Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Abrud
Scoala:Scoala Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALBU RARESI B90BURZ MARIANA
COZMA ANCUTAI B90BURZ MARIANA
STEGARU BOGDANI B75BURZ MARIANA
GALDAU RAULI B70BURZ MARIANA
PANTA LEAHU RAULI B65BURZ MARIANA
LUP CRISTIANI B60BURZ MARIANA
BALEA LAVINIA II 92CIOARA ANICA
FILIP ADRIANAII 85CIOARA ANICA
BALEA PAULAII 80CIOARA ANICA
COC RAZA BIANCAII 75CIOARA ANICA
SERBAN NAYLAII 70CIOARA ANICA
MACAVEIU IOANAII 65CIOARA ANICA
TUHUT MATEOII 65CIOARA ANICA
MORA SERGIUII ParticipantCIOARA ANICA
MITITI ANDREIIII A100MURSA LILIANA
NICOARA MELISAIII A100MURSA LILIANA
PARFENE FILIPIII A100MURSA LILIANA
TOMA ANTONIAIII A100MURSA LILIANA
TUHUT PETRONELAIII A100MURSA LILIANA
PARFENE LIDIAIII A98MURSA LILIANA
ROBA ELIZAIII A96MURSA LILIANA
MIHOC DARIAIII A95MURSA LILIANA
KOPENETZ TEODORAIII A92MURSA LILIANA
NAPAU BIANCAIII A92MURSA LILIANA
TIROI ADRIANAIII A81MURSA LILIANA
BOGDAN ALEXANDRAIII A61MURSA LILIANA
SIMINA EMANUELAIII AParticipantMURSA LILIANA
PRIPON MARAIII B100STAN GEORGETA
PURCEL ARIANAIII B100STAN GEORGETA
TOADER PAULIII B100STAN GEORGETA
BANCIU MARINAIII B82STAN GEORGETA
RADU GABRIELAIII B82STAN GEORGETA
CIOFLICA ALEXIAIII B71STAN GEORGETA
BORZA RAULIV A100BALEA LUCIANA
TRIF ALEXIAIV A100BALEA LUCIANA
FURDUI LIGIAIV A92BALEA LUCIANA
FLORICIU BENEAMINIV A87BALEA LUCIANA
SULUTIU CATALINIV AParticipantBALEA LUCIANA
ANDRESEL ANDRAIV AParticipantBALEA LUCIANA
MACAVEIU PAULIV AParticipantBALEA LUCIANA
PAK DENISAIV AParticipantBALEA LUCIANA
FELEA ALEXIAIV AParticipantBALEA LUCIANA
ANCA SEBASTIAN IV B92JURCA GEORGETA
NARITA RAULIV B80JURCA GEORGETA
BALEA IONUTPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
CIOARA DAMINGHER STEFANPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
FAUR ROBERTPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
FAUR ROBERTPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
KOPENETZ DAVIDPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
MACAVEI GABRIELPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
NARITA DARIUSPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
PARFENE ANAPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
STAN CRISTIANPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
VAJDEA ANDREIPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
CULDA MADALINAPregatitoare A95CIOARA NICOLAE
DEOANCA SOIT ALEXANDRUPregatitoare A95CIOARA NICOLAE
NEAGU ALEXAPregatitoare A70CIOARA NICOLAE
MIC IOANPregatitoare AParticipantCIOARA NICOLAE
CENUSA FLAVIUSPregatitoare AParticipantCIOARA NICOLAE
CIOFLICA FLORINPregatitoare AParticipantCIOARA NICOLAE
CIORNEI GIADAPregatitoare B90CIORNEI MONICA
HAIDUC ELIZAPregatitoare B90CIORNEI MONICA
ROBA TUDORPregatitoare B90CIORNEI MONICA
MITITI ALEXANDRAPregatitoare B86CIORNEI MONICA
MACAVEIU MARIAPregatitoare B85CIORNEI MONICA
TOMA SEBASTIANPregatitoare B85CIORNEI MONICA
CIOARA DAVIDPregatitoare B80CIORNEI MONICA
COSTAN ROBERTPregatitoare B75CIORNEI MONICA
SZEKELY DARIANPregatitoare B70CIORNEI MONICA
MAXIM LARISAPregatitoare B66CIORNEI MONICA

Inapoi la centrele de concurs