILCIUC DENISAI B70Irimia Andra
AZOITEI IASMINAI C100Zamfirescu Simona
CRETU DARIA IOANAI C100Zamfirescu Simona
GAVRIL STEFANIAI C100Zamfirescu Simona
POBORONIUC ANA-MARIAI C100Zamfirescu Simona
VICOLEANU TEODORI C100Zamfirescu Simona
TATARU RAISAI C98Zamfirescu Simona
BALAN ERIKA-MARIAI C92Zamfirescu Simona
MOSNEAGU LUCIANI C90Zamfirescu Simona
SEFTEL BOGDANI C90Zamfirescu Simona
PADURARIU PAULAI C88Zamfirescu Simona
CHIRICA LARISAI C86Zamfirescu Simona
Ivanov TeodorII C95Julei Daniela
BOGDAN ANA MARIAII C85Julei Daniela
BOBOC ROXANAII C75Julei Daniela
Fedor Anamaria-BeatriceII C75Julei Daniela
Miron StefanII C75Julei Daniela
Popovici SebastianII C75Julei Daniela
Handrea CezaraII C65Julei Daniela
Rumeghea SabinaII CParticipantJulei Daniela
ARTIN SABINA - ALEXANDRAIII A100Ilas B ianca
CAZACU MARIAIII A100Ilas B ianca
COROLIUC ANDREI SEBASTIANIII A100Ilas B ianca
FULOP MIHAI - ANTONIOIII A100Ilas B ianca
GHEATAU EMA - ALEXANDRAIII A100Ilas B ianca
POMPARAU ANAIII A100Ilas Bianca
SALEH ALI YASMINA - MARIAIII A100Ilas Bianca
ROZNOVANU ALEXIA - IOANAIII A96Ilas Bianca
FERCAL MARIAIII A95Ilas Bianca
BATALAN MARIA - MAGDALENAIII A94Ilas Bianca
BURLACU MATEIIII A94Ilas Bianca
ALEXANDRU SEBASTIAN - MARIANIII A93Ilas Bianca
NECHIFOR ALEXANDRAIII A93Ilas Bianca
AMITROAIE ALESIA - VALENTINAIII A92Ilas Bianca
ANECHITEI DENISA - MARIAIII A91Ilas Bianca
ANDRIES IASMINA-ELENAIII A89Ilas Bianca
BORDEIANU MARIO VALENTINIII A89Ilas Bianca
IRIMIA DARIUSIII A86Ilas Bianca
OBREJA JUSTIN - OVIDIUIII A81Ilas Bianca
APARASCHIVEI MARIAIII A73Ilas Bianca
TOMA OCTAVIAN - IOANIII A73Ilas Bianca
ANDRICI TUDORIII A72Ilas Bianca
ALUPOAIE DAVID - CONSTANTINIII A70Ilas Bianca
DUMBRAVEANU NATANAEL JOSEPHIII A68Ilas Bianca
MANESCU LUCA DANIELIII AParticipantIlas Bianca
AZAMFIREI SAMUELIII B100Ursache Angelica
BACIU DEMETRIA ANASTASIAIII B100Ursache Angelica
KARAARSLAN ICLAL KEZBANIII B100Ursache Angelica
MICU RARESIII B100Ursache Angelica
RAUTU COSMINIII B100Ursache Angelica
MAICARIU MATTIASIII B99Ursache Angelica
ZAICEANU IULIANA- BIANCAIII B98Ursache Angelica
IRIMESCU PAUL- LUCIANIII B97Ursache Angelica
BAICEANU CLAUDIUIII B96Ursache Angelica
DIACONU FABIANA- BIANCAIII B95Ursache Angelica
ZAHARIA AMBRA ELENAIII B95Ursache Angelica
BALAN PAULA MARIAIII B94Ursache Angelica
ANTON ADELINAIII B92Ursache Angelica
ROSU MELISA- SABINAIII B88Ursache Angelica
AGAFITEI MELISSA PAULAIII B85Ursache Angelica
ANDRONACHE LUCIANAIV A100ROSCA ANA
CARP RAZVAN - MARIOIV A95ROSCA ANA
ZABOLOTEANU OVIDIU - SEBASTIANIV A92ROSCA ANA
LUNCASU ANDYIV A70ROSCA ANA
TURCU DANIEL - MIHAIIV AParticipantROSCA ANA
PAIU AUGUSTIN - MARCELIV AParticipantROSCA ANA
Boicu TudorIV B100Slabu Panseluta
Alexa LarisaIV B95Slabu Panseluta
Robu AndreeaIV B95Slabu Panseluta
Schiopu AndreiIV B87Slabu Panseluta
Stefanescu DenisIV B87Slabu Panseluta
Fichman ElianaIV B76Slabu Panseluta
Manoliu MelaniaIV B76Slabu Panseluta
Lavric LucianIV B69Slabu Panseluta
Chihaia VictorIV B66Slabu Panseluta
Curecheriu DenisaIV B63Slabu Panseluta
FRASINESCUIV BParticipantSlabu Panseluta
Baloiu KarinaPregatitoare C100Azoitei Cristian
Ciontea SofiaPregatitoare C100Azoitei Cristian
Costinescu AndreiPregatitoare C100Azoitei Cristian
Irimescu RazvanPregatitoare C100Azoitei Cristian
Iurasog JessicaPregatitoare C100Azoitei Cristian
Scutaru BiancaPregatitoare C100Azoitei Cristian
Simionesei Ana MariaPregatitoare C100Azoitei Cristian
Stoenica MariaPregatitoare C100Azoitei Cristian
Aivancesei Matei IoanPregatitoare C95Azoitei Cristian
Ciobanu DianaPregatitoare C95Azoitei Cristian
Ianto MirunaPregatitoare C95Azoitei Cristian
Mahu AlexandruPregatitoare C95Azoitei Cristian
Mihalache EdiPregatitoare C95Azoitei Cristian
Purice DavidPregatitoare C95Azoitei Cristian
Ciubotariu Criclevit VladPregatitoare C90Azoitei Cristian
Volcinschi DeliaPregatitoare C90Azoitei Cristian
Ionel MateiPregatitoare C85Azoitei Cristian
Onofrei AndreeaPregatitoare C85Azoitei Cristian
Ailemei FedericaPregatitoare C80Azoitei Cristian
Raileanu MadalinaPregatitoare C70Azoitei Cristian
Ginga SebastianPregatitoare C65Azoitei Cristian

Inapoi la centrele de concurs