Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.10
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALUPOAIE MARIA I A100Funduianu Marena
CHIRILA TEODORA I A100Funduianu Marena
Drumia Ionut I A100Funduianu Marena
DRUMIA STEFANIA I A100Funduianu Marena
HRITCU ANDRA I A100Funduianu Marena
LAZAR MARIA I A100Funduianu Marena
STEFAN GABRIELA I A100Funduianu Marena
Surubariu Victor I A100Funduianu Marena
TOMA GABRIEL I A100Funduianu Marena
ROCA BIANCA I A98Funduianu Marena
SANDU GIORGIANA I A98Funduianu Marena
ABALASEI ANTONIA I A95Funduianu Marena
FIFEA FELIX I A95Funduianu Marena
GIOCAS CAROL I A95Funduianu Marena
NADEJDE MARIA I A95Funduianu Marena
CODAU ANDRA I A90Funduianu Marena
GRIGORAS DAVID I A90Funduianu Marena
PROCA NATALIA I A90Funduianu Marena
TOMA DENIS I A90Funduianu Marena
IGNAT ANTONIA I A85Funduianu Marena
Costinescu Andrei I C100Azoitei Cristian
Iurasog Jessica I C100Azoitei Cristian
Ciontea Sofia I C98Azoitei Cristian
Ciubotariu Criclevit Vlad I C98Azoitei Cristian
Mahu Alexandru I C98Azoitei Cristian
Baloiu Karina I C95Azoitei Cristian
Ianto Miruna I C95Azoitei Cristian
Irimescu Razvan I C95Azoitei Cristian
Scutaru Bianca I C95Azoitei Cristian
Aivancesei Matei I C90Azoitei Cristian
Purice David I C90Azoitei Cristian
Ciobanu Diana I C85Azoitei Cristian
Onofrei Andreea I C85Azoitei Cristian
Ionel Matei I C75Azoitei Cristian
Raileanu Madalina I C70Azoitei Cristian
Volcinschi Delia I C70Azoitei Cristian
Apetroaei TeodosiaII A100Durneata Maria
Cracana Eric-AlexandruII A100Durneata Maria
Graur TaniaII A100Durneata Maria
Prisacariu Ana-SofiaII A100Durneata Maria
Robu Flavius-MihaiII A100Durneata Maria
Tufa-Corneschi MateiII A95Durneata Maria
Zaicescu Stefana-MariaII A95Durneata Maria
Baiceanu AlexandruII A90Durneata Maria
Cepoi DaliaII A90Durneata Maria
Ibanescu IlincaII A90Durneata Maria
Vatamanu AlbertII A90Durneata Maria
Carpen Denis-DavidII A85Durneata Maria
Arama TeodoraII A80Durneata Maria
Dutca-Iftimie Jessica-MariaII A80Durneata Maria
Adascalitei SophiaII A75Durneata Maria
Chiaburu TudorII A75Durneata Maria
Spoiala IustinaII A70Durneata Maria
Arhip SebastianII B100Irimia Andra
Croitoru AndraII B100Irimia Andra
Olaru DavidII B100Irimia Andra
Dascalu IustinianII B95Irimia Andra
Purice LauraII B95Irimia Andra
Tudose TomaII B95Irimia Andra
Paduraru DeliaII B90Irimia Andra
Chitac MirunaII B85Irimia Andra
Irimia MarioII B80Irimia Andra
Nistor RobertII B80Irimia Andra
Anusca GavriilII B75Irimia Andra
Patrautanu MartaII B70Irimia Andra
CRETU DARIAII C100Zamfirescu Elena-Simona
GAVRIL STEFANIAII C100Zamfirescu Elena-Simona
