Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.10
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ARAMA TEODORAI AEDurneata Maria
BAICEANU ALEXANDRUI AEDurneata Maria
CARPEN DENIS- DAVIDI AEDurneata Maria
COVALIU ANDREII AEDurneata Maria
CRACANA ERIC- ALEXANDRUI AEDurneata Maria
PRISACARIU ANA - SOFIAI AEDurneata Maria
SPOIALA IUSTINAI AEDurneata Maria
APOSTU ALEXANDRAI BEIrimia Andra
ARHIP SEBASTIANI BEIrimia Andra
CHITAC MIRUNAI BEIrimia Andra
CROITORU ANDRAI BEIrimia Andra
IRIMIA MARIOI BEIrimia Andra
OLARU DAVIDI BEIrimia Andra
PADURARU DELIAI BEIrimia Andra
PURICE LAURAI BEIrimia Andra
AZOITEI IASMINAI CEZamfirescu Simona
CRETU DARIA IOANAI CEZamfirescu Simona
GAVRIL STEFANIAI CEZamfirescu Simona
POBORONIUC ANA-MARIAI CEZamfirescu Simona
VICOLEANU TEODORI CEZamfirescu Simona
ARTIN SABINA - ALEXANDRAIII AEIlas B ianca
CAZACU MARIAIII AEIlas B ianca
COROLIUC ANDREI SEBASTIANIII AEIlas B ianca
FULOP MIHAI - ANTONIOIII AEIlas B ianca
GHEATAU EMA - ALEXANDRAIII AEIlas B ianca
POMPARAU ANAIII AEIlas Bianca
SALEH ALI YASMINA - MARIAIII AEIlas Bianca
AZAMFIREI SAMUELIII BEUrsache Angelica
BACIU DEMETRIA ANASTASIAIII BEUrsache Angelica
KARAARSLAN ICLAL KEZBANIII BEUrsache Angelica
MICU RARESIII BEUrsache Angelica
RAUTU COSMINIII BEUrsache Angelica
ANDRONACHE LUCIANAIV AEROSCA ANA
Boicu TudorIV BESlabu Panseluta
Baloiu KarinaPregatitoare CEAzoitei Cristian
Ciontea SofiaPregatitoare CEAzoitei Cristian
Costinescu AndreiPregatitoare CEAzoitei Cristian
Irimescu RazvanPregatitoare CEAzoitei Cristian
Iurasog JessicaPregatitoare CEAzoitei Cristian
Scutaru BiancaPregatitoare CEAzoitei Cristian
Simionesei Ana MariaPregatitoare CEAzoitei Cristian
Stoenica MariaPregatitoare CEAzoitei Cristian
MAICARIU MATTIASIII BIUrsache Angelica
TATARU RAISAI CIZamfirescu Simona
ZAICEANU IULIANA- BIANCAIII BIUrsache Angelica
TUFA CORNESCHI MATEII AIIDurneata Maria
IRIMESCU PAUL- LUCIANIII BIIUrsache Angelica
APETROAEI TEODOSIAI AIIDurneata Maria
ROZNOVANU ALEXIA - IOANAIII AIIIlas Bianca
BAICEANU CLAUDIUIII BIIUrsache Angelica
IBANESCU ILINCAI AIIDurneata Maria
DASCALU IUSTINIANI BIIIrimia Andra
TUDOSE TOMAI BIIIrimia Andra
VALEANU AMALIAI BIIIrimia Andra
Ivanov TeodorII CIIJulei Daniela
FERCAL MARIAIII AIIIlas Bianca
DIACONU FABIANA- BIANCAIII BIIUrsache Angelica
ZAHARIA AMBRA ELENAIII BIIUrsache Angelica
CARP RAZVAN - MARIOIV AIIROSCA ANA
Alexa LarisaIV BIISlabu Panseluta
Robu AndreeaIV BIISlabu Panseluta
Aivancesei Matei IoanPregatitoare CIIAzoitei Cristian
Ciobanu DianaPregatitoare CIIAzoitei Cristian
Ianto MirunaPregatitoare CIIAzoitei Cristian
Mahu AlexandruPregatitoare CIIAzoitei Cristian
Mihalache EdiPregatitoare CIIAzoitei Cristian
Purice DavidPregatitoare CIIAzoitei Cristian
BATALAN MARIA - MAGDALENAIII AIIIIlas Bianca
BURLACU MATEIIII AIIIIlas Bianca
BALAN PAULA MARIAIII BIIIUrsache Angelica
ALEXANDRU SEBASTIAN - MARIANIII AIIIIlas Bianca
NECHIFOR ALEXANDRAIII AIIIIlas Bianca
VATAMANU ALBERTI AIIIDurneata Maria
ANUSCA GAVRIILI BIIIIrimia Andra
PATRAUTANU MARTAI BIIIIrimia Andra
BALAN ERIKA-MARIAI CIIIZamfirescu Simona
AMITROAIE ALESIA - VALENTINAIII AIIIIlas Bianca
ANTON ADELINAIII BIIIUrsache Angelica
ZABOLOTEANU OVIDIU - SEBASTIANIV AIIIROSCA ANA
ANECHITEI DENISA - MARIAIII AIIIIlas Bianca
CHIABURU TUDORI AMDurneata Maria
DUTCA-IFTIME JESSICA -MARIAI AMDurneata Maria
MAXIM RARES- TEODORI AMDurneata Maria
MOSNEAGU LUCIANI CMZamfirescu Simona
SEFTEL BOGDANI CMZamfirescu Simona
Ciubotariu Criclevit VladPregatitoare CMAzoitei Cristian
Volcinschi DeliaPregatitoare CMAzoitei Cristian

Inapoi la centrele de concurs