Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Nicolae Titulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Buruiana AlexandraI BEGheorghe Carmen
Ciobanu AlexandruI BEGheorghe Carmen
Dobre MariaI BEGheorghe Carmen
Florea AlexandraI BEGheorghe Carmen
Floricel AlinaI BEGheorghe Carmen
Gheorghe LucaI BEGheorghe Carmen
Iancu MarinaI BEGheorghe Carmen
Nitu MaraI BEGheorghe Carmen
Oprea ElianaI BEGheorghe Carmen
Popeci IasminaI BEGheorghe Carmen
Popescu DenisaI BEGheorghe Carmen
Raduica MarioI BEGheorghe Carmen
Rosianu YannisI BEGheorghe Carmen
Stefanache AmeliaI BEGheorghe Carmen
Stoenesteanu Ary-AnaI BEGheorghe Carmen
Tenea AndreeaI BEGheorghe Carmen
Torcea AlexandraI BEGheorghe Carmen
Vasile DariaI BEGheorghe Carmen
Voicu RalucaI BEGheorghe Carmen
Aspra Ariana MariaII CERuta Mihaela
Nica Erika GabrielaII CERuta Mihaela
Pistol Teodora MariaII CERuta Mihaela
Pricina BiancaIII BEDumitru luminita
Voicu IrinaIII BEDumitru luminita
Mihala BiancaIII EEStefan Ionela - Ivan Adina
Oprea MariaIV BEPatru Laura
Oprea MariaIV BEPatru Laura
Ene BogdanPregatitoare BEPascu Mirela
Ionescu AlexandraPregatitoare BEPascu Mirela
Patrascu Ana MariaPregatitoare BEPascu Mirela
Percea MihaiPregatitoare BEPascu Mirela
Raicea IanisPregatitoare BEPascu Mirela
Ion MariaPregatitoare CEVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Neacsu RazvanPregatitoare CEVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Nicolae AstridPregatitoare CEVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Pascu BiancaPregatitoare CEVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Pirvu PatryckPregatitoare CEVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Popa BeatricePregatitoare CEVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Popescu AdelaPregatitoare CEVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Pricina MirunaPregatitoare CEVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Tolu EduardPregatitoare CEVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Radu Roxana MariaII CIRuta Mihaela
Tita Bogdan MarianII CIRuta Mihaela
Nenu Maria LucianaII CIRuta Mihaela
Radulescu Andra MariaII CIRuta Mihaela
Andronache AndreiPregatitoare BIPascu Mirela
Andronache BogdanPregatitoare BIPascu Mirela
Neagu AlexandruPregatitoare BIPascu Mirela
Radu AdelinaPregatitoare BIPascu Mirela
Iordache Crina AndreeaII CIIRuta Mihaela
Stefan DenisPregatitoare CIIVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Florescu DavidIII BIIDumitru luminita
Mitrache DariusPregatitoare BIIPascu Mirela
Brasovan MihaiI BIIGheorghe Carmen
Cotiga CosminI BIIGheorghe Carmen
Radu IlianaI BIIGheorghe Carmen
Stavarache MirunaI BIIGheorghe Carmen
Calciu Rares AndreiII CIIRuta Mihaela
Circiumaru Teodora AndreeaII CIIRuta Mihaela
Geagana Chiurtu Alexandru MariusII CIIRuta Mihaela
Ghenea Sasha MihaiII CIIRuta Mihaela
Iliescu Eric StefanII CIIRuta Mihaela
Lupu Anastasia MihaelaII CIIRuta Mihaela
Mihai Riana MariaII CIIRuta Mihaela
Minculeasa Delia CosminaII CIIRuta Mihaela
Patru Eduard DelianII CIIRuta Mihaela
Pisica Miruna RebecaII CIIRuta Mihaela
Popa Ana NicoleII CIIRuta Mihaela
Radoi Diana ElenaII CIIRuta Mihaela
Stancu Darius MihaiII CIIRuta Mihaela
Truica Mircea FlorinII CIIRuta Mihaela
Cocosila MihaiIII BIIDumitru luminita
Pufu VladIII BIIDumitru luminita
Raicea YasminaPregatitoare BIIPascu Mirela
Stefoglu PatricPregatitoare BIIPascu Mirela
Marin Ana MariaPregatitoare BIIIPascu Mirela
Macesanu AlexandruPregatitoare CIIIVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Stefanica RazvanPregatitoare CIIIVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Tirnoveanu EduardPregatitoare CIIIVisanescu Ioana-Druiu Mariana
Marinescu LauraIII EIIIStefan Ionela - Ivan Adina
Andrei MihaiI BMGheorghe Carmen
Calciu Alexandra StefaniaII CMRuta Mihaela
David Robert MihailII CMRuta Mihaela
Stancu Denis GabrielII CMRuta Mihaela
Ivan CiprianIII BMDumitru luminita
Pascu DeliaIII EMStefan Ionela - Ivan Adina

Inapoi la centrele de concurs