POBORONIUC ANA -MARIAII C100Zamfirescu Elena-Simona
SEFTEL BOGDANII C100Zamfirescu Elena-Simona
TATARU RAISAII C98Zamfirescu Elena-Simona
AZOITEI IASMINAII C97Zamfirescu Elena-Simona
BALAN ERIKAII C95Zamfirescu Elena-Simona
VICOLEANU TEODORII C95Zamfirescu Elena-Simona
Abalasei EduardIII A100Schiopu Marioara
Airinei AnastasiaIII A100Schiopu Marioara
Baicaeanu DariaIII A100Schiopu Marioara
Ciobanu AndreiIII A100Schiopu Marioara
Morariu AnalisaIII A100Schiopu Marioara
Panzariu PatriciaIII A100Schiopu Marioara
Axinte MariaIII A96Schiopu Marioara
Curoliuc Ana-MariaIII A96Schiopu Marioara
Mihai MadalinaIII A96Schiopu Marioara
Apetrei AntoniaIII A90Schiopu Marioara
Nistor DariaIII A90Schiopu Marioara
Archip MalinaIII A85Schiopu Marioara
Iftime FlavianIII A85Schiopu Marioara
Hagiu MateiIII B100Radu Anisoara
Ivas IoanaIII B100Radu Anisoara
Roman SebastianIII B100Radu Anisoara
Orasanu EricaIII B98.5Radu Anisoara
Morosanu OctavianIII B96.5Radu Anisoara
Cimpoesu MariaIII B96Radu Anisoara
Raileanu MalinaIII B95Radu Anisoara
Bejan IoanaIII B93Radu Anisoara
Costinescu DavidIII B92Radu Anisoara
Oniciuc DariaIII B92Radu Anisoara
Andriesei GeorgianaIII B90Radu Anisoara
Tugui AnamariaIII B90Radu Anisoara
Vicol DianaIII B90Radu Anisoara
Boboc RoxanaIII C100Julei Daniela
Ivanov TeodorIII C100Julei Daniela
Feodor BeatriceIII C98Julei Daniela
Bogdan AnaIII C97Julei Daniela
Rumeghea SabinaIII C96Julei Daniela
Ungureanu AdelinaIII C92Julei Daniela
Popovici SebastianIII C90Julei Daniela
Handrea CezaraIII C82Julei Daniela
CAZACU MARIAIV A100Ilas Bianca
COROLIUC ANDREI SEBASTIANIV A100Ilas Bianca
GHEATAU EMA - ALEXANDRAIV A100Ilas Bianca
POMPARAU ANAIV A100Ilas Bianca
BATALAN MARIA - MAGDALENAIV A95Ilas Bianca
ALEXANDRU SEBASTIAN - MARIANIV A90Ilas Bianca
TOMA OCTAVIAN-IOANIV A86Ilas Bianca
ANECHITEI DENISA - MARIAIV A83Ilas Bianca
IRIMIA DARIUSIV A83Ilas Bianca
SALEH-ALI YASMINA-MARIAIV A83Ilas Bianca
OBREJA JUSTIN-OVIDIUIV A80Ilas Bianca
ANDRIES IASMINA-ELENAIV A79Ilas Bianca
ALUPOAIE DAVID - CONSTANTINIV A78Ilas Bianca
NECHIFOR ALEXANDRAIV A70Ilas Bianca
BORDEIANU MARIOIV A69Ilas Bianca
ROZNOVANU ALEXIAIV A69Ilas Bianca
Baciu Demetria-AnastasiaIV B100Ursache Angelica
Micu Rares FlorinIV B96Ursache Angelica
Azamfirei SamuelIV B92Ursache Angelica
Zaiceanu IulianaIV B92Ursache Angelica
Baiceanu ClaudiuIV B90Ursache Angelica
Karaarslan Iclal KezbanIV B90Ursache Angelica
Maicariu MattiasIV B80Ursache Angelica
Politic AlexandraIV B80Ursache Angelica
Zaharia Ambra ElenaIV B80Ursache Angelica
Anton AdelinaIV B78Ursache Angelica
Irimescu PaulIV B70Ursache Angelica
