Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:VATRA DORNEI
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
SABIE DAVIDI AEDIACONU CRISTINA RUSCAN DANIELA
CHELSOI MARIAIV AETODASCA IONELA-LOREDANA
CRACIUN MATEIIV AETODASCA IONELA-LOREDANA
RUSU LAVINIAIV AETODASCA IONELA-LOREDANA
CIORTESCU RARESPregatitoare AESIMION ELENA-ODETA
DRUMEN EVELINAPregatitoare AESIMION ELENA-ODETA
FILIPAS ECATERINAPregatitoare AESIMION ELENA-ODETA
FLOREA ANDREIPregatitoare AESIMION ELENA-ODETA
NEGREA ANTONIEPregatitoare AESIMION ELENA-ODETA
TARNAUCEANU ILINCA-DIANAPregatitoare AESIMION ELENA-ODETA
BUTNARU RARESPregatitoare BEGAVRILUTA DANIELA
CSAPAI GABRIEL COSMINPregatitoare BEGAVRILUTA DANIELA
JABA ALESIA-ANDREEAPregatitoare BEGAVRILUTA DANIELA
TAPOI DARIA ANDREEAPregatitoare BEGAVRILUTA DANIELA
URSACHE VLADPregatitoare BEGAVRILUTA DANIELA
ROGOJAN PAULA-MARIAPregatitoare BIGAVRILUTA DANIELA
LAZAR MARIA-STEFANAIII BIIFORFOTA DORINA
VINTU SERBAN-MIHAIIII BIIFORFOTA DORINA
PARASCA TEODORAII BIIICHIM DOINA
PAVEL IOANII BIIICHIM DOINA
ZVORISTEANU MAIA-ELENAII BIIICHIM DOINA
TOMEGEA BOGDANIV AIITODASCA IONELA-LOREDANA
ANDRONIC AMELIEPregatitoare AIISIMION ELENA-ODETA
DRANCA MIRUNA -IOANAPregatitoare AIISIMION ELENA-ODETA
IOJA CEZARAPregatitoare AIISIMION ELENA-ODETA
ORDINSCHI NATALIAPregatitoare AIISIMION ELENA-ODETA
MIRON ROBERT-STEFANPregatitoare BIIGAVRILUTA DANIELA
SIMCEA DENISA NICOLETAPregatitoare BIIIGAVRILUTA DANIELA
BOBOC MARIA TEODORAIII aIIICIUBAN DORINA-CECILIA
BERLA CLAUDIA GROSARIU ANGELOSIII BIIIFORFOTA DORINA
ICHIM - MAGAS DRAGOSIII BIIIFORFOTA DORINA
MIRON ANA-MARIAIII BIIIFORFOTA DORINA
POPOVICI AMALIA-GABRIELAIII BIIIFORFOTA DORINA
SOMATCA IASMINA STEFANAII BMICHIM DOINA
TOMEGEA STEFANII BMICHIM DOINA
PATRASCU LUCAIII AMCIUBAN DORINA-CECILIA
SPAC TEODORIII AMCIUBAN DORINA-CECILIA
TOPLICEAN VLAD STEFANIII AMCIUBAN DORINA-CECILIA
GROSARIU ANGELOS III BMFORFOTA DORINA
PAUN CACINA AMALIAIII BMFORFOTA DORINA
SUSCA ELIZAIV AMTODASCA IONELA-LOREDANA
DOBRINCU ANDREIPregatitoare AMSIMION ELENA-ODETA
GHEORGHITA TEODORPregatitoare AMSIMION ELENA-ODETA
PINTILIE DENISA-FLORENTINAPregatitoare AMSIMION ELENA-ODETA
ALUPEI MARA ELENAPregatitoare BMGAVRILUTA DANIELA

Inapoi la centrele de concurs