Schiopu MihaiIV B68Ursache Angelica
ANTON LUCIANPregatitoare A100Slabu Panseluta
ANUSCA DAVIDPregatitoare A100Slabu Panseluta
AZOITEI STEFANIAPregatitoare A100Slabu Panseluta
BELCIUG ALESSIAPregatitoare A100Slabu Panseluta
BOBOC EDUARDPregatitoare A100Slabu Panseluta
CARPEN DENISAPregatitoare A100Slabu Panseluta
CEPOI ILINCAPregatitoare A100Slabu Panseluta
NACU ANTONYAPregatitoare A100Slabu Panseluta
ORASANU TEODORAPregatitoare A100Slabu Panseluta
POPESCU ANDREIPregatitoare A100Slabu Panseluta
SIMION LUIZAPregatitoare A100Slabu Panseluta
TUGUI PETRUPregatitoare A100Slabu Panseluta
UNGURUSAN MAYAPregatitoare A100Slabu Panseluta
CHIRUTA ANDREEAPregatitoare A99Slabu Panseluta
NECULAU DARIUSPregatitoare A98Slabu Panseluta
BEJAN CONSTANTINPregatitoare A97.5Slabu Panseluta
BELCIUG LUCAPregatitoare A97.5Slabu Panseluta
AVASILENEI ALEXIAPregatitoare A96Slabu Panseluta
MIRON LEONARDOPregatitoare A92.5Slabu Panseluta
CIUBOTARU EVAPregatitoare A90Slabu Panseluta
MOROSANU SOFIAPregatitoare A90Slabu Panseluta
BUZATU VLADPregatitoare A88Slabu Panseluta
BOZIANU RALUCAPregatitoare A84Slabu Panseluta
GHEORGHE ANASTASIAPregatitoare A84Slabu Panseluta
SLINCU STEFANIAPregatitoare A84Slabu Panseluta
ISAC MARIAPregatitoare A80Slabu Panseluta
PRISACARIU GABRIELAPregatitoare A80Slabu Panseluta
STRACHINARIU FLORINPregatitoare A80Slabu Panseluta
Azamfirei FlaviusPregatitoare C100Berheci Alexandra
Brinza TeodoraPregatitoare C100Berheci Alexandra
Cananau Alexandra StefaniaPregatitoare C100Berheci Alexandra
Ivanovici Simion GiorgianaPregatitoare C100Berheci Alexandra
Lahman CezarPregatitoare C100Berheci Alexandra
Mititelu Beniamina Mihaela Pregatitoare C100Berheci Alexandra
Panzariu AntoniaPregatitoare C100Berheci Alexandra
Podovei AlexandruPregatitoare C100Berheci Alexandra
Radu David AlexandruPregatitoare C100Berheci Alexandra
Rusu Denis StefanPregatitoare C100Berheci Alexandra
Suliuc YannisPregatitoare C100Berheci Alexandra
Surubariu TeodorPregatitoare C100Berheci Alexandra
Vlasinescu AnastasiaPregatitoare C100Berheci Alexandra
Zelinca Dumitru GabrielPregatitoare C100Berheci Alexandra
Morosanu Denis BogdanPregatitoare C99Berheci Alexandra
Simion Luca IoanPregatitoare C99Berheci Alexandra
Boboc-Deliu David MarianPregatitoare C98Berheci Alexandra
Bolfan Razvan NicusorPregatitoare C97Berheci Alexandra
Mihalache MagdaPregatitoare C97Berheci Alexandra
Buliga Alexandru TiberiuPregatitoare C95Berheci Alexandra
Parascuta Alexia MariaPregatitoare C94Berheci Alexandra
Anton Daria MihaelaPregatitoare C90Berheci Alexandra
Prisecaru IoanaPregatitoare C80Berheci Alexandra

Inapoi la centrele de concurs